Şimdi Ara

DATA TABLES HATASININ ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
7.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni format atan veya windowsu yeni yükleyenlerde ortaya çıkan bu sorun için bir Bilgisayarcı olarak kısa bi çözüm üretmetmeye çalışıyorum.Sanırım çözümü buldum denemesini yapıyorum.Birazdan gerekli açıklama ve linkleri ekleyeceğim artık kimse imdattt demesin diye...

• Evet oyuna girerken ortaya çıkan data tables eror nedeni oyunu kendi sitesinden uptade ederken bazı patchleri atlaması yani arada olması gereken patchi yüklemediği için sonuçta oyunun dosyaları eksik kalıyor.En önemlisi 1301 no lu patchi yüklemiyor uptade ederken.Bu yüzden oyuna girerken data tables hatası veriyor ben size bu patchi manuel olarak çekebileceğiniz linki koyuyorum. yapmanız gereken patchi yükledikten sonra zip dosyasını açıp manual olarak içinde bulunan data klasörünün içindeki 2 dosyayı oyunun yüklü olduğu C/programfiles/knightonline deki data klasörünü açıp içine kopyalamanız.gene çektiğiniz 1301 patch zip içindeki knightonline.exe dosyasını da oyunun yüklü olduğu ana klasöre kopyalamanız. dosya değişimini sorarsa evet diyeceksiniz
    Oyunu masa üstündeki kısayol değil --oyunun klasörüne kopyaladığınız knightonline.exe den açın ve diğer patchleride uptade edin otomatik. yani 1302--1303 nolu olanları..
    Size bir tiyo eğer baktınız oyun kendi launcher inden uptade ederken bazı patchleri atlıyor yada yüklemiyor size verdiğim link teki patch no sunu değiştirerek kendiniz direk ftp den çekebilirsiniz. yani size lazım olan patch 1302 ise size verdiğim linkteki 1301 yerine 1302 yazın onu çekecektir ftpden.. tabi manual çektiğiniz her patch için yukarıda yazdığım işlemi yapmanız gerekiyor.
    TÜM DATA TABLES HATASI YÜZÜNDEN OYUNA GİREMEYEN ARKADAŞLAR...
    Bu yol denenmiştir ve işe yarıyor yardımcı olabildiysem ne mutlu herkeze iyi oyunlar...

LİNK
    ftp://kedownload.knightonlineworld.com/knight/upgrade/patch1301.zip

• quote:

Orijinalden alıntı: CİNALİS

Evet oyuna girerken ortaya çıkan data tables eror nedeni oyunu kendi sitesinden uptade ederken bazı patchleri atlaması yani arada olması gereken patchi yüklemediği için sonuçta oyunun dosyaları eksik kalıyor.En önemlisi 1301 no lu patchi yüklemiyor uptade ederken.Bu yüzden oyuna girerken data tables hatası veriyor ben size bu patchi manuel olarak çekebileceğiniz linki koyuyorum. yapmanız gereken patchi yükledikten sonra zip dosyasını açıp manual olarak içinde bulunan data klasörünün içindeki 2 dosyayı oyunun yüklü olduğu C/programfiles/knightonline deki data klasörünü açıp içine kopyalamanız.gene çektiğiniz 1301 patch zip içindeki knightonline.exe dosyasını da oyunun yüklü olduğu ana klasöre kopyalamanız. dosya değişimini sorarsa evet diyeceksiniz
    Oyunu masa üstündeki kısayol değil --oyunun klasörüne kopyaladığınız knightonline.exe den açın ve diğer patchleride uptade edin otomatik. yani 1302--1303 nolu olanları..
    Size bir tiyo eğer baktınız oyun kendi launcher inden uptade ederken bazı patchleri atlıyor yada yüklemiyor size verdiğim link teki patch no sunu değiştirerek kendiniz direk ftp den çekebilirsiniz. yani size lazım olan patch 1302 ise size verdiğim linkteki 1301 yerine 1302 yazın onu çekecektir ftpden.. tabi manual çektiğiniz her patch için yukarıda yazdığım işlemi yapmanız gerekiyor.
    Bu yol denenmiştir ve işe yarıyor yardımcı olabildiysem ne mutlu herkeze iyi oyunlar...

LİNK
    acaba ben ne yapayım. mavi hackshild doluyor. fakat oyuna girip ıd ve password yazma yeri açıkmıyor. çözüm??
    şimdiden sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: FireStarters

acaba ben ne yapayım. mavi hackshild doluyor. fakat oyuna girip ıd ve password yazma yeri açıkmıyor. çözüm??
    şimdiden sağol

Alıntıları Göster
    Bu Hata LANETLİ Arkadaşlar...
    Siz en iyisi gidin cafeye (sizdeki knght online(1.299) u verin diyin alın yükleyin oynayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: RohanRHu

Bu Hata LANETLİ Arkadaşlar...
    Siz en iyisi gidin cafeye (sizdeki knght online(1.299) u verin diyin alın yükleyin oynayın...

