Şimdi Ara

[Dayanışma] LoL Bölümüne Gönüllü Çevirmenler ve Editörler Aranıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gönüllü olarak çevirilenleri okuyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Her türlü çeviride yardımcı olabilirim :)

+1
  • yardımcı olabilirim loltr'yi kurmustuk bi ara
  • İtemler hakkında birşeyler düşünüyorum şuanda yapan veya yapılmış bir çalışma yoksa itemlerin açıklamalarını çevirebilirim.
  • Çevirenler yanlış çevirmediği sürece güzel olur, ben pek uğraşamam şu aralar, uğraşanlara bol şans. Belki ara ara bakarım yanlış olan şeylere. -Hani oyunun hikayesi türkçe olsa nolur olmasa nolur diye düşünmüyor da değilim.-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 1 Ekim 2011; 15:09:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

İtemler hakkında birşeyler düşünüyorum şuanda yapan veya yapılmış bir çalışma yoksa itemlerin açıklamalarını çevirebilirim.

Başka siteden alıntı yapılmıştı istersen bir arayabilirsin hatta geçen hafta açılmıştı konusu yanlış hatırlamıyorsam eksik görürsen toparlayıp yeni bir konu açabilirsin benimde üstünde çalıştığım bir script var çevirileri ona geçerim daha derli toplu olur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Çevirenler yanlış çevirmediği sürece güzel olur, ben pek uğraşamam şu aralar, uğraşanlara bol şans. Belki ara ara bakarım yanlış olan şeylere. -Hani oyunun hikayesi türkçe olsa nolur olmasa nolur diye düşünmüyor da değilim.-

beni ele alacak olursak hiç aklımdan geçmedi oyunun hikayesini championların hikayelerini falan okumak, böyle derli toplu bir halde bi çeviri yapsalar. dizinler halinde sıralı bir şekilde sunulsa okumak isterdim ben dogrusu, cevirerek okumak istemedim hiç iş bölümü yapılıp herşey cevrilecekse güzel olur işte.. ben de katılmak isterdim cevirilere ama gramerim fazla iyi degil, ygs falan da var işte pek zaman olmuyor, kolay gelsin size.

• Kesinlikle lore çevirileri yapılmalı ama yok item skill bilmem ne çevirileri olmamalı konu çünkü çok sapıta bilir.
    Lore ve güncel haberlerin çevirisi yeterli olacaktır.
  • çeviri konusunda zaman ayırabilirim
  • İngilizcem orta düzeyde.Genel olarak çeviri yapabilirim fakat bir ay kadar sonra sınavlar başlayınca meşgul olacağım online sürem düşecek.
  • çok boş bi konu ya.Zaten o yazılardan %50 si skill terimleriyle ilgili nesine çevirici arıyorsunuz?Gidin bankadan kredi çekin ingilizce kursuna yazılın dar gelirliliğin alemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

çok boş bi konu ya.Zaten o yazılardan %50 si skill terimleriyle ilgili nesine çevirici arıyorsunuz?Gidin bankadan kredi çekin ingilizce kursuna yazılın dar gelirliliğin alemi yok

Smart and op...
  • İhtiyaç olursa genel olarak yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

quote:

Orijinalden alıntı: AkumaRaion

Haftada 4 şampiyonun lore hariç tüm çevirsini yapabilirim. Bana çevirmem gereken şampiyonları PMden yollarsan sevinirim

http://forum.donanimhaber.com/m_42166339//tm.htm bu konuda olmayan şampiyonları çevirebilirsin alfabetik sıraya görehttp://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Champion buradan yardım alabilirsin

Aslında ben lore hariç demiştim ama onları çeviren varsa loreları ben çeviririm. Bu arada baştan başlayacağım çevirmeye. Yoksa olmaz gibi geliyor bana nedense :D

• Bende çeviri işinde yardımcı olabilirim fazla olmamak kaydı ile. Çalışıyorum çünkü.
  • Konu unutuldu mu? Nasıl bir yol izlenecek?

Up!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilimum ceviri isleri yapabilirim. Patch notlari yada onemli konulari cevirebilirim. Editorlukde yaparim diyecegim ama gun icinde is yerinde oldugum icin oyunla ilgili sitelere giremiyorum. Malum isin ucunda ekmek parasi oluncada tabi sesimiz cikmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 6 Ekim 2011; 9:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omgwhoisthis

Konu unutuldu mu? Nasıl bir yol izlenecek?

Up!

Konu unutulmadı fakat forumun derlenmesi ile birlikte hareket etmesi daha faydalı olacağını düşündüm 1-2 güne kadar konu içerisinde yardımda bulunabileceklerini söyleyen arkadaşlara ulaşacağım
  • Haftalık lore yazıları dışında hepsiyle ilgilenebilirim.Intermediate seviye ingilizcem mevcut yeterli mi değil mi siz karar verin.
  • Itemlerle ilgili bir şeyler yapabilirim, olmazsa diğerlerine de yardım ederim. Sorun olmaz yani.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.