Şimdi Ara

Dayı Kazığı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dayına vereceğine keşke Teknik Servis'e yollasaydın.Dayın bu kadar sorun çıkarttıysa o parçaları kolay kolay geri vermez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 26 Temmuz 2012; 10:43:18 >
  • ailende sallamıyor mu dayını arkadaş?ailecek pasif misiniz siz ya?adresini ver biz gidelim dayının kapısına,
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

aynen oyle inş para oldugun bu sefer yine habersiz gidip alıcam takıcam gelsin bu sefer sıkıysa kasayı ellesin Allah belamı versinki elletmem bozulsa yine ona guvenmem gider kendi kucagımda kasayı dolastırır baktırırım bende basında dururum yinede buna vermem

Bu dayindan parcalari iste, bakti vermiyor vercek gibide değil al kasayi at bunun önüne "al g*tune sok" gibide bi replik kullan.
    Ertesi gün yeni bilgisayar topla, cagir dayini "topladım bilgisayar falan de" bu gelirken çağır 3-5 arkadaşınıda. Dayin geldiginde baktin hâlâ asarim keserim yapiyo. Vurun agzina iki tane bak bakalım bi daha elini uzatabilcek mi o bilgisayara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne sacma bisey ya.
    OGLUM BAK GİT
    KASAYİ BASİNA VUR DAYİNİN.
    KAC YASİNDASİNİZ OGLUM SİZ YA

DAYİN KAC UASİNDA SEN KAC YASİNDASİN. 10 mu

Boku cikti bu forumun iyice

• Ben olsam çoktan bıçağı sokmuştum
  • Babana söyle vursun ağzına...
  • quote:

arkadaşlar benim bir dayım var olmaz olsun şimdi ben bundan 3-4 ay once nisan gibi vatandan %25 indiriminden faydalanıp tam bi kasa topladım şimdi ben

aldıgım parcaları takmayı bilmiyorum dayım iyi anlar pc den onu cagırdık falan geldigi an kıyameti kopardı yok sen benden habersiz nasıl parca alırsın falan

filan faturayı ver geri iade edicem bizde saklamıstık vermedik neyse sonradan ekran kartını taktı sadece şimdi yeni anakartı cıkardı ddr2 2 eski ramı ona

takıyor guya beni kakalıyor bak bunlar uyumlu degil yanlıs almıssın diyor bende bu gittikten sonra yoneticinin oglunu cagırıp taktırdım 3-4 gun sorna bu yine geldi ne

guzel oyun oynuyordum oturdu pc ye baktı oturduktan 2 dk sonra özelliklerden bakmıs bagırdı hemen yok sen niye benden habersiz iş ceviriyon falan dedi

ve kasayı actı ram işlemci eski ram ve işlemciyide aldı dedi hadi calıstır calıstırabiliyorsan dedi cıktı teyzemlere gitti hemen karsı binada oturuyor neyse bu

sinirlenmiş tekme atmıs galiba kagıda sarıp goturmustu ram yamulmuş dedi sonra verdi al nabıyosan yap dedi baktım ram dumduz takılıyor anakarta

işlemciyide taktım ogrenmiştim biraz takma kolaydı sadece kucuk kablolar zorlastırıyordu işimi onlarıda taktım calıstırdım sadece fan donuyor ekran gelmiyor

goturdum bilgisayrcıya anakart yanmıs dedi sonra bu geldi anakart ram işlemciyi aldı dedi iş yerinde deniyecegim diger pc lere falan takıp hangisi bozuk

oldugunu oyle anlarız dedi mecvur verdik sonra goturdu hala getircek iş yerinde unuttum diyor benim bunu şikayet etme gibi bir hakkım olabilir mi bıktım resmen 3 gun kullandık işlemci ram anakartı şimdi yine eskileri takılı ramazan ramazan sovdurtturuyor

Benim dayım olsa peder ağız burun girmişti

• csb değilse eğer öyle dayıyı bıçaklamazsam adam değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasamayısevıyorum

Oha lan sinirden elim ayağım titredi dayının psikolojik sorunları var

Ne adamlar var ya gelip bilgisayarı açıp parçaları sökecek birde kağıda sarıp kaçacak. Ulan köşeye oturup izledin mi yok elini ayağını mı bağladı ne biçim adamsın lan sen elim ayağım titredi.
  • laftan anlayan birisi olsaydı en azından 100 kere aradıktan sonra veya burdayken habire kafasına kaktıktan sonra getirir verirdi arsız
  • lan nasıl dayı bu afedersin. Benim dayım laptopıma böyle yapcak var ya önce söverim sonra yaşına bakmam burnunu dökerim. Ne hakla yaptı bunu senin malına? Hadi sen pısırıksın anladım da bilgisayarı sökerken hiç mi için acımadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

quote:

quote:

quote:

Parcalari haciladi mi demek istedin

satmış olabilir her şey beklenir kazık atmada ustune yok

Bicakla bence

şikayet etme gibi bir hakkım varmı onu soruyorum

Var tabide kime sikayet edeceksin ki bicakla en rahati

kardeş suça teşvik ve yönlendirmeden kapına gelirler birazdan, sonra gayrettepede alırsın soluğu yemin ediyorum.

• Hayretler içinde kaldım....
  • dayının böbreklerini sat yenilerini al
  • quote:

laftan anlayan birisi olsaydı en azından 100 kere aradıktan sonra veya burdayken habire kafasına kaktıktan sonra getirir verirdi arsız

Dayin forumda haberin olsun

• Ben dayılarımı öpüpte başıma koyayım o zaman
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.