Şimdi Ara

(Dava sonuçlandı)TheHighLife tarafından dolandırıldım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
7
Favori
14.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dislike atan sen değilsin zaten, öyle bir şeyi görme gibi bir kabiliyetim de yok da sandığımdan daha kolay yedin bu yemi.

Bak 2 tane olay göstereceğim sana.

1. si, sen beni tanımadan etmeden, sırf kendini ezilmiş hissettiğin için hayatımla ilgili anlamsız atıflar bulundun.
    2. si, ben kim olduğunu bilmeden etmeden, videolara dislike atan kişinin (ki öyle bir olay da yok da varsayalım öyle) sen olduğunu söyledim. Ki bu da basit bir kurgudan ibaretti.

Bir benim sana verdiğim cevaplara bak,
    Bir de kendi verdiğin cevaplara bak. Sana, sen gibi saçma bir şey söylediğimde öyle bir sevindin ki hakkımda konular açma vaadinde bulundun.
    İşte ikimizin arasındaki kalite farkı bu denli belirgin.

Fikirlerin konuşması gereken yerde fikrin olmadığı için bu denli anlamsız konuşmanı da anlıyorum da, seni ciddiye alıyormuş gibi yapıp daha da cevap veremiycem. zira sonraki 3-5 konuşmanın da ne türde olacağını kestirebiliyorum artık.
    Tez zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Dışardan biri okusa belki bu adam biliyor der ama attığınız taş kurbaga filan neyi ürkütüyor anlayamıyorum.:)

Hemem hic davaci olmamissin belli muhabbeti ? Size o lafi , hiç olmadığım icin yazmistirim tabii. Sizin gibi cahil amaaan dolandirildik öteki tarafta görürüm ben onu...

Allah büyük baska yerden verir bana.

Ondan çıkmıştır acisi diyip.

Ben salagim zaten beni dolandirir demekten baska hic bir sey yapamayan ve öyle olan bir insanlar sayesinde suan dolandırıcılık 'meslek' edildi zaten.

Korkak/salak bir kitle oldukça hicbir sey olmaz .

Gayet güzel bir davamda var bu arada :) bu arada sadece 21tl için.

Korkaklar gunde 1lira kenara atsa hatta sadece haftaiçi atsaniz 1ayda toplarsiniz siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Ne için yapıyor ya peki ? Parası gittiği için tabikide. Parayı takmasa aynı benim yaptığım gibi yapardı allaha havale ederdi haram ederdi. Beni dolandırdı saf yerine koydu 140 lirayı yedirtmem diye peşine düştü bu kadar işin. Ben olsam uğraşmam dediğim gibi zaten böyle şeylerde ilahi adalet elbet başka bi yerden çıkarırdı allah onu. Başıma böyle bir çok konu geldiği için içimin yağlarının eridiği zamanlar çok oldu

Alıntıları Göster
    "Olloho hovolo odordo".

Nasıl bir kafa lan bu, bunu diyeni alıp karşına kınayıp kınayıp tokatlayacaksın.

"Olloho hovolo odorkon" Garanti ile yapma kardeş para kesiyor.

• Önceden de demistim mega kadar boş bir insan yok.Hiç bir konuda mantıklı yorumunu görmedim, hep bir ustte çıkma çabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 10 Temmuz 2018; 9:56:2 >
  • quote:

Bu kadar iş dediğiniz ne var dediğinize göre hayatınızda hiç davacı olmadınız dosya masrafı avukat masrafı dilekçe vs adliyelerin içinden bile geçmediniz sanırım. 140 lira için avukata kim bilir kaç para ödeyecek. 2017 de dava atmış taa sonbaharda duruşma verilmiş temmuz 2018 e ve üzerinden tarihte geçmiş konu sahibinden ne bi mesaj ne bi güncelleme nede bişey. 140 lira için düştüğünüz şey 9 ay beklemek, adliyeye gitmek, avukat vs tutmak dilekçe vs imzalamak kısacası resmen zaman kaybı. Bi söz var biliyo musun ? Attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmeli

