Şimdi Ara

Dayı Kazığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim bir dayım var olmaz olsun şimdi ben bundan 3-4 ay once nisan gibi vatandan %25 indiriminden faydalanıp tam bi kasa topladım şimdi ben

aldıgım parcaları takmayı bilmiyorum dayım iyi anlar pc den onu cagırdık falan geldigi an kıyameti kopardı yok sen benden habersiz nasıl parca alırsın falan

filan faturayı ver geri iade edicem bizde saklamıstık vermedik neyse sonradan ekran kartını taktı sadece şimdi yeni anakartı cıkardı ddr2 2 eski ramı ona

takıyor guya beni kakalıyor bak bunlar uyumlu degil yanlıs almıssın diyor bende bu gittikten sonra yoneticinin oglunu cagırıp taktırdım 3-4 gun sorna bu yine geldi ne

guzel oyun oynuyordum oturdu pc ye baktı oturduktan 2 dk sonra özelliklerden bakmıs bagırdı hemen yok sen niye benden habersiz iş ceviriyon falan dedi

ve kasayı actı ram işlemci eski ram ve işlemciyide aldı dedi hadi calıstır calıstırabiliyorsan dedi cıktı teyzemlere gitti hemen karsı binada oturuyor neyse bu

sinirlenmiş tekme atmıs galiba kagıda sarıp goturmustu ram yamulmuş dedi sonra verdi al nabıyosan yap dedi baktım ram dumduz takılıyor anakarta

işlemciyide taktım ogrenmiştim biraz takma kolaydı sadece kucuk kablolar zorlastırıyordu işimi onlarıda taktım calıstırdım sadece fan donuyor ekran gelmiyor

goturdum bilgisayrcıya anakart yanmıs dedi sonra bu geldi anakart ram işlemciyi aldı dedi iş yerinde deniyecegim diger pc lere falan takıp hangisi bozuk

oldugunu oyle anlarız dedi mecvur verdik sonra goturdu hala getircek iş yerinde unuttum diyor benim bunu şikayet etme gibi bir hakkım olabilir mi bıktım resmen 3 gun kullandık işlemci ram anakartı şimdi yine eskileri takılı ramazan ramazan sovdurtturuyor

• Parcalari haciladi mi demek istedin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

Parcalari haciladi mi demek istedin

satmış olabilir her şey beklenir kazık atmada ustune yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

quote:

Bicakla bence

• Dostum valla dayın fena adammış.Niye karşı çıkmıyorsun ki senin malını ne hakla almasına izin veriyorsun.Bence pasif kalıyorsun biraz o da yüz buluyor ki yapabiliyor.
  • quote:

quote:

quote:

Bicakla bence

şikayet etme gibi bir hakkım varmı onu soruyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bicakla bence

Var tabide kime sikayet edeceksin ki bicakla en rahati

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bicakla bence

Şikayet etsen ne olacak, senden bir şey olmaz, belli ki pısmışsın köşeye dayın gelince, kendin diyorsun parçaları verdim diye, ağzını açıp iki kelime söyleseydin ya.

• Oha lan sinirden elim ayağım titredi dayının psikolojik sorunları var
  • Böyle dayım ramin memin önemi yok parçalarla alakalı değil,evire çevire döverdim yani çok sinir bozucu bi olay
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bicakla bence

Var tabide kime sikayet edeceksin ki bicakla en rahati

kahkahalar attım cevaba bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaFleur- -- 25 Temmuz 2012; 19:47:03 >

• Özgür iraden yok mu senin, alma benim eşyamı diyemiyor musun?

Bizim evde bana yapılsa bu, cinayet çıkar.
  • az bile yapmış sana
  • bide erkek çocuğu olcan be bilader çıkışamıyomusun dayına ama iyi olmuş sana sessiz kalmamayı öğrenirsin git yapış kapısına iste parasına annene babana yada onun annesinin babasına söyle
  • kendin bilerek teslim edince şikayet edemiyosun adam alıp kaçsada.
  • afedersin de dayın hastamı çalışan bilgisayarın parçalarını söküp götürmek bide hadi çalıştırabilirsen çalıştır bakalım demek ne oluyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw hadi sen iyi niyetli safsinda annen baban bisey demiyormu arkadas herif tam uckagitci ya

• Uğraşma, annene yada babana şikayet et. Utanmaz ol parçaları iste, parasını iste. Muhtemelen vermez ama sen utanmaz oldukça dayın bir şey yapamaz. En fazla eser gürler...

• ben parcaları sokerkende soyledim o kadar diyor bak nasıl sokecem diyordu.iş yerinde denemeye goturdukten sonrada 100 defa aramısızdır bize geldigindede 100 defa ben soyledim getir diye iş yerinde kaldı diyor dalga geçiyor resmen kendi malıymış gibi
  • Dayıdır yapar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.