Şimdi Ara

Datron'un Core 2 Duo BOMBA Laptop NE diyorsunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
732
Cevap
0
Favori
39.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • de bunun anlamı nedir ?? yani satın aldındamıo söylüyorsun yoksa, özelliklerdenmi :)
  • Ya alan yok mu Datronu ?? bu yorum yazsın suraya alan birilerini bekliyorumm :) görüşürüzz güzel gerçekten bir de ankarada araştıranlar nerede olduklarını da yazsınlar fiyatlarıda :) hehe
  • bence fuar kargaşası geçsin pazartesiden itibaren tüm bayilerde satışa çıkar :) hayırlı olsun biri alsada incelesek :)
  • Umarım dediğin gibi olur. Bu iki günde giden arkadaşlar mutlaka incelerse sevinirim
  • alacağım demiştim ama alamadım çünkü 2 ghz 1 gb ram li ürün ellerinde yok teknokolik yetkilileri en erken 20 güne kadar gelebilir dediler
    teknokolik infotekin satış mağazası konumunda
    cebitte sordum pazartesi mağazalarda olacak diye bilgi verdiler dedigimde ise 1.83 ghz li olan gelecek dediler 2 ghz olan ürün gelmicekmiş ve 20 gün beklicem ozamana kadar diger markalar core 2 duo cıkarırsa fiyat performansa göre düşüncem değişebilir.
  • infotek değil hocam ufotek

quote:

Orjinalden alıntı: Mstf_

alacağım demiştim ama alamadım çünkü 2 ghz 1 gb ram li ürün ellerinde yok teknokolik yetkilileri en erken 20 güne kadar gelebilir dediler
    teknokolik infotekin satış mağazası konumunda
    cebitte sordum pazartesi mağazalarda olacak diye bilgi verdiler dedigimde ise 1.83 ghz li olan gelecek dediler 2 ghz olan ürün gelmicekmiş ve 20 gün beklicem ozamana kadar diger markalar core 2 duo cıkarırsa fiyat performansa göre düşüncem değişebilir.

• evet arkadaşlar ben de gittim fakat yok ama verdikleri broşürlerde mağazalarımızda satışta şeklinde yalan yanlış yazılar mevcut, ne yazıkki elim boş eve döndüm, çarşambaya kadar almam gerek napacaz bilmiyorum:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: deservingtolife

arkadaşlar bu core 2 duo ların fiyatları ne böyle ya fiyatlar bu civarda mı olacak acaba bu civardaysa şahane

abi bu datron en dandik marka. 3500ytllik fiyat çıkaradak değiller ya. sen sony,hp,toshiba,acer falan çıkarında gör fiyatları...
  • Arkadaşım aldınmı da konuşuyorsun? ZAten kötülüklerinin ne olduğunu biliyoruz 3 sayfa onları konuştuk ve bir karara bağladık. o yüzden herkes bu kadar bekliyor. saygılarımla...
  • ben bugün cebite gittim, datronu gördüm çok beğendim, kasayı düzeltmişler. ellerinde sadece 1.83'lü model varmış. diğer işlemcili modellerin ne zaman geleceğini bilmiyorlar. başka marka core2duo notebookların da en erken 1.5 ay önce gelebileceğini söylediler. artık ben aleti alıyorum. bana ürünü teknokolik mağazaları veya sitesinden alabileceğimi söylediler. Acabawww.teknokolik.com.tr sitesi ne kadar güvenilirdir? Daha önce alışveriş yapan var mı?
  • www.teknokolik.com.tr ufotek bilgisayarın kendi internet satış ve normal olarakta kendi satış mağazası güvenilir bence. en kötü ihtimal netten almazsın adresleri belli gider kendin alırsın eğer istanbuldaysan sanıırm farklı birkaç ildede mağazaları mevcut.
  • Bende bu ürünün peşindeyim. Google dan datron core2duo diye aratınca bu foruma dustu yolum. Buradaki yorumları okurken teknokolikle ilgili soruya cevap vermek için uye oldum. Ben 3 kere alışveriş yaptım teknokilik sitesinden. nokia 7610, Hp m425 ve sarjlı pil almıstım ilkin. M425 yaklasık 1,5 gunde geldi zonguldaga hayrete dustum. nokia 2 gunde geldi. Destek hattındaki bayanın ilgisini cok begenmistim. Ben güveniyorum teknokolige, ve bu notebook u buradan alacağım. linki :http://www.teknokolik.com.tr/urunler.php?malkodu=NB.DA-WA18M56W85X

Yorum yazarak bilgilenmemi saglayan tum arkadaslara tesekkurler. Devamlı takip edecegim artık bu forumu.

