Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.947
Cevap
77
Favori
289.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 714
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thejoker58906 (339 mesaj) fatihsar (226 mesaj) Raising Kratos (219 mesaj) Guest-2C5CD639E (217 mesaj) byvolcan (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2836 mesaj) Mobil (2480 mesaj) Tablet (42 mesaj) Mini (310 mesaj) Uygulama (640 mesaj) (1 mesaj) (28 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
Giriş
    4743 Mesaj

Mağarada koşucuyu indirdikten sonra gelen sürüyü geçemedim.Molotof yok,cephane de sınırlı,mağarada sanki bir görev noktası varmış gibi,görev noktasından uzaklaştın saçmalağı da cabası!Oyunun bundan sonraki gidişatını anladım,1000 zombilik sürüyü temizle!!Uğraşmam,silerim gitsin.İlk sürüyü şansa geçmiştim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 12 Haziran 2021; 19:35:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Mağarada koşucuyu indirdikten sonra gelen sürüyü geçemedim.Molotof yok,cephane de sınırlı,mağarada sanki bir görev noktası varmış gibi,görev noktasından uzaklaştın saçmalağı da cabası!Oyunun bundan sonraki gidişatını anladım,1000 zombilik sürüyü temizle!!Uğraşmam,silerim gitsin.İlk sürüyü şansa geçmiştim .

Birkaç saniyeliğine sana cephane veriyor sonra üstüne geliyor sürü, oradan cephane al sonra kaça kaça devam
    devam et, merdivenli yerler var oralara çık dar alanda sıkıştırır mermi yağdırırsın,bitiyorlar o şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4743 Mesaj

Görevden uzaklaştın ve sonrasında başa dönmesi saçmalığı olmasa bir şeyler yapacağım.Koşucuyla kapışırken epeyi cephane almıştım ama içlerinde molotof yok.Olan cephaneyi koşucuyu indirmek için harcamıştım.Belki bir yerlerde tekrardan cephane bulabilirim.Tavsiyeni deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 12 Haziran 2021; 20:8:3 >
    |
    |
    PuSaT28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2154 Mesaj

ripçi topuzun varsa birkac saglam vurusla kosucuyu indirdikten sonra magarada merdiven gibi bir yerin ilk basamaginda durup tirmanarak gelen suruyu kolayca temizlersin,cok kucuk bir sürü aslinda,ortam seni geriyor olabilir  

|
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2154 Mesaj

binadan cikinca suruyu pesine takip çarşı pazar gezdireceksin,etraftaki gaz tankerleri,ficilarin vs yanlarindan gecerlerken donup havaya ucuracaksin vs vs..ara sira donup chicago olmasi lazim en etkili makineli ile saydir azala azala bitirirsin..kalabalik suruleri arkana takinca yapilmamasi gereken birinci hata surunun onunu kesmesine sebep olacak guzergah izlemek olur..genis açıyla gezdirirsen onune cikamazlar..

|
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

ripçi topuzun varsa birkac saglam vurusla kosucuyu indirdikten sonra magarada merdiven gibi bir yerin ilk basamaginda durup tirmanarak gelen suruyu kolayca temizlersin,cok kucuk bir sürü aslinda,ortam seni geriyor olabilir  

Etkili molotofdan hiç kalmamıştı.Bölüm öncesi epeyi molotof hazırladım,başta molotof olsaydı bu kadar uğraşmazdım.Geçtim sonunda.

|
    |
  • Yarbay
    4743 Mesaj

O yöntem zor geldi,bina içinde kalarak hepsini temizledim.

|
    |
    legacy of kain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.