Alıntıları Göster
    YA KERDEŞ ZİP DOSYASINI AÇMAKLA NEYİ KASTEDİYOSUNNNNNNNN????? BİLGİSAYARDA ÖLE Bİ DOSYA BULAMADIM NERDEEE OOO?

• quote:

Orijinalden alıntı: say3yasin

YA KERDEŞ ZİP DOSYASINI AÇMAKLA NEYİ KASTEDİYOSUNNNNNNNN????? BİLGİSAYARDA ÖLE Bİ DOSYA BULAMADIM NERDEEE OOO?

Alıntıları Göster
    AGA BU SORUNU HALLETTİM DE VERDİĞİN LİNKTE KNİGHT ONLİNE EXE DOSYASI YOKKİİ

• quote:

Orijinalden alıntı: say3yasin

AGA BU SORUNU HALLETTİM DE VERDİĞİN LİNKTE KNİGHT ONLİNE EXE DOSYASI YOKKİİ

Alıntıları Göster
    bu linkten çektiğiniz 1301 patch dosyası yani zip şeklindedir bu indirdiğiniz dosyayı açarsanız içinde hem knightonline.exe hemde data klasörü var. tabii ki bunları oyunun yüklü olduğu c/programfiles/knightonline içindeki yerlerine kopyalayacağız. datanın içindeki 2 dosyayı oyunun yüklü olduğu yerdeki data klasörünün içine--knightonline.exe yi direk oyunun yüklü olduğu klasöre kopyalayacağız. hiç oyun yükleyip crack yapmadınızmı arkadaşlar aynı işlem yani..

• quote:

bu linkten çektiğiniz 1301 patch dosyası yani zip şeklindedir bu indirdiğiniz dosyayı açarsanız içinde hem knightonline.exe hemde data klasörü var. tabii ki bunları oyunun yüklü olduğu c/programfiles/knightonline içindeki yerlerine kopyalayacağız. datanın içindeki 2 dosyayı oyunun yüklü olduğu yerdeki data klasörünün içine--knightonline.exe yi direk oyunun yüklü olduğu klasöre kopyalayacağız. hiç oyun yükleyip crack yapmadınızmı arkadaşlar aynı işlem yani..

Alıntıları Göster
    Arkadaşler boş işlerle uğraşmayın benim gibi sizde:
    cafeye gidin sizdeki (Knight Online(1.299)sürüm)isteyin yoksa yazdırın.
    Hem(1.299)son sürüm daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: RohanRHu

Arkadaşler boş işlerle uğraşmayın benim gibi sizde:
    cafeye gidin sizdeki (Knight Online(1.299)sürüm)isteyin yoksa yazdırın.
    Hem(1.299)son sürüm daha iyi

Alıntıları Göster
    arkadaşım tüm başlıklarda git cafeden al yazmışın hayırdır cafe mi işletiyorsun yoksa.sonra biz 1301 no lu patch den bahsediyoruz sen 1299 son sürüm yazmışın.senin matematiğinde 1299 saısı 1301 den sonramı geliyor.İnsanlar yardım istemiş bizde doğrusuna yönlendiriyoruz.ve cafeler elinde K.E. cd si hazırmı bekliyor yoksa bedavamı veriyor.Bu bilinçsizce ahkam kesmeleri bırakalımda artık sorunları çözmeyi öğrenelim.Çünkü kısa zaman sonra aynı problem olacak yeni patchlerde ve çözümü aynı yol olacak herkez 15-20 dk da halledebileceği bir şey için niye para versin niye dakka başı cafe arasın.bırak sen 1299 son sürümünü oyna insanları yanlış yönlendirme.

• quote:

arkadaşım tüm başlıklarda git cafeden al yazmışın hayırdır cafe mi işletiyorsun yoksa.sonra biz 1301 no lu patch den bahsediyoruz sen 1299 son sürüm yazmışın.senin matematiğinde 1299 saısı 1301 den sonramı geliyor.İnsanlar yardım istemiş bizde doğrusuna yönlendiriyoruz.ve cafeler elinde K.E. cd si hazırmı bekliyor yoksa bedavamı veriyor.Bu bilinçsizce ahkam kesmeleri bırakalımda artık sorunları çözmeyi öğrenelim.Çünkü kısa zaman sonra aynı problem olacak yeni patchlerde ve çözümü aynı yol olacak herkez 15-20 dk da halledebileceği bir şey için niye para versin niye dakka başı cafe arasın.bırak sen 1299 son sürümünü oyna insanları yanlış yönlendirme.

