Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.973
Cevap
79
Favori
291.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 720
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thejoker58906 (339 mesaj) fatihsar (227 mesaj) Raising Kratos (219 mesaj) Guest-2C5CD639E (217 mesaj) byvolcan (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2845 mesaj) Mobil (2491 mesaj) Tablet (42 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (640 mesaj) (3 mesaj) (31 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
Giriş
    1828 Mesaj

Evet hocam 60 FPS. Drop ile hiç karşılaşmadım. Oyun çok akıcı bir şekilde oynanıyor.

|
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2141 Mesaj

İlk defa 3 ayı bir arada denk geldi,çiftleşme mevsimlerinde araya girdik sanırım çok öfkelendiler   

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fa/2a/9f/fa2a9f031a234d06ead8005150ebfb8c.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 14 Mayıs 2021; 16:48:9 >
  • Binbaşı
    1460 Mesaj

Seninkisi tam anlamıyla Stockholm sendromu dostum.
    |
    |
    legacy of kain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IIExtraLifeXC

Seninkisi tam anlamıyla Stockholm sendromu dostum.

hiç kamplarin içine sürü sokan oldu mu acaba...İron Mike n kampina sürüyü getirdim arkamdan..Boozer sarhoş gidip aldim,kaçmayip yavaşca geldim kampa..içeri girip köşede noluyosa geberiyolar..kamptaki mal elemanlar aptal gibi bakiyolar.hicbisey yapmayip..komik durum.. 

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c1/25/0c/c1250cc8ad9ae6ef0d2f4f9b78d4b596.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Binbaşı
    1460 Mesaj

Dün gece başıma geldi. Bıçkıhanede görev yapıyordum peşime takıldılar.Oyun başından beri hiç dayanıklılığa artı puan vermediğim için karakter ile zar zor kendimi kampa attım. Arkamı döndüğümde sürü kaybolmuştu. O yol üzerinden geçince bir dolu kulak topladım ceset gözükmemesine rağmen.
    |
    |
    legacy of kain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2141 Mesaj

bickihane surusu guzel..dunde ben gorev sirasinda bickihane surusunu temizledim ama suru gorevinden saymadi yaptigimi.. oyunda boyle gariplikler mevcut..bugun bi tane kaçik saldirirken ağaca roketlenip uçtu kendi kendine orada yuruyus bandinda gibi takildi kendi capinda  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 14 Mayıs 2021; 21:1:29 >
    |
    |
    IIExtraLifeXC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    Sarah ve Deek'in ikili ilişkisini hangi aklı havada romantik yazmış çok merak ettim. Fazla detaya girmicem spoilera girmesin fakat ne saçma diyaloglar yazılmış.
    |
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Ps4 te ne kadar cok kasıyor grafikleri kısabilseydik
    |
    |
  • Yarbay
    2995 Mesaj

Oyunu sonunda bitirdi. Oyun aşırı gereksiz uzun tutmuşlar bir sure sonra bayıyor gibi. Toplamda 56 saatımı ayırmısım oyuna. Oyun bitmesine ragmen bir kaç görev görünyor hala hikaye görevi gibi.Bıçakhane sürüsü beni en çok uğraştıran görev oldu allahtan kampa geri döndüğümde öldürülen zombileri geri doğmuyordu cephane ve bomba ıcın bır kac kez kampa git gel yaptım :)

Oyunun 2 si gelirse bu kadar uzun olmaz umarım diyorum ha tam bıtıyor heralde hadi başka görev. Çoğu görev amelelik görevi birde çeşitlilik artsa ıyı olurdu.

• Teğmen
    223 Mesaj

Bu silahları nerden nasıl alabiliriz acaba yardım ederseniz rica etsem şimdiden teşekkürler

|
    |
    Philipp_Plein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj

Haydut sığınakları ve ana hikaye görevlerini yaptıkça silahlar açılıyor.
    |
    |
    askiseven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    223 Mesaj

teşekkürler

|
    |
    croftrustt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2338 Mesaj

bu oyun ps fanını havaya uçuracak çok yoruyor konsolu

• Teğmen
    123 Mesaj

Kalan hikaye görevlerinden biri Dünyanın Sonu görevleridir, tamamlamanızı öneririm. Hikaye için kritik, gerçi Days Gone 2 iptali ile her şey boşa çıktı..

|
    |
    yuzi_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    Oyuna yeni başlayacak ya da başlamak için motivasyona ihtiyaç duyan arkadaşlar için oyunun kısa bir özetini yazıyorum sizlere.

X-Acil kampa gel. X tamam

Deacon kampa gider. X kişiyi bulur.

X-Tam sana göre bir işim var.
    Deacon-Tahmin etmiştim.

Ve birbirinin kopyası bir başka görevi daha yapmak için yola çıkılır.
  • Yarbay
    4797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IIExtraLifeXC

Oyuna yeni başlayacak ya da başlamak için motivasyona ihtiyaç duyan arkadaşlar için oyunun kısa bir özetini yazıyorum sizlere.

X-Acil kampa gel. X tamam

Deacon kampa gider. X kişiyi bulur.

X-Tam sana göre bir işim var.
    Deacon-Tahmin etmiştim.

Ve birbirinin kopyası bir başka görevi daha yapmak için yola çıkılır.

Oyun yokluğunda, müzikleri ve motorsikletle keyifli manzaralarda sürüş yapma hissi, sürüler, zombilerle az da olsa keyif veren bir oyun oldu.Bu görev yapısından dolayı, oyuna devam etmeyeyim mi?Oynanacak oyun yok ki, en son Resident Evil Village'yi bitirdim.Piyasada varsa yoksa souls like türü oyunlar var ve bu tür oyunlarla asla işim olmaz.

• Binbaşı
    1460 Mesaj

Oynayın yada oynamayın,devam edin etmeyin, oyunun kısa özetini yazdım sadece.

Ayrıca üzerinden okadar zaman geçmesine rağmen halen öldürdüğüm yaratıkların havada asılı kalması gibi saçma sapan hataları da cabası.
    |
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

bu oyun ps fanını havaya uçuracak çok yoruyor konsolu

Evet,başka oyunlarda bu kadar yüksek devirde çalışmıyor.Oyunda optimizasyon sorunu olduğu iyice belli ediyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    Oyunu bugün bitirdim yıllar önce indirimden almıştık ama kısmet şimdiyeymiş:) yalnız tanıtımlarda bizim elemanın eşiyle gelinlikli haliyle motorda gittikleri görüntüler vardı oyunda rastlamadım böyle birşeye , eksik bir görev mi yaptım acaba
    |
    |
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    Kerberos

|
    |
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.