• cebit'te gördüm bu modelleri.. alet iyi olmasına iyi de plastik aksam gibi dışı. çok garip geldi pek beğenmedim.
  • Arkadaşlar ben sizin yazınızı daha yeni gördüm ama şunu söyleyebilirmki ben hepinizden önce davrandım:). Bende TV de sanırım Datronun yetkilisiydi ürün hakkında tanıtım yapıyordu. Ürünün özelliklerinden bahsediyordu. Bende fuarı gezip ona göre bir notebook almayı düşünüyordum. Ama sizinde yazdığınız gibi Datronun daha önceki modelleri fiyatları ve performansları iyi olmasına rağmen kasada yaşanan sorunlardan dolayı ürünü almaktan vazgeçtim. Açıkcası sogudum. Fakat fuarı dün gezerken Datronun standına uğradım. Tabiki buradaki arkadaşlar gibi kafamda bir sürü soru işareti ile. Ama zaten ürünü yakından gördüğünüzde bircok soru işareti kafanızdan gidiyor. Kasası çok güzel. Ayrıca ürünün özelliklerine yakın başka bir ürün fuarda hiçbir firmada yoktu. Fiyatıda çok uygun. Ben bugün ürünü Harbiye teknokolik den satın aldım. ekran kartı NVIDIA geforce 7600 go modelini. Benim almayı düşündüğüm model HP nın duo core pavıllıon modelıydı. Fakat ıyıkı almamısım yada fuarı beklemısım dıye dusunuyorum. Arkadaslar burada yazıldıgı gıbı kasasından herhangıbır problem yok. Zaten boya degıl anladıgım kadarı ıle dış kasası. Ayrıca 1.3 mp entegre kamerası cok hos. Ben fuarda bu urunu cok ınceledım fakat aldıktan sonra goruntusunun bu kadar guzel oldugunu anca eve gelınce anladım. Parlak LCD fuarda herhalde ısıklardan dolayı bu kadar canlı degıldı fuar alanında. Ayrıca sız bırde bununla need for speed under gorund u oynayın. Benım desktop pc de bıle oynarken zorlandıgım bu oyunu bu makınada grafık ayrıntıları en yukarıda cok guzel oynayabılıyorum. Daha test programları ıle test etme ımkanım olmadı. Sadece aklıma bu oyun ıle test etmek geldı. Ayrıca uzerınde bluetooth ,intel prowireless 3945 ve double layer dvd wrıeter mevut. Fuardakı arkadaslar uzerınde 1 adette mını pcı yuvasının bulundugunu ve bu yuvaya daha sonra ıstedıgımız bır cıhazı takabılecegımızı soyledı. Hatta bu sokete tv kartı takıldıgı taktırde anten ıcın yerı bıle uzerınde mevcut. Arkadaşlar ben aldım ama pişman olamayacağım bir ürün aldığıma inceledikten sonra birkez daha emin oldum. Ayrıca teknokolik magazasından ürünü cardfınans ile 11 taksitle ve %3 indirim ile aldım. Bende bundan iyisi bu ürünün bedavaya verilmesi:)))))

• ferhattopuz arkadaş aldıktan sonra bizide bilgilendirirsen çok seviniriz...
  • ben de sipariş verdim. Ama ekran kartı paylaşımlı modeli aldım.
    http://www.teknokolik.com.tr/urunler.php?malkodu=NB.DA-WA18M56W85X ürününün siparişini verdim. 11 taksit %3 indirimle aldım. salı günü elimde olur sanırım. gelince hem site, hem de ürün hakkında yorumumu yapacağım.
  • Gerçekten çok iyi sevindim sizin adınıza bu arada bende datronun core 2 duo 2.0 ghz 1 gb ram olan modelini almak istiyorum ama sanırım daha yok ne zaman gelir acaba eylül sonuna olur sanırım biraz bekleyip bunu alacağım çok hoşuma gitti:) görmedim ama içim ısındı bi kere neyse test sonuçlarını buraya yazarsanız birde detaylı çekilmiş resimlerini alan arkadaşlarımız koyarsa memnun olurum dış kapak arka tarafı klavye yakın plan ekran yakın plan resimlerini çekerlerse sevinirim bir de alt tarafı görüşürüz kolay gelsin
  • care 2 duo 2.0 ghz 1 gb ram olan moddeli hepsiburada ve ideefixe de var olarak gözüküyor.acaba ben mi yanlış anladım!!!
  • Evet arkadaşım ben de öyle gördüm hepsiburada.com da var gözüküyor nasıl oluyor acaba ama ben internetten almayı düşünmüyorum biraz beklemekte fayda var ama bu datronun core 2 duo 2.0 ghz 1 gb ram modelini almaya karar verdimmm
  • bende karar verdim gibi oldum ya.ilk başta toshiba a100-192 ve hp pavilion dv5298ea vardı ama.bunu görüdkten sonra bunlara para vermek mantıksız geldi.hem daha da pahalı. datron gittikçe 1 numara oluyo.bide bilen varmı acaba ufotek ankaradakini şimdi aradım açmadılar.pazarları kapalılarmı acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le.Mans -- 10 Eylül 2006; 11:16:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.