Şimdi Ara

Dead Cells (2018) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
5.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaa şu ortadaki parlak eşyayı nasıl alacağım ? örümcek ve koç başı rünlerim var lakin tırmanamıyorum bıçaklar yüzünden.
    Dead Cells (2018) [ANA KONU]

edit: sanırım farklı bir rün gerekiyormuş. kafa kopartan rün, ismi her ne ise. yine de kesin bilginiz var ise alıntılayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 7 Ağustos 2020; 18:31:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler size birşey sorcam oyun crackli bu arada
    şimdi ben bu oyunu yükledim oyuna felan giriyorum bişey olmuyor fakat oyunda iken böyle oluyor çözüm varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead Cells: Fatal Falls (DLC) çıktı:

https://store.steampowered.com/app/1451460/

• Bu oyun steam indiriminde 20 liraya düşüyor. 20 liralık oyun için, korsan sürümü problemlerle uğraşmaya değmez.
    Oyunu yapanlarda bağımsız geliştirici. Küçük bir ekip. 20 lira haklarını da bi zahmet verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Tüm DLC'leri almama rağmen yeni haritalar kapalı görünüyor. Sorun nedir tam olarak bilen var mı acaba?

• Exnuc kullanıcısına yanıt

her haritada genel olarak birden fazla çıkış oluyor. hep aynı rutinde ilerlersen farklı haritaları açamazsın. google'a haritaların isimlerinin yanına walktrough olarak yazarsan nasıl açıldıklarını öğrenebilirsin

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Rünü almak için Taht Odası'ndaki(Throne Room) Kralın Eli'ni(The Hand of the King) öldürerek oyunu bitirmeniz gerekir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.