Sen 2. arkadaş demişsin ya arkadaşı tebrik ediyorum yok şöyle işin peşini bırakmamış yok böyle falan duyar kasmanın alemi yok ülkedeki kanı bozuk insanların hepsini düzeltecek haddini bildirecek ne senin gücün var ne benim nede başkasının. Madem bu kadar destekliyorsun bu işin peşine koşulmasını internette birbirlerine ana avrat küfredenleri hakaret edenleri veya oynadığın oyunda sana küfredenleride egm ye şikayet et ? o adam dolandırıcı diye haddinin bildirilmesi gerekiyorsa sana ve başkalarına ana avrat küfredip ailevi değerlerine hakaret edenlerinde hadlerini bildir hadi ? bunun için kılınızı kıpırdatmassınız ama işin ucunda para olunca ortalığı yıkarsınız. Boş boş duyar kasıp masal anlatma bana. Bi işi destekleyecekseniz tam destekleyin adam akıllı destekleyin

3. Şahıs Sana ise zaten cevap verme tenezzülünde bulunmuyorum. Sen 140 lira için milletin karakterine haysiyetine etmediğin laf bırakmassın 140 lira için en yakın dostunu bile sırtından vurup bi kalemde silersin sen bilmezmiyim. Dışardaki hayatında uyku saatin hariç bütün vaktini ölü bi şekilde lole harcadığın için . Ne zaman şu bölüme arada sırada girsem her konuda senin mesajın herşeyde senin bi parmağın. Bu kadarmı bilgisayar telefon bağımlısısın az bırak şu elindeki interneti kendine tatil ver bırak şu oyunla ilgili şeylerle uğraşmayı bırak şu bölümü az kafa dinle. Ama yoook çünkü bütün hayat amacın senin burası ve lol olmuş. Yarın bi gün annenin babanın karşısınada "bu zamana kadar sizin ve kendi geleceğim için sadece dh de lol forumuna takıldım lolle ilgili videolar çektim ve lol oynadım" dersin. "orkodoşlor yono bo vidoo yoklodom lotfon tokop edin yorom yopon boğonmoyo onotmoyon". Yaptığın iş için milletin kuyruğuna yapışıyosun bu nasıl iş ben anlamadım
    Duyar kasmanın alemi yok demiş bide.Sen ne anlarsın zaten insanlıktan o kadar yazmışlar olay para için değil diye hala mesajında 140 lira için bu kadar uğraşılır mı diyor.

Mesajının anlamsız kısmına gelecek olursak ben gördüğüm her pislik için bişeyler yapıyorum zaten,gerekirse egm’ye şikayette ediyorum merak etme.Muhtamelen hayatında kendi çıkarın dışında hiçbir şey yapmadığın için garip geliyordur ama durumlar böyle.Realist kılığı altında saklanan,aslında kötüye karşı duramayacak kadar zayıf birisin bunuda bil.

• Cruella kullanıcısına yanıt
    Olum sen cidden hayal alemindesin galiba ?

Usanmadan bütün videolarıma dislike atmışsın dislike atanları görebiliyorum diyorsun sonra seni yemledim diyosun. Sen ciddi ciddi iyi aşağılanmışsın hakkaten bak. "Bu bir kurguydu zaten" diyo çıldırıyorum attığı mesajda bile hayal kuruyor. Bana cevap vermeye çalışıp laf sokucam diye güya aslı astarı olmayan şeyleri söyleyip iftira at, sonra "yemledim seni kandırdımm xd" de. Senin benimle tartışabilcek kapasiten yok bi kere gerçeklerle konuşamıyorsun. Dünkü çocuk kanıtlayamayacağı şeyler üzerinden çamur atıyor sonra kandırdım seni yemledim diye kenara çekiliyor. Noldu allah aşkına bi söyle seni bu kadar çıldırtıp insanlara iftira atmaya bile götüren aşağılıklığın sebebi ney yani ? Geri yapacağın şeylerle insanlarla tartışmaya girme sana tavsiyem bak ne dediğinin arkasında durabiliyorsun ne de dediklerine kendin inanıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 10 Temmuz 2018; 12:36:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Önceden de demistim mega kadar boş bir insan yok.Hiç bir konuda mantıklı yorumunu görmedim, hep bir ustte çıkma çabası
    Sen ne kadar vasıflı ve dolu bi insansın söylesene. Şuna bak sabah akşam lol forumundan çıkmayan lolden başka bi halt bilmeyen arkadaş hiç bir mantıklı yorumu görmedim yok boş insan falan diyor. Sen asıl boş bi insan olmasan şu forumu lol dışında başka amaçlar için kullanırsın. Neyin varda bana böyle dolu ve vasıflı biri olduğunu sunabilceksin ha ? İnsanlara "lolde ben şöyleyim şu ligdeyim hepinizi döverim" mi diyceksin hayatta ? Bence sen yaparsın sadece o kapasiteni görüyorum

