Şimdi Ara

DC rebirth en iyi seri hikayesi sizce hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dc rebirth ve annual batman ve annual superman okudum. sizce ne okumalıyım. cilt almak istiyorum. siz hangisini tavsiye edersiniz.2 ya da 3 adet cilt almayı düşünüyorum. bi de sizce nerden almalıyım? bi de amazon.de ya da zahiricomicsdeen almayı düşünüyorum. en uygun nerden alabilirim?
    DC rebirth en iyi seri hikayesi sizce hangisi

SUPERMAN TP VOL 01 SON OF SUPERMAN

WONDER WOMAN VOL. 1: THE LIES

BATMAN VOL. 1: I AM GOTHAM

DETECTIVE COMICS VOL. 1: RISE OF THE BATMEN

ACTION COMICS VOL. 1: PATH OF DOOM

JUSTICE LEAGUE VOL. 1: THE EXTINCTION MACHINE

GREEN LANTERNS VOL. 1: RAGE PLANET

HAL JORDAN & THE GLC TP VOL. 01: SINESTROS LAW

NIGHTWING TP VOL 01 BETTER THAN BATMAN

AQUAMAN VOL. 1: THE DROWNING

GREEN ARROW VOL. 1: THE DEATH AND LIFE OF OLIVER QUEEN

BATMAN: NIGHT OF THE MONSTER MEN HC

SUICIDE SQUAD VOL. 1: THE BLACK VAULT

• Flash
  • Bence Green Arrow nedeni de şu; Flashpointten sonra New52 serisi başladığında evrende köklü değişiklikler olmuştu -bence- en ağır kaybı da Green Arrow vermişti. Sevdiği, ailesi, arkadaşlarını hatta onu benzersiz yapan fiziksel özelliklerini ve siyasi/dünya görüşünü bile kaybetmişti karakterin içine etmişlerdi kısacası. Rebirth ile tekrar köklerine yavaş yavaş dönüyor bu yüzden Green Arrow rebirth benim gözümde diğerlerinden daha iyi.

Green Lanterns düşünenler varsa şiddetle tavsiye ederim karakterlerin arasında güzel bir uyum var harika karakter gelişmeleri var.
  • genelde superman duyuyorum. o nasıl bi de green lantern mi green lantern corps mu.
  • Teen Titans ın ilk sayıları. Direk wally ile alakalı olduğu için çok sevdim.
  • ben şunu anlamadım dc rebirth de wally bildiğimiz wally. teen titans da zenci bir speedster var o da mı wally?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.