Şimdi Ara

Daymare 1998 istek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Ben nereden bilebilirim, takip etmiyorum hocam. Yayınladıklarında güncellemeyle beraber gelmesi gerekir. Siz de yazın isterseniz Facebook üzerinden. En azından talep olduğunu görürler.

Alıntıları Göster
    Ben geçen gün sordum. Hazırlanıyor. Az kaldı dediler. Başka dillerde ekleniyprmuş. Hepsini bir yayınlıyacaklar anladığım kadarı ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Hocam sen oyuna sahiptin sanırım. Demosu beni pek açmamıştı, sizde durum nasıl. Animasyon özellikle çok iticiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hocam sen oyuna sahiptin sanırım. Demosu beni pek açmamıştı, sizde durum nasıl. Animasyon özellikle çok iticiydi.
    Daha tam oynamadım. 1 saat kadar denedim ve iade ettim. Tr dil desteği geldiği zaman tekrar alıcam veya ilk indirimde. Animasyonlar banada kütük gibi geldi. Hele o koşuş şekli felan aşırı komik olmuş. Ama benim için çok büyük sorun teşkil etmedi açıkcası. Vuruş hissi en önem verdiğim şeydir. Oda gayet iyiydi. Grafikleride fiyatına göre gayet iyiydi. Oyunun fiyatı zaten 50 tl ama ederi 30-35 dir bence.

Controller ile denemiştim demosunu, aim kısmında da sorun vardı. Birde düşmanlardan kıvrak hareketlerle kaçmak pek mümkün değildi, zaten yakaladılar mı. Yerelleştirmesi eklendikten sonra indirim döneminde bende almayı düşünüyorum. Yoksa şu durumda pek alınası bir tarafı yok.
  • Acaba yeni bir güncelleme geldi oyuna Türkçe dili eklemişler mi ? Bilgisi olan var mı ? Steam sayfasında halen türkçe dili desteklememektedir ibaresi duruyor. Teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Acaba yeni bir güncelleme geldi oyuna Türkçe dili eklemişler mi ? Bilgisi olan var mı ? Steam sayfasında halen türkçe dili desteklememektedir ibaresi duruyor. Teşekkürler....
    Yok kardeşim oyunu denedim dün akşam daha tr olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Yok kardeşim oyunu denedim dün akşam daha tr olmamış.

Alıntıları Göster
    Neyse RE 2 ye devam o zaman şimdilik..
    Tekrar mı aldın hocam.
  • quote:

Tekrar mı aldın hocam.
    Oyun yüklüydü zaten ilk aldığımda silmeden iade etmiştim. Baktım tr değil yine iade ettim. Bunlar hep parasızlıkdan oluyo kardeşim. Akşama cadılar bayramı indirimi başlıyor. Yeniden alırım.

En sonunda koymasınlar yasağı. Ben bu toplara girmiyorum hocam, RDR2 için bakiye biriktirmeye çalışıyorum. Yoksa Chernobylite, Daymare, Moons of Madness falan var. Hatta Aralık ayında Atomic Heart gelecek denilmişti sanırım.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Herkese hayırlı cumalar dilerim :)

Resmi türkçe yama için pek umutlanmayın derim. En son dün patch 2'yi yayınladılar. Oyuna kolay modu, basitleştirilmiş çince dili eklenmiş. Falan filan işte. :)

Yorum yaptım. Türkçe dili oyuna eklenecek mi dedim?
    Evet de demiyorlar, hayır da. Ne olacağı belli değil yani.
    Oyuna türkçe dilinin eklenmesi için yorum yazmak isteyen arkadaşlar için konuya sayfanın linkini bırakıyorum.

https://m.facebook.com/InvaderStudios/

https://m.facebook.com/Daymare1998/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 25 Ekim 2019; 14:12:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Herkese hayırlı cumalar dilerim :)

Resmi türkçe yama için pek umutlanmayın derim. En son dün patch 2'yi yayınladılar. Oyuna kolay modu, basitleştirilmiş çince dili eklenmiş. Falan filan işte. :)

Yorum yaptım. Türkçe dili oyuna eklenecek mi dedim?
    Evet de demiyorlar, hayır da. Ne olacağı belli değil yani.
    Oyuna türkçe dilinin eklenmesi için yorum yazmak isteyen arkadaşlar için konuya sayfanın linkini bırakıyorum.

https://m.facebook.com/InvaderStudios/

https://m.facebook.com/Daymare1998/
    Ben daha geçen hafta yorum attım banada hazırlanıyor dediler. Google çevirinin söylediği kadarı ile.
    Daymare 1998 istek

• Castellanos kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Cumalar.

Çok da sorun değil. RE hatrına, birde hikayesi ilgimi çektiği için bekliyordum. Yoksa gelirse Ekimin sonuna kadar.
  • tr yama resmi gelmeyecek sanırım.ben çevirip oynarım daha fazla bekleyemicem.2 3 güne büyük hitimalle bitiririm.

Daymare 1998 istekDaymare 1998 istek

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam. Çevirdikten sonra paylaşacak mısın? Oyunu oynamak için yama bekliyorum.
    Translate ile mi yapacaksınız hocam. Demoda gördüğüm kadarıyla toplanabilir notlar vs vardı bayağı.
  • quote:

Translate ile mi yapacaksınız hocam. Demoda gördüğüm kadarıyla toplanabilir notlar vs vardı bayağı.
    1 arkadaş ing konusunda yardımcı olacak.pm attı saolasun bayada istekli.onunlada çevire bilriz.
    2700 satırlık dil dosyası vardı 1 adet daha varmış oda 5 bine yakın 2 3 gün değilde 1 hfta 10 gün felan alır bellide olmaz dahada erkende bitirebilirim.
    İyi o zaman. En azından yerelleştirmesi gelinceye kadar iş görür. Tabii gelecekse. Kolay gelsin.
  • quote:

İyi o zaman. En azından yerelleştirmesi gelinceye kadar iş görür. Tabii gelecekse. Kolay gelsin.
    Ben yazdım gelicek dediler ama hala bir ses yok. Ciğerim soldu 2 günde bir bakmakdan. Notlar felan çevirilmeden v1 gibi bir şey çıkarılsa hemen oynıcam oyunu.

Tekrar aldın mı hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.