Rica ediyorum şöyle az uzaklaş hadi sen sabahtan akşama kadar sadece Lol Genele tıklayıp otlan burda tamammı . İnsanları loldeki kümelerine göre yargılayıp gövde gösterisi yaptığınız bi alandan çıkmayan bi kitlenin bana boş demesi mantıksız demeside ayrı bi ironi. Siz anca kümelerinizi çarpıştırırsınız hayattaki vasıflığınızı değil :) Al birini vur ötekine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 10 Temmuz 2018; 17:6:32 >

bence sus artik cidden rezil oluyon gelen gecen herkes ezdi seni
    Adam seni yemledi diyor ki aynisini sen yapiyorsun su an kendine laf sokuyorsun aslinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paroly

bence sus artik cidden rezil oluyon gelen gecen herkes ezdi seni
    Adam seni yemledi diyor ki aynisini sen yapiyorsun su an kendine laf sokuyorsun aslinda
    Sen kimin trolüsün veya yan hesabısın ? Şuna bak tüm veletler birbirini ağırlıyor hem videolarına dislike attığımı söyleyip aklı sıra laf soktuğunu sanıyor kanıtlamassan haysiyetsizsin diyorum o bi kurguydu zaten diyor. Haysiyetsizliğini ve onursunuzluğunu kabul edemeyince tabi "kurguydu o zaten seni yemledim" diye geri yapar öyle. Acizsiniz karşınızdakiyle tartışmadan üstün çıkamayacağını görünce geri adım atarsınız. Hepiniz dünkü bebelersiniz arkasında duramayacağınız mesajları yazıp kanıt isteyince anında geri yaparsınız böyle işte.

Geçen yıl mesaj yazmışsın en son demekki burdaki münasebete girdiklerimden birinin yan hesabı falansınki aklınca bide sen vurmaya çalışacan yemezler

Asıl sen ve saz arkadaşlarına ne mal olduklarını gösterdim ama lolden ve lol forumundan kafalarını kaldırmadıkları için körler sağırlar birbirlerini ağırlıyorlar hiç bişeyi hazmedemiyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 10 Temmuz 2018; 17:14:26 >

giris yapip takilmiyom forumda ama asiri mal biri sacmaliyorsa dayanamayip yaziyom cidden kendine laf sokuyorsun su an cok guluyorum lan ,
    hayatin o kadar igrenc ki herkesi kendin gibi saniyon hadi yallah arabistana
    Tekrar açıklayayım sana.

Sen hayatımla ilgili nasıl bir bilgiye sahipsin ki böyle saçmalayabiliyorsun? Madem o kadar bilgiye sahipsin, kanıtla diyorum ben de.
    Empati yapman için de, aynı saçmalıkta sana bir şey söyledim. Sen de çıldırmaya başladın "kanıtlayacaksın ulan" diye.
    Senin bütün cümlelerini alıp yapıştırıyorum sana, hadi kanıtla. Her cümlen benim hayatımla ilgili madem, hadi neler yapmışım bir öğren.
    Sen anladın ama anlamamazlığa vuruyorsun gerçi seni hınzır seni
  • quote:

