Şimdi Ara

DEAD TRİGGER 2 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
20
Favori
74.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wiru5

anladım hocam teşekkürler

önemli değil hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 Level oldum , yay'ı merak ediyorum. İnşallah güzel bir silahtır hayal kırılıgına ugramam :D Kırmızı renk pompalıyı açtım 108 damagesi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

24 Level oldum , yay'ı merak ediyorum. İnşallah güzel bir silahtır hayal kırılıgına ugramam :D Kırmızı renk pompalıyı açtım 108 damagesi olan.

hayırlı olsun.sanırımı m1 grandı açmışsınız.yayı bende çok merak ediyordum açıkçası fena bir silah değil işinizi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 12 Ocak 2014; 22:45:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

24 Level oldum , yay'ı merak ediyorum. İnşallah güzel bir silahtır hayal kırılıgına ugramam :D Kırmızı renk pompalıyı açtım 108 damagesi olan.

hayırlı olsun.sanırımı m1 grandı açmışsınız.yayı bende çok merak ediyordum açıkçası fena bir silah değil işinizi görür.

Evet hocam m1 grand. Bir de benim tech şuan 4 LEVEL, hard mode da 3k para veriyor. 5 olunca ne kadar verecek? Bir d hangi telefonda oynuyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

Evet hocam m1 grand. Bir de benim tech şuan 4 LEVEL, hard mode da 3k para veriyor. 5 olunca ne kadar verecek? Bir d hangi telefonda oynuyorsunuz

Lv 5 de hard seviyesine 5000-6000 arasi verir hocam.thl w8s de oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 12 Ocak 2014; 23:50:32 >

• ero_52 kullanıcısına yanıt
    Hocam 16levelim çin amerika ve afrikadaki bu sirayla giden gorevleri bitirdim. 12tane gorev kaldi simdi 4er taneden. Onlar bitmiyor surekli degisiyor neyapmam gerek yukarda acikladilar ama ben anlayamadim pek. Yanlarinda zombi oldurmen gereken miktari yaziyor diyolarda yok yani oyle bisey bulamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir oynamıyordum bugün 14 lvl atlayıp 18 oldum çinde bi yer var orada kasıyorum birde oyunu kurcayayınca görevlerden 41 altın aldım bunu neyde değerlendireyim yarın ssleri atıp yardım talep etcem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berkanil01

quote:

Orijinalden alıntı: nimbuzz

1 i bitirmeden 2yi yüklemiyim dedim telefon servisten geldikten sonra 1den sıkıldım diye yüklemedim şimdi konuyu görünce ikiyi yükledim bayağı uçmuş oyun :) benide ekleyebilirsin yatayzeka idim.henüz 2 levelim ama daha 5dk oldu yükleyeli :)

Aramıza Hoş Geldin Kardeşim Ero Bro Cenazedeyim Mobilden Anca Girdim Buralar 3-4 Gün sana emanet

başın sağolsun hocam.konu için meraklanma.tekrar başın sağolsun.

Saol hocam dostlar Sağolsun

• Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimbuzz

Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin.

Saol Hocam Dostlar Sağolsun

• Arkadaslar altin hilesini yapayim derken oyunu sildim hile felanda yapamadim.oyunda silindi.hile yapabilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: 4nt0ny

Hocam 16levelim çin amerika ve afrikadaki bu sirayla giden gorevleri bitirdim. 12tane gorev kaldi simdi 4er taneden. Onlar bitmiyor surekli degisiyor neyapmam gerek yukarda acikladilar ama ben anlayamadim pek. Yanlarinda zombi oldurmen gereken miktari yaziyor diyolarda yok yani oyle bisey bulamadim

oyuna çin görevlerinden sonra başladıysanız (17 aralıktan sonra) görevleri yaparken sayaç çıkmayacak karşınıza.tüm görevleri sırası ile beklemeden yaparsınız.görevlerin üstünde story yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

Uzun süredir oynamıyordum bugün 14 lvl atlayıp 18 oldum çinde bi yer var orada kasıyorum birde oyunu kurcayayınca görevlerden 41 altın aldım bunu neyde değerlendireyim yarın ssleri atıp yardım talep etcem

bekliyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: enigmaa37

Arkadaslar altin hilesini yapayim derken oyunu sildim hile felanda yapamadim.oyunda silindi.hile yapabilen varmi

hile işine girmedim ama oyunu silseniz bile kaydınız silinmiyor.başka bi cihazda nickinizi ve şifrenizi girip oynayabilirsiniz.

• quote:

quote:

Arkadaslar altin hilesini yapayim derken oyunu sildim hile felanda yapamadim.oyunda silindi.hile yapabilen varmi

hile işine girmedim ama oyunu silseniz bile kaydınız silinmiyor.başka bi cihazda nickinizi ve şifrenizi girip oynayabilirsiniz.

hic sorma kullanıcı adınıda unuttum gitti o kadar level ne yapcam simdi bilmiyorum.
     DEAD TRİGGER 2

DEAD TRİGGER 2

DEAD TRİGGER 2

SS ATAYIM BEN SIZE HOCAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4nt0ny -- 13 Ocak 2014; 20:20:35 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Berkanil01 kullanıcısına yanıt
    Başın sağolsun dostum.

Oyuna yeni başlayanlar hayırlı olsun.

Ben de 34. Level'ın sonlarındayım. Tech 7 oluyor ve Jackhammer yaptırıyorum. Pompalıya da alışmıştım. Hayırlısı. :)

Saygılar.

• quote:

quote:

quote:

hic sorma kullanıcı adınıda unuttum gitti o kadar level ne yapcam simdi bilmiyorum.

Maalesef yeniden baslamak zorundasiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

DEAD TRİGGER 2

DEAD TRİGGER 2

DEAD TRİGGER 2

İyi silahlarin var hocam boyle devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 13 Ocak 2014; 21:00:21 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.