Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Daybuyday- U.S POLO Ayakkabılar [Kargo Ücretsiz]

14
Cevap
0
Favori
2.264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> Daybuyday- U.S POLO Ayakkabılar [Kargo Ücretsiz]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1086 Mesaj
      28 Mayıs 2012 22:08:30 Konu Sahibi

http://www.daybuyday.com/kampanyalar/u_s_-polo-assn__30483/

10 Liralık çekle gayet uygun fiyata geliyor. Ben 2 tane aldım. Kargo da ücretsiz. + olarak bugün alınırsa 10 TL çek tanımlıyor hesabınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cu_AkdemiR -- 28 Mayıs 2012; 23:09:56 >

28 Mayıs 2012 22:45:42
      eyvallah kaptım hacı sağolasın adamın dibisin
      |
      |
      28 Mayıs 2012 22:49:32
      ayakkabilar cok dandik tabanlari cabuk bozuluyor. 3 tane ayakkabi almis olan birisi olarak bu ayakkabilari onermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      28 Mayıs 2012 22:54:35
      Katılıyorum arkadaşa fazla giyeceğinizi düşünmeyin
      |
      |
      29 Mayıs 2012 08:43:46
      Bu dandik ayakkabıya para vereceğinize pazardan alın çok daha iyi aldığım ayakkabı 3 kez giydikten sonra soyulmaya başladı geri almadılar müşteri memnuniyeti diye bir kavram yok adı gecen firmanın bende tüketici hakem heyetine başvurdum soke soke üretici hatası olduğunu ispatladım geri verdim us polo ya kapak oldu.kesinlikle bu markadan uzak durun benim gibi çok şikayetçi var

29 Mayıs 2012 09:09:20
      quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Bu dandik ayakkabıya para vereceğinize pazardan alın çok daha iyi aldığım ayakkabı 3 kez giydikten sonra soyulmaya başladı geri almadılar müşteri memnuniyeti diye bir kavram yok adı gecen firmanın bende tüketici hakem heyetine başvurdum soke soke üretici hatası olduğunu ispatladım geri verdim us polo ya kapak oldu.kesinlikle bu markadan uzak durun benim gibi çok şikayetçi var

onayladan yazını görünce çektim elimi iptal ettim siparişi
      alışverişlerim @sL@N,indigo_blue,hakan_80,gover54,muratsahin2003,tenahiz,furza,müdür-42,polyo,Parçalı Canvas,abuabuzer,dj.trust.06,oyyono,pvp_headshot,Paw-R,jovanovic,a.yasin45,gunner92fb,lyonas,muhendizz,soldierkan,htepeli,
    • Yüzbaşı
      344 Mesaj
      29 Mayıs 2012 09:21:54
      Ben bunun daha önceden de konusunu açmıştım ama firma sanırım buradan konuyu kaldırtmıştı.(çünkü başka platformlarda da yazılar kalktı).Ürünün Türkiye temsilcisi Aydınlı grup, fakat U.S. polo'nun ayakkabı üretimi yok tekstil,havlu vb.üretimleri var ve orjinal.Ben bunu aydınlı grup'a mail ile sorunca verdikleri cevap:
      Aydınlı Grup olarak elimizde bulunan markaların bazı ürün gruplarını markamızı temsil edebilecek alt lisansörlerimize ürettiriyoruz.
      Yani çakmasını başkası yapacağına ben kendim alt lisansör adı altında yaptırırım diyor.
      Ben Trendyoldan 2 tane almıştım ama hiç memnun değilim.Bu kaliteyi alt lisansörden 60 TL ye alacağınıza gidin pazardan 20 TL ye alın daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloves -- 29 Mayıs 2012; 9:24:03 >
      |
      |
      29 Mayıs 2012 09:23:34
      quote:

|
      |
      29 Mayıs 2012 09:34:08
      tipine bakınca insanı cezbediyor ben de trendyoldan almıştım 15 gün ayağımı acıttı sadece adına aldanmayın kesinlikle çakma ayakkabı istesem bu ayakkabıları çekle bedavaya alırım ama hiç gerek yok benden uzak olsun:)):)
      |
      |
      29 Mayıs 2012 09:37:39
      Benim de bır zamanlar trendyoldan 30 tl hedıye cekım vardı. Polo ayakkabıyı 25 lıraya fılan almıstım ıste. Ama sunu soylıyım verdıgım o 25 lıraya bıle halen acırım. 5 para etmez cunku. Polo dıye aldık pazar malı çıktı. Ne kışın sıcak tutar ne yazın serin. Pişiriyor ayağımı resmen. Bence ayakkabı gıbı denenmeden elle tutulup gozle gorulmeden alınmaması gerekıyor.

|
      |
      29 Mayıs 2012 13:31:06
      quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

onayladan yazını görünce çektim elimi iptal ettim siparişi

amacımız zaten boyle fırmaları desıfre edıp ınsanların magdur olmasını engellemek bunun ıcınde hepımızın ortak hareket etmesı gerek
      |
      |
      29 Mayıs 2012 13:41:48
      bunların aynılarını geçen pazarda 10 tl ye gördüm. sanırım onlar çakmaydı.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 13:43:37
      alıp haftasında yırtıldığı için bu marka ayakkabı gönderen biriyim.
      çok dandik ayakkabı...
      |
      |

"Bu maskenin ardında etten daha fazlası var; bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun islemez."
    • Binbaşı
      1013 Mesaj
      29 Mayıs 2012 14:02:26
      ayakkabı ve botları dendiği gibi çok kötü. Mağazalarda satılan botları yine bir nebze kaliteli çıkabiliyor ama internetten aldıklarım ile karşılaştıralamaz düzeyde.

Us polo dediğiniz gömlek üretir tişört üretir kot ceket kazak vs üretir gerisine bulaşmayın derim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      29 Mayıs 2012 14:08:11
      Konu ile alakası yok ama yeni başlıkda açmak istemedim bu daybuyday daki
      Donnay 3'Lü Seyahat Valiz Seti fiyatlar hep farklı 169 TL den başlıyor 319 TL ye kadar ama özelliklere bakınca hepsinin boyutuda aynı özellikleride aynı anlamadım ben bu işi hepsiburada dan da baktım orada da aynı ama sadece fiyatlar değişik nedir bilen varmı.?
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.