giris yapip takilmiyom forumda ama asiri mal biri sacmaliyorsa dayanamayip yaziyom cidden kendine laf sokuyorsun su an cok guluyorum lan ,
    hayatin o kadar igrenc ki herkesi kendin gibi saniyon hadi yallah arabistana
    Kalitesizlik akıyorsun kendince gülüyorum eğleniyorum falan ama herşey ortada. Hayatım seni mi gerdi aslanım hayatımın iğrenç olup olmayacağını sen mi kriterlendiriyosun sen kimsin ki ? İğrenç diyoe hahah. İğrenç olan asıl sizin bu bölümden çıkmayıp okulunuzdan çıkınca sabahtan akşama kadar lolün başına geçip mamasını isteyen bi köpek gibi bağımlılık yaşamanız. Asıl sizin bu çöplükte anca birbirinize ötmeniz alt tarafı bi oyunu hayatınızın merkezinize alıp mal mal işler yapmanıza ben gülüyorum

şu oyunu 1 hafta oynamayın krize girersiniz bi bilgisayar bulup hemen lol oynamalıyım diye. siz giderken ben dönüyordum evladım haberin olsun

yeminle tam bi aptalsin
    lol oynamiyom bile foruma bakiyom arada senin gibilerini görüp egleniyom ne cahiller var diyerek
    copluk diyip burda benden de cok takilan sensin cop oldugunu biliyorduk knk kabullendigin de iyi oldu
    siz giderken ben donuyorum diyorsun da sen deli gibi bagimliydin heralde herkes eziklemis seni belli acisini cikarmaya calisiyorsun ama sadece sacmaliyorsun
    igrenc rezil hayatina devam et hadi yallah. herkesin hayatini da kendi hayatinmis gibi san
    140 lirayi duyunca nasil da cildirip saga sola laf attigini da gorduk para kopegi seni yarin bana gel de az para koklatayim sana bilmessin tabi nasil bi duygu fakir

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Tekrar açıklayayım sana.

Sen hayatımla ilgili nasıl bir bilgiye sahipsin ki böyle saçmalayabiliyorsun? Madem o kadar bilgiye sahipsin, kanıtla diyorum ben de.
    Empati yapman için de, aynı saçmalıkta sana bir şey söyledim. Sen de çıldırmaya başladın "kanıtlayacaksın ulan" diye.
    Senin bütün cümlelerini alıp yapıştırıyorum sana, hadi kanıtla. Her cümlen benim hayatımla ilgili madem, hadi neler yapmışım bir öğren.
    Sen anladın ama anlamamazlığa vuruyorsun gerçi seni hınzır seni
    Noldu hayırdır ?

-Önce iftira attın kanıtla dedim kanıtlayamadın kurguydu zaten diyip ağlayan çocuk gibi geri yaptın

-Kanıtla dediğim şeyleri tutup şimdi bana satıyosun ben anlamıyorum benim sana söylediklerim çok dokunuyorki bu gerçeği zaten gördüm ben aynılarını bana sormaya çalışıp savunmaya geçiyosun

-Sadece forumdan tanıyıp hayatımdan çıkarım yapman tuhaf dedin kendin not 1 not 2 not 3 diye sıralayıp psikolojime laf atmandan tut 6 ay sonra jilet seansı alabilirim için senin falan senelerce tanıyormuş gibi sen çıkarım yaptın kendi kazdığın kuyuya kendin düştün.

-Sen karşı tarafın neresinden vururum diye çabalıyorsun bişeyler ortaya sunmaya çalışıyorsun ama aynı naneleri önce sen yiyorsun sonra dımdızlak kalıyosun buna yarılıyorum ben

Nasıl laf çarpsam nasıl yerin dibine gömsem diye envai çeşit yola başvurdun senin gibi ergenlerin sadece klavye başında ana avrat küfredip başka bişey yapamayacak kapasitede olduğunu gösterip iftira attın bide kanıtla dedim kurguydu o zaten dedin yemledim dedin. Neyin yeminden bahsediyon neyin kurgusundan ? Ben eminimki o dislikeları atan ben olsaydım sen kanıtlasaydın senin için zaten büyük bi kozdu burda başımın etini şişircektin ben bilmiyormuyum aşağılığa fazlasıyla uğrayıp hırs yaptığın için "aa kusura bakma ben yemlemek istemiştim ama cidden dislike atan senmişsin" diye saçma bi savda öne sürmeyeceğine göre hezimete uğradın o dislike atanların ben olmadığını görünce. Acizsin evladım aciz. Hadi sen bilgisayarının başına geçip lolle ilgili içerikler üretmeye ve başını lolden kaldırmamaya devam et.

