Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen hocam güzel açıklamışsın bende 2ay kadar önce us paypal kullanarak aldim hatta forumdan 5-6 kişiyede aliverdim. fakat son zamanlarda kur yükselmesi ile bi tık daha fiyati artmişti ama yeni eklenen ödeme sistemi ile türk kredi karti ile 350liraya alinabiliyor.

siteye üye oldukdan sonra
    https://prepaidgamercard.com/product/rs-4000-playstation-network-wallet-top-up/
    linkdeki 4000rupilik karti alip ödeme ekraninda razorpay i seçiyoruz. 115 rupilik site komisyonu ve bankanizin kur farki ile 350liraya geliyor oyun.

kod mail adresinize geliyor. tabi amazon gibi serilik beklemeyin.1 saatde geldiğide oluyor 10-12 saatde geldiğide oluyor. hafta sonlari genelede daha geç geliyor.

hindistan psn i açmak içinde şehir olarak Delhi posta kodu 110003 geri kalan adresi sallama yazabirsiniz. us psn gibi vergi sistemi yok.

ek olarak hiç site ile uğraşmak istemiyenler için 350liraya kod şeklinde yardimci olabilirm.

oyun türkçemi ? diye soranlar içinde oyunun tc numarasi diyebileceğimiz CUSA kodlari aynı

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA09175_00-DAYSGONSTDPREORD

https://store.playstation.com/en-in/product/EP9000-CUSA09175_00-DAYSGONSTDPREORD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 18 Nisan 2019; 18:30:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Overgame mortal kombat premium editionu 650 liraya collector paketide 1800'lerde bişeye satışa koymuş bakalım daysgone da napıcaklar 500 falan yazarlarsa sosyal mecralarda gideri yaparım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Days Gone Options Menus

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• Zorluk derecesi yok deniyordu sanki hocam ayarlarda gözüküyor demek ki varmış

• oyundan bir dövüş sahnesi

https://www.reddit.com/link/bem9cb/video/8a063us2a1t21/player
  • Bu görüntü PRO'dan çekilmiş. Ben düşenemiyorum PS5'de ne görseller olucak bize bu kadarı bile fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 18 Nisan 2019; 20:52:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Zorluk derecesi yok deniyordu sanki hocam ayarlarda gözüküyor demek ki varmış
    Aslında bu biraz farklı hocam.
    Zorluk dereceleri var ancak oyuna başladığınızda o zorluk derecesi değiştirilemiyor diye biliyorum.
  • anladım hocam ne ile başlarsak o zorlukta bitirmemiz gerekiyor diyosun yani 👍

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    grafikler çok mu iyi bana mı öyle geldi ?

çok iyi bir oyun geliyor...

• İndia Psn sayesinde ilk defa bir oyunu erkenden oynuycaz. Alışmışım Us Psnden ertesi sabah 7 de oynamaya. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    kan biraz garip ama onun dışında çok güzel gözüküyor oyun, paylaşan kişi prodan kaydetmiş ama 4k'da oynamasına rağmen 1080p'de kaydedilmiş görüntü bu. oynarken çok daha iyi gözükecek
  • Evet kan efekti çok iyi olmamış

video kalkmış galiba not found diyor bende başka video varmı merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 18 Nisan 2019; 22:25:26 >
    Kan çok kötü olmuş .
  • Oyun muhteşem olacağa benziyor zaten en başından beri güvenim tam dı bu yapımcıya Söylenenlere göre harita çok büyükmüş bütün gün motorla gezeriz sıkılmadan
  • bu orada overgame den bekleyen arkadaşlara tavsiyem beklemeyi bırakın mk 11 premium u 650 den koymuşlar standart olsa bile 549 felan olur days gone da mk11 e benzer bir fiyatla çıkacaktır spotçular nasıl bir tarife izleyecekler aceba
  • Deme ya :( gene de bir umut bekleyelim dostum yakındır koyarlar onuda.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    sorun yok açılıyor video
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    hocam ben zaten oyun çıktıktan sonra xbox tarafındaki fiyatlara benzer bir fiyat güncellemesi bekliyorum. dijitalle beraber kutulu fiyatlarida artacakdir.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.