Alıntıları Göster
    abi yaptım iyice bozuldu şimdide invalid data tables diyo bir sürü data/... bilmemne hatası veriyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: i love this game!!!

abi yaptım iyice bozuldu şimdide invalid data tables diyo bir sürü data/... bilmemne hatası veriyor ...

Alıntıları Göster
    ARkadaşlar denildiği gibi patchleri elle de yüklemeniz mümkün.Ve sağlıklı bir kurulum da oluyor.Ama yinede sizlerde böyle bir hata oluşması durumu ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcelik

ARkadaşlar denildiği gibi patchleri elle de yüklemeniz mümkün.Ve sağlıklı bir kurulum da oluyor.Ama yinede sizlerde böyle bir hata oluşması durumu ilginç.

Alıntıları Göster
    download.com a da ban üç kere %94 - 93 - 90 da sunucu bağlantısı sıfırlandı dedi ....gelde küfür etme bunlara (12 saat de bi şeyi yükleyemedik)

• quote:

download.com a da ban üç kere %94 - 93 - 90 da sunucu bağlantısı sıfırlandı dedi ....gelde küfür etme bunlara (12 saat de bi şeyi yükleyemedik)

Alıntıları Göster
    beyler ko yu kendi sitesinden indirin o orjinal dosya tam.diger adreslerde o dosyalar eksik oluyor 4 kez farklı yerden indirip kurudm o hatayı verdi ko nun sitesinden cektim duzeldi

• quote:

Evet oyuna girerken ortaya çıkan data tables eror nedeni oyunu kendi sitesinden uptade ederken bazı patchleri atlaması yani arada olması gereken patchi yüklemediği için sonuçta oyunun dosyaları eksik kalıyor.En önemlisi 1301 no lu patchi yüklemiyor uptade ederken.Bu yüzden oyuna girerken data tables hatası veriyor ben size bu patchi manuel olarak çekebileceğiniz linki koyuyorum. yapmanız gereken patchi yükledikten sonra zip dosyasını açıp manual olarak içinde bulunan data klasörünün içindeki 2 dosyayı oyunun yüklü olduğu C/programfiles/knightonline deki data klasörünü açıp içine kopyalamanız.gene çektiğiniz 1301 patch zip içindeki knightonline.exe dosyasını da oyunun yüklü olduğu ana klasöre kopyalamanız. dosya değişimini sorarsa evet diyeceksiniz

LİNK
    öncelik le abi s.a
    yaw ben bu knighta giremiom data tables hatası werio.senin dedğini annamadım biraz daha açık anlatırmsn.bi de benim knight dosyam belgelerimde nasıl yapcam bi anlatırmsn lütfen benim msn:grey_hawk92@msn.com lütfen abi bekliyorum!!

• quote:

Alıntıları Göster
    ewt kardeş bendede öle oldu invaled data hatası falan çıktı biri bişiler sölesin lütfen bekliom!!!

msn:grey_hawk92@msn.com
  • quote:

Alıntıları Göster
    abi nasıl olcak bana bi anlatıver bee lütfen!!! msn :grey_hawk92@msn.com

• quote:

Orijinalden alıntı: grey_hawk92

ewt kardeş bendede öle oldu invaled data hatası falan çıktı biri bişiler sölesin lütfen bekliom!!!

Alıntıları Göster
    Ya bu kadar şeye hiç gerek yokwww.downloads.com a girin search bölümüne Knight online yazın ordan oyunu idirin zaten ilk o çıkar sonra upgrade edin alın tıkır tıkır oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kieli

Ya bu kadar şeye hiç gerek yokwww.downloads.com a girin search bölümüne Knight online yazın ordan oyunu idirin zaten ilk o çıkar sonra upgrade edin alın tıkır tıkır oyun

Alıntıları Göster
    olm olmuo yaw bu data tablesi nasıl yapacam hatayı nasıl düzeltecem. biri bana yardım etsin!!!!!!!!!!!!!!ltfn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: grey_hawk92

olm olmuo yaw bu data tablesi nasıl yapacam hatayı nasıl düzeltecem. biri bana yardım etsin!!!!!!!!!!!!!!ltfn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alıntıları Göster
    peki cinalis bende hackshield ile ilgili problem var launcherdan start diorm hackshield açılmıor 5-10 dakka die hackshiel ile ilgili bi hata kutucuğu gelior ve dior ki file update timeout autoup programı da çalşmıor hsupdate zaten açılmıor tekrarlarca yeniden yükledim ama olmuor çözmü nedir???

• quote:

LİNK
    quote:

Orjinalden alıntı: CİNALİS

LİNK

Peki Bu Pacth ler kaçtan başlayıp kaçta bitmesi lazım bilen varmı_??_
    Benim ki 1284 > 1299 diye gidiyor ve hata veriyor..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.