Şimdi Ara

Dc vs marvel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam WW hulku alacağını nasıl düşünüyosunuz anlamadım

WW çok daha hızlı, daha tecrübeli ve daha becerikli. Hulk'ın tek yaptığı SMASH. Hulk sadece fiziksel güçlü karakterlere karşı çok güçlü ama işin içine büyü, tanrısal güçler/eşyalar girince işin rengi değişiyor.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam hulk WW yi rahat alır WW daha stormu yenemeden siz hılku yener diyosunuz size kalsa şirinlerde hulku yenicek yani hulk WW yi açık ara yener

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam hulk WW yi rahat alır WW daha stormu yenemeden siz hılku yener diyosunuz size kalsa şirinlerde hulku yenicek yani hulk WW yi açık ara yener

Asıl buradakilere kalsa Hulk, Darkseid tekler. Fiziksel güç her şey değildir karşısındaki WW düzeyinde sadece fiziksel güçlü biri olsa Hulk alırdı ama başka faktörler de etkili. Lasso'yu etkili kullandığında Superman'i dahi alt edebilen bir karakter var ortada. Büyüye karşı Supo da Hulk da etkisi. Strange veya Loki, Hulk'ın karşısında fiziksel olarak duramazlar ama büyüleri sayesinde Hulk'ı alt edebilirler.
    Strange büyüyle neysede loki ne yaparsa yapsın hulku alamaz hocam WW düşündüğünüz kadar güçlü değil hocam hulk sonik patlamaları vb güçleri var onuda düşünelim lütfen

• quote:

Strange büyüyle neysede loki ne yaparsa yapsın hulku alamaz hocam WW düşündüğünüz kadar güçlü değil hocam hulk sonik patlamaları vb güçleri var onuda düşünelim lütfen

Loki niye alamasın Loki'nin büyü gücü Strange'den aşağı değil hatta güncelde Strange'i alt edip yüce büyücü oldu. Büyücüler çoğu vsyi BFR ile kazanabilir yani hedefi savaştan silip başka yere yollayarak o yüzden büyücülerle vs sıkıntı. WW sürekli hafife alınıyor, buradakilere göre şirinler bile WW'yi yener

hocaM Hulk yenilmezler 1 de lokiyi yerden yere vurdu almasının olasılığı o yüzden yok ayrıca hocam hulkun küçük deprem yaratma vb güçleride var anlamadım zannnetmeyin hocam şirinleri ilk ben kullanmıştım
  • quote:

hocaM Hulk yenilmezler 1 de lokiyi yerden yere vurdu almasının olasılığı o yüzden yok ayrıca hocam hulkun küçük deprem yaratma vb güçleride var anlamadım zannnetmeyin hocam şirinleri ilk ben kullanmıştım

Yok biliyorum şirinleri Hulk için çok kullanıyorlar burada
    Filmde Thor da kötüydü ama adam çizgi romanda tanrı, yarı tanrı da değil direkt tanrı. Filmde uzaylı muamelesi yapılıyor. Loki'nin yerden yere vurulduğu yerde tam olarak bir vs oldu denemez Hulk direkt konuşurken yerden yere vurdu Loki hiçbir oyun bile yapmadı o yüzden karşılaştırma doğru değil bu sadece fiziksel olarak Hulk'ın güçlü olduğunu gösteriyor ki onu da zaten biliyoruz.

hocam hulku thorla karşılaştırıyoduk biz genellikle siz geldiniz lokiyle karşılaşdırdınız iron man dahi lokiyi alabilir yapmayın lütfen zaten hulkun filmlerde gerçek gücünün yansıtıldığını düşünmüyorum hulk normalde daha güçlü yenilmezler 1 de thoru bile yenmişti ww alamaz hulku hele hulk iyice sinirlendirirse gama patlamasını bir yapar WW ye geçmiş olsun
  • quote:

hocam hulku thorla karşılaştırıyoduk biz genellikle siz geldiniz lokiyle karşılaşdırdınız iron man dahi lokiyi alabilir yapmayın lütfen zaten hulkun filmlerde gerçek gücünün yansıtıldığını düşünmüyorum hulk normalde daha güçlü yenilmezler 1 de thoru bile yenmişti ww alamaz hulku hele hulk iyice sinirlendirirse gama patlamasını bir yapar WW ye geçmiş olsun

WW'de Lasso farkı var superman dahi etkisiz ona karşı o yüzden Hulk'ın da etkisi yok. Filmlere bakarsak yanılırız çizgi romanda anlaşılır karakterlerin gerçek gücü
    Hocam neyse siz WW he diyorsunuz ben hulk yapacak bir şey yok ilerde ortak çr veya filmde kapışırlarsa o zaman öğreniriz anca

• Bir çizgi romanda; Hulk, ruh taşını kullanan Vision'un kafasını parçaladı. "Zavallı" diyip arkasını dönüp gidiyordu. Normal şartlarda ruh taşı ile Hulk'ın atomlarına ayrılması gerek. Ama çizerin o anki ruh halinde Hulk'ın yenmesi daha mantıklı gelmiş demek.
  • şu ww yi niye bukadar buyutuyorlar anlamadim?

tamam güçlü ama fiziksel hiz direnc kuvvet bakimindan supermenin yanindan dahi gecemez .s elinde ışığı bile yutabilen karadelik taşımış birini hulk ww gibi krolarla karsilastirmayin lutfen

büyü kriptonit kullanmadan supermeni fiziksel olarak yenebilecek karakter yok ozellikle blacksuit ve 24 saat güneşin yuzeyinde güneş banyosu yapmış bir supermen adami tokat manyagi yapar

he bide normal supermenin en gelismis hali var kal kent bak prime veya god modunu demiyorum normal supermenin en gelismis hali gidin bi araştırın darkseid gibi karakterlerle rahatlikla tek atabilecek guctedir..

