Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam heykel hariç para eden bişey yok gibi içinde aldıktan sonra satmaya kalksak 500'e zor satarız diye düşünüyorum :D ben ilk defa collector aldım bakalım memnun kalırsam ve fiyatlar çok uçuk olmazsa the last of us 2 yide almayı düşünüyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

uzun süre saklarım hatıra kalır diyeceksen 900 tl verecek durumun varsa alınabilir kısa sürede sıkılır satacaksan hiç alma

Alıntıları Göster
    Hayatımda hiç collectors edition oyın almadım doğrusu, yani 1 tane almak istiyorum onuda bu oyunda kullanmak mantıklımıdır bilmiyorum, sizlere sormak istedim :) teşekkürler ilgilenipte cevap verdiğin için :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    bunlar hemen karar verip alınacak birşey değil iyi düşünüp karar vermelisin sonra satmak istersen çok zarar edersin

çok istiyorsan special edition alabilirsin o biraz daha uygun hemde metal kutu falan var
  • God of war, spiderman vs alamadım bundada dediğün gibi düşünüp almak lazım, şu zamanda 900₺ gözü kapalı verecek çok az adam vardır.

• Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    oyun muhteşemdi cidden metanın yanıldığı önemli oyunlardan, ama meta önemli istisnalar olur, oynanış az diyip eksi bastıklarından dolayı
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Hocam bence diğer 3 büyük oyuna sakla bu hakkını death Stranding,Ghost of Tsushima veya Last of us (Bence direk Last Of Us zaten ) çünkü bu oyun diğer oyunlar kadar göze çarpan bir oyun değil

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• Hocam foto sizin mi bilmiyorum ama
    Bu oyun çok dağılmadı mı ya tabiri caizse p*ç oldu herkese vermişler her yer gameplay kaynıyor hiç hoşuma gitmedi benim umarım Tlou,Death Stranding gibi oyunlarda böyle olmaz

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    böyle çıkarsa çok iyi, perfomans sorunları giderilir güncelleme ile
  • her zaman olan birşeye yeni değil ki mesut çevir yayıncı olmadıgı halde özel sürümünü ona göndermişler yazdıgın oyunların

gönderilmeme gibi bir olasılı olmaz yine özel sürümleri yayıncılara ve donanımcılara gönderilir
  • Bu konuda from software ayakta alkışlanır adamlar 1 kişiye bile önceden yollamadı diye biliyorum sekiroyu etrafta gameplay'ler gezmiyordu en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 23 Nisan 2019; 0:53:17 >
  • seninde bir yerlerde tanıdıgın olursa veya yayıncı olursan sanada bedava özel sürüm gönderirler bu işler böyle

bizde burada indirimli oyun almak için para verip uğraşıyoruz
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    detroit benim de çok sevdiğim bir oyundu ama quantic dream'in yaptıklarını oyun kabul etmeyen bir kitlede var, 3 oyunun da puanları 70 civarı bu yüzden.
  • Metacritic saygınlığını yitireli 3-4 yıl oldu kimse artık meta puanını umursamıyor orada ne tezgahların döndüğü ortada. Metacritic in düzelmesi için sınırlandırılmalı sadece en popüler 5 site puan vermeli. Şu an ise ne kadar boş beleş site varsa ilgi çekmek için saçma sapan puanlar veriyorlar. Bu sistem gelmedikçe kimsenin umurunda değil artık orası..

• tlevizyonun altındaki ışıklı üçgen kare yuvarlak x i istiyorum
  • Bence hiçbir şey yapmaya gerek yok dostum bu konuda bir çok oyunun şikayet aldığını biliyorlardır. Nedense yapmak istemiyorlar. Bir de çeviri kalitesini de konuşmak lazım. Bloodbornede ki ağdalı bir dil mı kullanılcak yoksa sanki google çeviri ile hazır kalıp çeviriler mı olacak. Bir oyun 500 lira olursa bırakın alt yazı olmasını edebi kaliteye bile bakarım.

• Bu olayı daha önce hiçbir firma yapmamıştı zannedersem the division'da biraz vardı kar bastırınca hafif kar tutuyordu sonra eriyordu falan ama bunda bildiğin asfaltta hiçbirşey yokken ortalık bembeyaz oluyor,e3 te bu muhabbeti gösterdilerde ben inanmamıştım hikaye gereği kar basıcak zannettim yada rdr2 deki gibi yüksek yerlere çıkınca kar görücez dedim ama adamlar inanılmaz yapmış hayranlıkla izledim videoyu

• Şu ana kadar 3 Türk editörden olumlu sinyal yok gibi geldi bana.

Murat Sönmez: Motorun benzininin çabuk bittiğinden şikayetçi, galiba etrafta benzin aramak sıkıcı.Yapay Zeka da hak getire demeye getirdi.

Enis Kirazoğlu: Geçenlerde uzun bir oyunu bitirmek için bitirdim dedi, Ambargodan dolayı isim vermedi muhtemelen Days Gone dı.

Ersin Kılıç: Twitterda oyunu bitirdim dedi. Altında" ilk defa bir Sony exclusive oyunu beni heyecanlandırmıyor "diyen birinin yorumunu beğenmiş. Diğer yorumlar olmasına rağmen sadece bu yorumu begenmesi düşündürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 23 Nisan 2019; 2:27:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geldi. Sanırım almak için son ana kadar beklicem! Bir yandan bu oyunsuzlukta TR altyazılı açık dünya bir oyunun şifa olacağını düşünüyorum, diğer yandan da bu olumsuz hava yüzünden hevesim kırılıyor, fiyatı da cabası zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Bana da öyle geldi. Sanırım almak için son ana kadar beklicem! Bir yandan bu oyunsuzlukta TR altyazılı açık dünya bir oyunun şifa olacağını düşünüyorum, diğer yandan da bu olumsuz hava yüzünden hevesim kırılıyor, fiyatı da cabası zaten...
    Valla ben n11 den aldım 384 tl ye, 1 haftada bitirir 300 e satarım en kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.