• quote:

yeminle tam bi aptalsin
    lol oynamiyom bile foruma bakiyom arada senin gibilerini görüp egleniyom ne cahiller var diyerek
    copluk diyip burda benden de cok takilan sensin cop oldugunu biliyorduk knk kabullendigin de iyi oldu
    siz giderken ben donuyorum diyorsun da sen deli gibi bagimliydin heralde herkes eziklemis seni belli acisini cikarmaya calisiyorsun ama sadece sacmaliyorsun
    igrenc rezil hayatina devam et hadi yallah. herkesin hayatini da kendi hayatinmis gibi san
    140 lirayi duyunca nasil da cildirip saga sola laf attigini da gorduk para kopegi seni yarin bana gel de az para koklatayim sana bilmessin tabi nasil bi duygu fakir
    Şu cümlelere bak yeminlere başlamış kesin yargılar falan nasıl bi hırstır bu sen şöylesin böylesin falan allahın liselisi seni resmen kudurmuş köpek gibi biraz daha çıldırırsan küfürede başlayacaksın ben biliyorum ama sizin gibi bücürlerle uğraşmakta ayrı bi güzel oluyor ne yalan söyleyim aynı oyunda "ne farm çalıyosun oç, senin a..nı s..rim niye feedliyosun" diyen tiplerin birebir kopyasısın para köpeği diyor bide 140 lira için davayı açan işin peşine düşeni savunan rp mağdurları ben miyim ulan hıyarto kendin ne dediğini bile bilmiyorsun yazık bi milletin mesajını oku bide benim ilk yazdığımı kör

Bağımlı olduğumu söylemişsin ya bi cruellanın ve bana cevap veren diğer üyelerin mesajlarına bak bide benimkine bak bakalım hangilerimizin loldeki mesaj ve konu sayısı daha az

Senden daha çok takıldığımı nerden çıkardın ? 3 mesaj atmışsın 3 ündede lolle ilgili. Demekki oranladığımızda %100 bu bölümde takılmışsın. Benim mesaj sayılarımı lole attığım mesaj sayılarına böl bakalım yüzde kaç çıkıyomuş matematiksiz velet seni

Böyle bir şey sallasam, 1 sonraki adımda senin kanıt isteyeceğini tahmin edemeyecek kadar düşük zekaya sahip değilim.
    Hani sen o kadar düşük zekalısın ki, hayatımla ilgili bilmediğin her şey üstünden varsayım yaparak kendini tatmin etmeye çalışıyorsun.
    Kanıtla diyorum ben de. Kanıtlayamayacağın şeyler üzerinden saçma saçma konuşuyorsun.

Ben de sana, senin gibi saçma bir şey söyledim. Sen de nasıl sevindiysen "ahahaha kanıtla hadi forumda konu açıcam kanıtlamak zorundasın forumda rezil edicem seni" gibi basit tatmin cümlelerini kurdun.
    Aslında anlıyorsun ama yine anlamamamazlığa vuruyorsun.

Sadece şu sorumu cevapla: Benim hayatım hakkında ne biliyorsun?
    Atıp tuttuğun şeyler, sadece gerçek olamsını ümit ettiğin şeyler.

Sadece sorduğum soruyu cevaplaman kafi.

