Şimdi Ara

Datron'un Core 2 Duo BOMBA Laptop NE diyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
0
Favori
39.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bende toshiba SA 100-192 düşünüyordum ama simdi biraz daha bekleyeceğim core 2 duolar için hem pek bir fiyat farkı yok aynı seviyede bence sende biraz bekle derim arkadaşım

quote:

Orjinalden alıntı: mfcwolf

yaw bende 2400 ytl biriktirdim

a100-192 alcam diye hala kasıp duruom

bunu alsak daha iyi diil mi?

hem bişi sorcam?

core2duolar 1500-200 seviyesinde olursa piyasa allak bullak olur dimi?
    herkes çok yüksek bekliodu ama sanırım piyasa seviyesinden belki birazcık üzerinden çıkacaklar piyasaya
  • Bu arada bu konuya açan arkadaştan hiç ses yok:))) sen ne düşünüyorsunn
  • forumda bu konuyla ilgili onlarca konu acildi "core 2 duo eylulde piyasada fiyatlar super olucak" teknoloji beklenmez diyen arkadaslar bu urunleri ve fiyatlari incelesinler.. arkadaslar core 2 duo olan makinalarin fiyatlari bu aralikta ve inmesini beklemeyin ama core duo ve solo makinalarin fiyatlari evde coluk cocugada alacak kadar inebilir stoklari eritmek istiyceklerdir urun artik piyasada simdi yelpazenin genislemesini bekliyoruz kisa surede rekabete katilmak icin diger markalrda modellerini vitrinlere koymaya baslar ekim sonunda almak istiyen herkesin elinde bir core 2 duo olur..
    yukardaki makinaya gelince almak icin aceleniz varsa ozellikleri bence cok iyi ozellikle okran karti benim yabanci sitelerde inceledigim core 2 duo makinalarin uzerinde ekran karti ya intel 950 paylasimli yada nvidia 7200 paylasimli bazi ozel makinlarda yuksek ekran kartlari vardi ama bu fiyatlara degil bence bu makina cok ii ozellikle oyun meraklilarina...

• ekran kartı hakkında tam bi bilgisi olan arkadaş var mı?

x1600 ile karşılaştırıldığında mesela?

