Şimdi Ara

DDR3 anakart , 1660ti ekran kartı aldım (çıtlamalık konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar "asus p9x79 pro dd3 anakart" , i7 3820 işlemci, bunların üstüne "msi 1660ti armor dd6" geliyor hayır mıdır şer midir? bu neyin nesidir, dar boğaz mı performanstan mı gider,

üstadlara duyrulur

• islemcide overclock var mi? standart ayarlarda mi kullaniyorsun? bir sorun olmaz gayet iyi bir tercih yapmissiniz. anakartin ddr3 ü ile ekrankartinin gddr6 si apayri seyler birbirinden bagimsiz olaylar... Tasalanmaya gerek yok. Bu arada anakartinizin pcie 3.0 ini etkinlestirdiniz mi? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    öncelikle iyi dilekelriniz ve erken dönüşünuz için teşekkür ederim . cok araştırdım %15 lik bir gpu performans kaybım var(kayıp gtx 1070 ile aynı). pcie 3.0 nedir bilmiyorum açıklar mısınız. overclock yok standart oyuncuyum pc mi cok kasmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade_1905 -- 22 Mayıs 2019; 0:5:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ediyorum sana dost, dediklerini dikkate alacağım.yorumlarimi buradan iletirim tüm forundaslara. kdv indirimi var Hepsiburada dan aldım eğer düşünüyorsan kaçırma 🤗 2066 tl şemsiye (senin sistemin de oldukça optimum ve uygun ''oldschool tayfa pc si'' 1060 tam bizler için aslında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade_1905 -- 22 Mayıs 2019; 0:6:11 >
  • hafif yüksek fps alıcan oyunlarda ddr3 den doalyı dalgalanam 10-20 fps kaybın olur. İşlemcişde ryzen1 lere denk. Ağır oyunlarda 60-75 ultrada hafif oyunlard 120 fps altında klamazssın gibi
  • Evet %15 lik durumu göze aldım, 1060 nedense aynı fiyata gelmiş üretim durdu sanırım 3 5 fazla vereyim dedim. son samuray olduk artık , teşekkürler görüşünüz için 1070 alacağıma bunu almak istedim ilerde yardımı dokunur yükseltme durumunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade_1905 -- 22 Mayıs 2019; 0:10:32 >
  • insan 9. nesil e geçmek istiyor ama zor bu işler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.