Şimdi Ara

(Dava sonuçlandı)TheHighLife tarafından dolandırıldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
7
Favori
14.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://forum.donanimhaber.com/m_85644357/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 11 Mayıs 2016; 21:21:00 >
  • forum bitmiş resmen. buyur kardeş

(Dava sonuçlandı)TheHighLife tarafından dolandırıldım
  • Bu kadar karaktersiz insanların hala var olduğunu görmek üzücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shshahahaah wolftaym kodu yollamis bide shshahsb cildiriyorummm

• Boşver rp yi al kodu alfa kurt ol.
  • dabulyu ar dabulyu içk

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 95 tl için uğraşmazsın diye bilgilerini vermiştir ama uğraşırsan bir şey çıkarmı bilmem bence gerekli yerlere git en azından sor.
    http://www.erdem-erdem.com/articles/turk-borclar-kanunu-uyarinca-sebepsiz-zenginlesme/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve011 -- 12 Mayıs 2016; 4:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

95 tl için uğraşmazsın diye bilgilerini vermiştir ama uğraşırsan bir şey çıkarmı bilmem bence gerekli yerlere git en azından sor.
    http://www.erdem-erdem.com/articles/turk-borclar-kanunu-uyarinca-sebepsiz-zenginlesme/

erkenden uyandım hocam bugün gidip detaylıca araştırıcam

• 8482828583848 kez almayin diyoruz. Her gordugum konuya almayin dolandirici diye ppst atmaktan omrum soldu. Yoneticilerden ricam bolum kurallarinda nasil alinmasi gerektigini anlatan bir yazi yada duyuru. Dh dolandirici bolumu oldu artik burasi

• serial key mübarek go
  • quote:

95 tl için uğraşmazsın diye bilgilerini vermiştir ama uğraşırsan bir şey çıkarmı bilmem bence gerekli yerlere git en azından sor.

Sebepsiz zenginleşme davası hem daha uzun sürer hemde bir avukat tutmadan altından kalkamaz. Doğrudan dolandırıcılık nedeniyle şikayetci olması yeterlidir, hem masrafsız hemde daha pratik olan yoldur.

İhmal etmeyin böyle şeyleri sizler bu insanları şikayet etmiyorsunuz diye bunlar birilerini daha dolandırmaya devam ediyor.Savcılığa bir şikayet dilekçesi vereceksiniz kalanını onlar hallediyor üşenmeyin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

quote:

Sebepsiz zenginleşme davası hem daha uzun sürer hemde bir avukat tutmadan altından kalkamaz. Doğrudan dolandırıcılık nedeniyle şikayetci olması yeterlidir, hem masrafsız hemde daha pratik olan yoldur.

İhmal etmeyin böyle şeyleri sizler bu insanları şikayet etmiyorsunuz diye bunlar birilerini daha dolandırmaya devam ediyor.Savcılığa bir şikayet dilekçesi vereceksiniz kalanını onlar hallediyor üşenmeyin lütfen.

bilgi için teşekkür ederim hocam. daha mantıklı geldi

• quote:

quote:

Selamlar, burada dolandırıcılık suçunun oluştuğunu neye dayanarak söylediniz ? Olayda şartların sağlandığını göremedim. Yanlış anlamayın sadece bilgi edinmek için soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

quote:

quote:

Selamlar, burada dolandırıcılık suçunun oluştuğunu neye dayanarak söylediniz ? Olayda şartların sağlandığını göremedim. Yanlış anlamayın sadece bilgi edinmek için soruyorum.

hangisi olmalı? araştırdığım kadarıyla sebepsiz zenginleşme deniyor buna ama bizzat arkadaş tarafından da dolandırıldım. Parayı yatırınca bana kodu vereceğini söyledi ama parayı yatırdıktan sonra geçerli olmayan alakasız bi kod verip beni engelledi

• Pardon ben adamın hileli kod verdiğini unutmuşum. Şimdi taşlar yerine oturdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23.10.2017 Beyler işin peşini bırakmadım. Sonunda bugün savcılıktan aradılar. Kişiyle konuşuldu edildi falan filan. Uzlaşkmak istser misin diye sordular. Ben de direkt istemiyorum deyip imzamı atıp verdim. Duruşma gününü adresime bildireceklermiş. E devletten de öğrenebiliyomuşuz. Bilgilendircem
  • quote:

Orijinalden alıntı: amyfm

23.10.2017 Beyler işin peşini bırakmadım. Sonunda bugün savcılıktan aradılar. Kişiyle konuşuldu edildi falan filan. Uzlaşkmak istser misin diye sordular. Ben de direkt istemiyorum deyip imzamı atıp verdim. Duruşma gününü adresime bildireceklermiş. E devletten de öğrenebiliyomuşuz. Bilgilendircem

Emsal bir karar cikmasi dileğiyle.

• Helal kardeşim bırakma peşini küçük cocuk filansa bile bırakma acıma annesi babası sana dese bile acıma hırsızlık dolandırılıcık çok kötü şeyler anası babası o terbiyeyi versin bana annem babam çocukluktan beridir hırsızlıkdan ondan bundan uzak ol derlerdi her zaman kafama sokarlardı bunu

Beni haberdar ederseniz sevinirim.
  • sağ olun hocam

haberdar edicem

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.