ben pek anlamıorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfcwolf -- 6 Eylül 2006; 13:22:37 >
  • nvidia go 7600, ati'nin x1600'ünü çok rahat geçiyor.
  • allah allah bu özelliklere bu fiyat.Ama hepsiburada.com çok az özellik yazmış bu laptop için?Çok iyi geldi bana bunun fiyatı bu özelliklere göre biraz daha beklesek ortalık iyi bi kızışacak gibi duruyor.
  • laptop çok iyi ben inceledim gayet performanslı... ve çok uygun....
  • beyler bu datron nemalı
  • Bence bu ucuzluktan şüphe etmek lazım ekimin ortalarında her yer core 2 duo olacağından eminim bence biraz bekleyelim ben bekleyeceğim ama fiyatına göre iyi bilmiyorum ki f/s testlerini buraya yazarsanız sevinirim
  • artık diğer markalarda core 2 duo modellerini piyasaya sürecekler, yalnız şöyle bakarsak duruma, datron her zaman diğer markalara göre ucuz olmuştur.. bu demektir ki yada algılanabilir ki. acer, toshiba, dell, hp, fs gibi markaların core 2 duo modelleri bundan daha pahalı olacak.. ve core duo ların fiyatları da makul seviyelere düşecek.. birçok arkadaşımız core 2 duoların fiyatının düşmesini beklerken, core 2 duo 2 vs vs gibi bi model çıkacak falan filan.. bu böyle kısır döngü gibi gidecek :)=
  • Doğru söylüyorsun tabii ama core duo fiyatının düşmesi bir avantaj beklemek için öyle değil mi? beklemeye değer
  • arkadaşlar ben datrona nedense fazla guvenemiyorum sonuçta bozulunca cok sorun cıkarıyorlar o yüzden daha fazla piyasada dolaşan laptop markalarında almak lazım mesela hp olabilir yada asus yada toshiba bunun yanı sıra merka ettiğim bir konuda siemensin nasıl oldugu bir cok ürünü var ama kim getiriyor tükiyeyi bunları bilmem cok onemli arkadaşlar onemli olan bu bence kim distrubutorü
  • Arkadaşlar aslında ben Datron kullanan çok kişi gördüm, o yüzden almak istiyordum ancak forumu okuyunca biraz daha beklemeye karar verdim. Zannediyorum önceki modellerinin bazılarında aşırı ısınma ve kasanın kararması gibi durumlar oluyormuş. Kasanının işçiliği iyi değil, plastikmiş ancak bu yeni çıkardıkları sistemleri bu kadar şikayeti görüp daha kaliteli yaptılarsa bilmiyorum. Görüntü olarak çok iyi. Şüphesiz olarak sınıfnının en iyi performansına sahip. Ancak internet sitesinde görüp de bu ürünü alamam. Önce gidip kendim görmem lazım kasa eğer plastik değil de değiştirilipğ daha uygun birşey yapıldıysa Datron'un dezavantajı kalmamıştır demek. O yüzden direk alırım. Ama hala yine aynı hikaye sürüyorsa diğer markaların npormal Core Duo alırım. Çünkü diğer markaların core 2 duo işlemcili olanları $2000 civarından başlıyor. O yüzden arkadaşlşar yapmanız gereken bu üründe kasanın değişip değişmediği. Gördüğüm kadarıylada değişmiş. Ama bilgisayarcıda aynı şeyi görürsem alırım diye düşünüyorum...

Laptop piyasası şu an en hareketli zamanında yeni ürünler piyasaya giriş yapmak üzere Datron'un bu modeli ise bu konuda nefes kesici (Nvidia 7600 gibi). Performans olarak kimse konuşamaz zaten. ama dayanıklık ve diğer konular için araştırmamız gerekiyor.

• datron gerçektedne çok iyi bir cihaz.

yerli üretim vede özellik olarakda bence çok tatmin edici 1 gb ram 100 gb 5400 RPm hard dsik

ekran kartıda çok iyi 7600 gerçektende üst seviye bir cihaz yapmışlar
  • Umarım birisi alır da kasa yönünden yorum yazar. Arkadaşlar CEBIT'de tanıtımı varmış. Gidip de gören yazamazmı??
  • cebit öncesi afişlerde suan hepsibuarada.com da 1499+kdv olan ürün fiyati 1199+kdv olarak satılacak demişlerdi
    sanırım cebitte indirimli satacaklar esas fiyatı 1499+kdv olacak cebite gitmiş olan var mı ? yoksa suan hepsiburada ki fiyatla aynı fiyatlara mı satıyorlar
  • Tamam yerli üretimi ama kalitesi nasıl parçalar iyi ama işçilik kötü olabilir mi? ısınma soru varsa zaten çok kötü olur sonra ölü pixel ,servis ağı nasıl acaba, hem biraz beklersek diğer markalar da core 2 duoları ülkemize sürerler hp,toshiba,asus gibi sizce???
  • Ya o bakımdan ufotek sorumlu teknik destek olarak. ve bu alana yabancı değilsen zaten ne kadar büyük ve iyi bir firma olduklarını biliyordursun. bildiğim kadarıyla dediğin sorunlar hiç yaşanmıyor. tek sorun kasada o kadar. yukarıdada belirttim onun dışında herşeyi süper. inş bu modelinde düzelmiştir...
  • datron en kralını en ucuza satsa gene almam...
    kaliteden şaşmayacan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kotiledon

datron en kralını en ucuza satsa gene almam...
    kaliteden şaşmayacan..

adam yazmıs daha ne yazalım bunun altına ancak imza atılır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.