Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enis ile oyun zevkelerimiz neredeyse kesişir ama zamanında o HZD ye de çok begenmedim eh işte dediğini hatırlıyorum buda olabilir yada oyun cidden kötü ben kendimi avutuyorum bu olaydan sonra bir anlatımı beklicem açıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hocam hikayesine lafı yoktu oynanış sığdı biraz bu konuda herkes hemfikirdir bence.Yakın dövüş eksik diyordu,öyleydi.Ben mortal kombat alacağım fiyat artmadan,bu oyunuda 2 ay sonra indirimde alırım.Hem bende standart ps4 var fps konusundada şüpheliyim days gone a karşı.Bir sürü zombi var peşinden koşan,buradaki bir arkadaş fps arada düşüyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 19 Nisan 2019; 23:59:6 >
  • enis kirazoğlu beğenmemiş ozaman almam abi
  • The World of Days Gone | PS4

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Hocam biz öyle bişey mi yazdık ? Sadece oyun zevklerimiz uyuşuyor dedik.Yani germeyin ortamı.
  • Bu oyuna grafiği süper diyenler Detroit Become Human oynadılar mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videolarda grafikler muazzam duruyor ki zaten exc. oyunlarda artık grafiklerin çok iyi olmasına alıştık. Umarım senaryo da sürükleyicidir ve çok çabuk sıkmaz.
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Detroit ile kıyaslanması çok saçma birincisi open world oyunda texturlar daha zor yerleştirilir Detroit open world değildi grafiği güzel olması gayet normal belirli alanlarda geçiyor çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynamaya değer gibi.

• Bence oyun saglam gorunuyor ozellikle su oyunun dunyasini tanitan trailerdan sonra ve paylasilan ss lerden sonra emin oldum buna. Rdr2 den sonra olusan acligimi dinderecek bir oyuna benziyor. Open world bu tarz oyunlari cogu yapimci beceremez ama bend studio uzun bir calismayla iyi is cikarmisa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sh4dy_081991 -- 20 Nisan 2019; 1:4:36 >
  • hiç birşey anlamadım hocam ne diyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hiç birşey anlamadım hocam ne diyor yani
    Uzun lafın kısası çok beğenmiş oyunu. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

https://www.youtube.com/watch?v=qNZr1QLoiZ0&t=647s
    8.13e gelin.Bugün başka videosundada days goneu bitirdim ama konuşamam demişti.Takıntı falan sonunu görmek diyo ama bence beğenmediği için örnek söyledi.İnsanı bir oyun sarmazsa zaten sonunu göreyimde bitsin diye oynar.
    Hocam enis kirazoğlunu yakınen takip ederim hatta komik gelebilir ama uzaktan eniştem sayılır desem yalan olmaz. Ama ben burda söylediğinden şunu anlıyorum videonun konusu itibariyle, bir çok oyunda artık sırf bitirmek için oynuyoruz çünkü bu bizim alışkanlığımız oldu tarzı bir cümle olmuş yani doğrudan days gone eleştirisi olduğunu düşünmüyorum.
    Ha evet şöyle bir şey var days gone iyi mi kötü mü bilemem belki de beğenmemiştir gerçekten. Onu bu haftaiçi öğreneceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 20 Nisan 2019; 1:8:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sh4dy_081991

Bence oyun saglam gorunuyor ozellikle su oyunun dunyasini tanitan trailerdan sonra ve paylasilan ss lerden sonra emin oldum buna. Rdr2 den sonra olusan acligimi dinderecek bir oyuna benziyor. Open world bu tarz oyunlari cogu yapimci beceremez ama bend studio uzun bir calismayla iyi is cikarmisa benziyor.
    Aynen katılıyorum hocam size. :)
    Son gördüğüm ss'den sonra gerçekten güzel bir emek var. Görmek isterseniz atabilirim burada :)
  • Tabiki gormek isteriz hocam tesekkurler paylasim icin. Bide su redditte demosunu oynayan elemaninda bayagi olumlu gorusleri acikcasi oyuna karsi beklentim artti degecek gibi bakalim.

• Aslında oyunu oynamadan yada ilerlemeden kötüleyen insanlar olacaktır.
    Ancak yüksek beklenti olmadan oynanır ise daha çok zevk alınır kanısındayım.
    Burada oyun çok iyi yada kötü diye değerlendirme yapamıyoruz malesef ancak çıktıktan sonra kendimiz İncelemelerde / yorumlarda / karşılaştırmalarda bulunarak bir sonuç elde edebiliriz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Nisan 2019; 1:30:25 >
  • Önsipariş yapmayın, bekleyin. Büyük beklentiniz varsa çıktıktan sonra alırsınız puanlara göre.
    Ben puanı 90 bile olsa indirim bekleyeceğim. Bi oyuna 180den fazla verilmez. Gta 6 dahi olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 20 Nisan 2019; 1:31:47 >
  • Buyurun Hocam :

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Nisan 2019; 1:50:37 >
  • Oyun çok iyi görünüyor sabırsızlanıyorum gerçekten zaten en başından beri belliydi böyle sağlam bir yapım olacağı. Daha önce yayınlanmamış sahnelerde var bu video da. Mevsim geçişleri, yağmur, kar ve fırtına başlı başına muhteşem olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 20 Nisan 2019; 2:10:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.