• Kardeş yanlış anlamada çok cahilsin biriyle birini karşılaştıracaksak filmler baz alınmıyor alınıyorsa superman hepsini tekler justice leaguede gördük sen gelmişsin hulk vs supermane hulk diyosun diğer forumlarda gördüm çizgi filmde hulk odini dövsü demişsin Superman Batman'ı dövsün önce felan geç bunları superman tek eliyle yener hulku THOR biraz daha zorlar mjolnir sayesinde wwh asla bi doomsday değildir ki hulk çizik bile atamaz thor belki az bişey hasar verir hulk fiziksel olarak en güçlü karakter marvelin ama supoyla boy ölçüşemez. dayanıklılık konusuna gelirsek superman yine çok üst seviyelerde superman tam potansiyelinde yani doomsdayi 3 yumrukta öldürdüğü haliyle dalarsa hulka hulk çoktan ölmüş olur Bide başka bi gezegende olduğunu düşünemiyorum supermanın ruh haline bakar eğer kendini frenlemeyen bir superman olursa ister wwh ister wbh olsun kimse karşısında durmaz (mistik güçler. Ve büyük tanrılardan bahsetmiyorum) hulkun işi bi speedblitze bakar ayrıca superman refleksleri çok hızlı nanosaniyeden kısa bir süre yani hulk ne olup bittiğini anlamadan çoktan iş bitmiş olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Taman inananıyorum sana

Wwnin gücü büyü temelli ama büyü değil.

Strange ve Lokinin ise güçleri direk büyü yapmaları.

Yani wwnin bu kementinden ve kılıcından başka büyüsünü hissettirecek bir şeyi yok. Kaldı ki Hulk, Wwden daha güçlü fiziksel olarak.

Mesela Strange büyü yapıyor, WW ise sadece Zeusun kızı sıfatını taşıyor. Aynı Thor-Odin ilişkisi gibi.

Hulkun Thor ile olan mücadelelerinde Strange ve Lokinin büyüsel etkisini göremiyoruz.

• O 2 durumu bağımsız olarak verdim. WW büyücü değil ama çizgi roman evrenindeki kozmik güçleri unutuyor bu Hulk sever arkadaşlar. WW öyle kılıç sallayan boş bir karakter değil. Thor da aynı şekilde.

• 1. Savaş

Hulk vs süpo= Superman rahat alır.

Thor vs wonder woman=Thor tabiki.

İron man vs batman=Ironman

Vision vs hal jordan=Hal alır.

2. Savaş

Thor vs süpo=Hangi karakterin hangi dönemde olduğuna göre değişir.

Hulk vs wonder woman=Wonder Woman alır herhalde.

İron man vs hal jorden=Hal

Vision vs batman=Vision

Kötüler

1. Savaş

Loki vs joker=Loki

Thanos vs darkseid=Buda dönemden döneme değişir.Ama thanos alır herhalde.(Biz burada darkseid derken bizim jl ile sürekli savaşan true darkseid in avatarlarindan biri olan darkseid den bahsediyoruz.Yoksa true darkseid ayrı bir boyut)

• quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

1. Savaş

Hulk vs süpo= Superman rahat alır.

Thor vs wonder woman=Thor tabiki.

İron man vs batman=Ironman

Vision vs hal jordan=Hal alır.

2. Savaş

Thor vs süpo=Hangi karakterin hangi dönemde olduğuna göre değişir.

Hulk vs wonder woman=Wonder Woman alır herhalde.

İron man vs hal jorden=Hal

Vision vs batman=Vision

Kötüler

1. Savaş

Loki vs joker=Loki

Thanos vs darkseid=Buda dönemden döneme değişir.Ama thanos alır herhalde.(Biz burada darkseid derken bizim jl ile sürekli savaşan true darkseid in avatarlarindan biri olan darkseid den bahsediyoruz.Yoksa true darkseid ayrı bir boyut)
    Hal'ın yapıları Vision'a zarar bile veremez nasıl yenecek? 2-3 tane koordine ve zeki Lantern olsa o yoğunluk değişimi sırasında hasar verebilir ama Hal bile tek başına Vision veya MM'ye zarar veremez. Diğer mesajlarınızdan dolayı bilgili, mantıklı biri olduğunuzu düşünüyorum o yüzden bu konudaki cevabınızı da merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Hal'ın yapıları Vision'a zarar bile veremez nasıl yenecek? 2-3 tane koordine ve zeki Lantern olsa o yoğunluk değişimi sırasında hasar verebilir ama Hal bile tek başına Vision veya MM'ye zarar veremez. Diğer mesajlarınızdan dolayı bilgili, mantıklı biri olduğunuzu düşünüyorum o yüzden bu konudaki cevabınızı da merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Halı sadece yapı ile sinirlandirmamak gerek.Hal en güçlü lanternlardan biri.Sadece yapı felan yapmıyor.Enerji saldırıları yapabiliyor.

Oyleki green lanternlarda güç iradeden gelir.Cogu green labternin yapıları dayaniksizken,halin yapıları ve enerji saldırıları çok daha güçlüdür.Superman e zarar verebilen ve direnebilen birinden bahsediyoruz.

Visionun saldırilarini savunabilir.Supermane direnen biri sonuçta.

Tum yazdıklarımı es geçersek bile hal bildiğim kadarı ile post crisis dönemde base formda iken min Planet Buster olması lazımdı.Vision bir gezegeni yok etmenin 1000 km yakınından bile geçemez...

Bu arada bilgili demissiniz çok teşekkür ederim ama bilgili olmak için önümüzde daha çok yol var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben1905 -- 3 Mayıs 2018; 23:46:24 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.