Şimdi Ara

DC Universe Online (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.438
Cevap
10
Favori
168.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya byler bir sorum olucak oyuna az çok çözdüm güzel oyun ama yeni bir karakter açıp light power yapmak istiyorum nasıl alabilirim light powerı
  • Arkadaşlar benim garip bir sorum var ben us server'indeydim fakat orda türkler daha az bende bu oyunda çaylak olduğum için eu ya geçicem.

Size sormak istediğim pvp-pve serverin (+) ları nelerdir (-) leri nelerdir?
  • Light-Earth-Lightning powerlarını Shield silahını SC Alarak veya Legandry üyeliğe geçerek alabiliyoruz diye biliyorum.

Dip not: SC=Seven Cash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dcuox -- 24 Kasım 2012; 20:05:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirant33

Arkadaşlar ben bir karekter yaratıcam karakterin silahını Hand Blaster istiyorum Yürüyüşünü FLY'la, Super-Speed arasında kararsız kaldım gücünüde Fire, Gadged arasında kararsız kaldım.

Sizce hangilerini tercih etmeliyim ???

Fire ile gadget çok farklı powerlar. Gadget troller diğeri ise tank ve ikiside dps... Sen ne olmak istiyosun?

• bu oyunu indirmenin daha kolay yolu yokmu 16 gb çok ya
    Birde:hangi server sanırım tr server da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HouseM.D. -- 25 Kasım 2012; 16:26:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxNocturnexXx

bu oyunu indirmenin daha kolay yolu yokmu 16 gb çok ya

Malesef daha bi kolay yolu yok,o 16gb inmek zorunda =)

Server olarakta,Türklerin çoğunluk olduğu kısım EU (Europe) sunucusu.. Hatta şu son 1 ay içinde inanılmaz bir Türk oyuncu kitlesi oluştu diyebilirim,buda güzel bi durum tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

quote:

Orijinalden alıntı: xXxNocturnexXx

bu oyunu indirmenin daha kolay yolu yokmu 16 gb çok ya

Malesef daha bi kolay yolu yok,o 16gb inmek zorunda =)

Server olarakta,Türklerin çoğunluk olduğu kısım EU (Europe) sunucusu.. Hatta şu son 1 ay içinde inanılmaz bir Türk oyuncu kitlesi oluştu diyebilirim,buda güzel bi durum tabiki.

peki mesela bugün 6gb indirdim clientı kapattım yarın kaldığı yerden devam eder mi herhangibir internet kesintisi vb durumda

• Downloader olayinin mantığına bakarsak aslında devam etmesi gerek fakat hiç denemediğim için böyle birşeyi kesin birşeyde söylüyemiyorum.
  • arkadaşlar oyunu dün steam üzerinden yükledim ama station name diye bi yere takıldım oyunun sitesinden üyelik almama reğmen giremiyorum syanlış oldugunu söylüyor steam üyeliği ile falan giriyorm gene almıyo yardım edecek arkdaşlara şimdiden tsk ederim 20 gb nin çöpe gitmesini istemiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: reloqram

arkadaşlar oyunu dün steam üzerinden yükledim ama station name diye bi yere takıldım oyunun sitesinden üyelik almama reğmen giremiyorum syanlış oldugunu söylüyor steam üyeliği ile falan giriyorm gene almıyo yardım edecek arkdaşlara şimdiden tsk ederim 20 gb nin çöpe gitmesini istemiyorum :(

keşke kendi sitesinden indireydin.
  • arkadaşlar ben bu oyunu eskiden steam üzerinden yüklemiştim sonra silmiştim şimdi birdaha yükledim ama oynaya basınca launchpad çıkıoyr sony online entartaintment logosu cıkıyor bir cerceve icinde ve oyun hic acılmıyor geçen yükledigimde bu sorun yoktu lütfen bilen varsa bana yardımcı olsun
  • arkadaşlar görevlerden kazandığım param 10,000'i geçti escrow da param var ama cash bölümünde bitti aktarma falan olmuyomu nasıl yapıcam bi el atın lütfen tamir etcek param kalmadı..
  • Seller Chıld,legendary üyelik aldığın zaman o escrowda biriken paran normal para kısmına geçiyor,yani aktif oluyor ... Eğer Legendary üyelik almazsan o escrowda sürekli birikir,harcıyamazsın.. Normal Free oyuncuların 1500$ limitleri var..
  • teşekkürler dostum takıldığım konularda tekrar rahatsız edebilirim....
  • Dostum birde bu pvp görevleri var arena pvp felan bunlara giriş yapmıyo acaba bendemi bi hata var bunu da bi tarif edersen dile benden ne dilersen..:)
  • Halihazırda oynayan Eu oyuncu grubu var mı bizden
  • Bende can sıkıntısına tekrar steam üzerinden indireceğim.3-5 ay evvel deneyip silmiştim.20 level felan kasmıştım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seller chıld

Dostum birde bu pvp görevleri var arena pvp felan bunlara giriş yapmıyo acaba bendemi bi hata var bunu da bi tarif edersen dile benden ne dilersen..:)

Sizde bir sıkıntı yok =) o pvp arena görevlerinde ( 4 vs 4 yada 8 vs 8 ) baya bi beklerseniz,çünkü oyun otomatik oluşturuyor grubu ve beklemek zorunda kalıyorsunuz baya bi süre.. (tabi PVE kısmındaysanız) eğer Watchtowerdan Phase Shift bölümünden PVP kısmına geçerseniz,daha az beklerseniz diye düşünüyorum,yada kendinizde grup oluşturup katılabilirsiniz..
  • Arkadaşlar oyun açılış ekranında gelen videoyu nasıl geçebiliriz ? Hold to skip movie diyor ancak her tuşa tıkladım bu ekranı geçmiyor. Yaklaşık yarım saattir bu ekranda movie oynuyor. Nasıl geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saqô

Arkadaşlar oyun açılış ekranında gelen videoyu nasıl geçebiliriz ? Hold to skip movie diyor ancak her tuşa tıkladım bu ekranı geçmiyor. Yaklaşık yarım saattir bu ekranda movie oynuyor. Nasıl geçebilirim.

mausun sol tuşuna basılı tut
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.