Not: "kendini jiletlemen" bir eylem.
    "hayatın iğrenç" ise bir çıkarım. "de" leri ayıramayan biri bunları da ayıramaz gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 10 Temmuz 2018; 18:54:7 >

• Cruella kullanıcısına yanıt
    Bana düşük zekalısın diyen lol bağımlısı liseli tiplemesi iftiraya başvuruyor kanıtlayamıyor haysiyetsiz ve onursuz olduğunu söylüyorum "kandırdım kurguydu zaten zaa xd" diye çocuk gibi geriye yapan mı diyor ?? ulan sen önce tartışma kapasiteni geliştir sonra gel benim zekama laf at. insanlarla nasıl tartışayımki haklı ben çıkayım diye başvurmadığın bi iftira yolu vardı onada başvurdun cidden şaşırttın. Eziksin, aşağılanmışsın ve boğulduğun o lol çukurundan çıkamayacağını sende bildiğin için buralardan ve lol dışında başka bi yerden nefes alamıyorsun tartışma kapasiten zayıf . Hadi sen git o dislikeları atanları bulda onlara kudur hadi bakalım ben senin gibi iftiraya başvuracak kadar ACİZ değilim karşımdakini susturmak için

-KANITLAMAYACAĞIN ŞEYLER ÜZERİNDEN SAÇMA SAPAN KONUŞUYORSUN yazmışsın

Kendini tarif etmişsin heh aynen. Kanıtlamayacağın şeyler üzerinden iftira atıp saçma sapan konuşma istersen evladım. Sen git başkalarını "sen şöyle yapmıştın zaten" diyip eziklemeye çalış belki inandırırsında onun üzerine gidersin kendi kendine gelin güvey olursun

Cevap verene kadar aynı soruyu sormaya devam edeceğim. Bilerek cevaplamadığını biliyorum ama yine de gözüne gözüne sokacağım.

Sadece şu sorumu cevapla: Benim hayatım hakkında ne biliyorsun?

İnatla lol bağımlısı olduğuma inanmak istiyorsun.
  • quote:

Sen ne kadar vasıflı ve dolu bi insansın söylesene. Şuna bak sabah akşam lol forumundan çıkmayan lolden başka bi halt bilmeyen arkadaş hiç bir mantıklı yorumu görmedim yok boş insan falan diyor. Sen asıl boş bi insan olmasan şu forumu lol dışında başka amaçlar için kullanırsın. Neyin varda bana böyle dolu ve vasıflı biri olduğunu sunabilceksin ha ? İnsanlara "lolde ben şöyleyim şu ligdeyim hepinizi döverim" mi diyceksin hayatta ? Bence sen yaparsın sadece o kapasiteni görüyorum

Rica ediyorum şöyle az uzaklaş hadi sen sabahtan akşama kadar sadece Lol Genele tıklayıp otlan burda tamammı . İnsanları loldeki kümelerine göre yargılayıp gövde gösterisi yaptığınız bi alandan çıkmayan bi kitlenin bana boş demesi mantıksız demeside ayrı bi ironi. Siz anca kümelerinizi çarpıştırırsınız hayattaki vasıflığınızı değil :) Al birini vur ötekine

Alıntıları Göster
    Boş insan derken gerçek hayatını değil.Yorumlarını kast ettim.Düşünce tarzın,davranışların tamamıyle ofsayt.Ha illa sidik yarıştıracaksan.

Tıp Fakültesi okuyorum.
    Bulunduğum klupte Halk Sağlığı kolunun başkanlığını yapıyorum.
    Her sene düzenli olarak bir tane Anaokula gidip çoçuklardaki doktor korkusunu yenmeye çalışıyor,bir tane ilkokula gidip çoçuk haklarını anlatıyoruz
    Her sene üniversitede Aids Farkındalığını anlatıyoruz.
    Her sene AVM ye gidip Diyabet ve Meme kanseri hakkında insanları bilgilendiriyor,isteyenlere ölçüm yapıyoruz.
    Düzenli olarak diğer şehirlerde ki kongrelere gitmeye çalışıp burada kendimi geliştirmek için eğitim alıyorum ve aynı zamanda senede bir kere şansımız yaver giderse ev sahipliği yapıyoruz.

Şimdi söyle bana hangimiz boş insan?Forumda konuları okuyup saçma sapan yorum yapan mı?Kendini geliştirmeye çalışan ve insanları bilinçlendirmek için uğraşan kişi mi? Ötede ağlayabilirsin

Ve bunun yanında hangi platformu hangi amaçla kullandığım seni ilgilendirmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 10 Temmuz 2018; 20:6:47 >

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    Hayır sen lol bağımlısısın konu kilit.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.