Şimdi Ara

DEAD TRİGGER 2 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
20
Favori
74.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu oyunu oynamadığım gün huzursuz oluyorum beyler. 28 lvlim. Dual glock ve m1 garand headshotlarla yardırıyorum. Multiplayer olması mükemmel olacak. Level ve silah kasmak anlamlı hale gelecek. Şu an kelebek bıçaklarım yolda. Konuyu açan arkadaş teşekkür ediyorum benim aklımda vardı böyle bir çalışma iyi düşünmüşsün. Oyuncu arkadaşların telefonlarınıda yanlarına ekle bence ben Xperia sp kullanıyorum. Oyunda tavuklara hasta oldum diyebilirim
     DEAD TRİGGER 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIBurkiII -- 14 Ocak 2014; 22:56:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIBurkiII kullanıcısına yanıt
    Gayet başarılı :)

Arkadaşlara fln oynatıp ölmemiş olsam çok temiz bir hesabım olacak benim de ama 7-8 kere öldük malesef :)

Level 35'i ortaladım bu arada. Tech 8 için kaç dolar istiyor bilen var mı? Ona göre para harcıycam oyunda tekrar para kasamam :) Şuan Tech 7 bitmesine 1gün19saat var ve hâlihazırda 800k mani var :))

• Oyun iyice yayılmaya başlıyor sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Arkadaşlara fln oynatıp ölmemiş olsam çok temiz bir hesabım olacak benim de ama 7-8 kere öldük malesef :)

Level 35'i ortaladım bu arada. Tech 8 için kaç dolar istiyor bilen var mı? Ona göre para harcıycam oyunda tekrar para kasamam :) Şuan Tech 7 bitmesine 1gün19saat var ve hâlihazırda 800k mani var :))

O ağzından bişey atan yokmu sırf 2 3 kez ona çıkardığı sese gülerken öldüm adam ağzından çıkarıyor resmen

• Dün nete bağlanamadığım için oynayamadım bu gece acısını çıkardım

Adam akıllı 2 gün oynadım 4 gift açıldı yapılandırma nedeniyle göremedim m-16 ve topuz diğerleri gelmedi aklıma ayrıca çindeki görevden iyi parada gelecek uçuşum yakındır

DEAD TRİGGER 2

• quote:

Orijinalden alıntı: IIBurkiII

Ben bu oyunu oynamadığım gün huzursuz oluyorum beyler. 28 lvlim. Dual glock ve m1 garand headshotlarla yardırıyorum. Multiplayer olması mükemmel olacak. Level ve silah kasmak anlamlı hale gelecek. Şu an kelebek bıçaklarım yolda. Konuyu açan arkadaş teşekkür ediyorum benim aklımda vardı böyle bir çalışma iyi düşünmüşsün. Oyuncu arkadaşların telefonlarınıda yanlarına ekle bence ben Xperia sp kullanıyorum. Oyunda tavuklara hasta oldum diyebilirim
     DEAD TRİGGER 2

Multiplayer mı gelecek oyuna ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bu oyunu oynamadığım gün huzursuz oluyorum beyler. 28 lvlim. Dual glock ve m1 garand headshotlarla yardırıyorum. Multiplayer olması mükemmel olacak. Level ve silah kasmak anlamlı hale gelecek. Şu an kelebek bıçaklarım yolda. Konuyu açan arkadaş teşekkür ediyorum benim aklımda vardı böyle bir çalışma iyi düşünmüşsün. Oyuncu arkadaşların telefonlarınıda yanlarına ekle bence ben Xperia sp kullanıyorum. Oyunda tavuklara hasta oldum diyebilirim
     DEAD TRİGGER 2

Aramıza Hoş Geldin Bro Bende Xperia Sp Kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

Dün nete bağlanamadığım için oynayamadım bu gece acısını çıkardım

Adam akıllı 2 gün oynadım 4 gift açıldı yapılandırma nedeniyle göremedim m-16 ve topuz diğerleri gelmedi aklıma ayrıca çindeki görevden iyi parada gelecek uçuşum yakındır

DEAD TRİGGER 2

Çindeki Görevler Bitsin Uçmayan kalmaz Hoşgeldin Bro

• quote:

Kardeş Ben 84 Kere Ölmüşüm Tech 8 İçin 900K Para İstiyor Lvl 35 Ortalarındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkanil01

quote:

Kardeş Ben 84 Kere Ölmüşüm Tech 8 İçin 900K Para İstiyor Lvl 35 Ortalarındayım

O zaman Tech 7 bittiği gibi 8'i başlatırım iyi bari :) jackhammer de bitecek 1-2 saate. Rahatlatır o silah biraz daha sonuçta 500 küsür dmg veriyor :) Şuan Ithaca'yı 300 küsür dmg ile kullanıyorum.
  • beyler wifide sıkıntı yaşıyosanız her zaman ulaşamıyorsanız telefonunuza 500 mb net paketi alın her türlü yeter. 3 4 günde en fazla 6 mb kullandı internetimi
  • quote:

quote:

DEAD TRİGGER 2

adamsın ben oyun bitmesin diye hep teklileri yapıyorum defend assault felan. acaba hatamı yapıyorum
  • quote:

quote:

quote:

DEAD TRİGGER 2

adamsın ben oyun bitmesin diye hep teklileri yapıyorum defend assault felan. acaba hatamı yapıyorum

Yok Hocam Aynı Şeyi Bende Yapıyorum Çin Bölümünün Dışındaki assult defend vs vs Şu altın aldığımız görevleri Yapmış Oluyoruz
  • Bro Oyundaki Nick in İle Lvl Yazsan
  • Berkanil01 kullanıcısına yanıt
    o achievement olayına dikkat ediyorum zaten akşam eve geçince money boost almayı düşünüyorum baya yarıyor heralde hiç kullanmadım şimdiye kadar.
  • quote:

o achievement olayına dikkat ediyorum zaten akşam eve geçince money boost almayı düşünüyorum baya yarıyor heralde hiç kullanmadım şimdiye kadar.

Tech 7 İse oyundan 25 k para alırsın en az money boost yanına damage boost al o zman keyfine bak jack hammer ile fena oluyor
  • Son görevden enstantaneler :P
     DEAD TRİGGER 2

• Saka bi yana 1 aydir guncelleme gelmiyor

• quote:

Son görevden enstantaneler :P
     DEAD TRİGGER 2

Helal Bro İnşallah Birgün Bende Yeni Mapte Bir Rekor Kırmayı Planlıyorum Aslında Tüm Grubu Örgütleyip İlk 10 Girmeyi Planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkanil01 -- 15 Ocak 2014; 20:32:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

Saka bi yana 1 aydir guncelleme gelmiyor

Bence Daha 1 Ay Daha Yok Çindeki Görevler Bitince Bu Güncelleme Gelecek

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.