Yüzbaşı
29 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni format atan veya windowsu yeni yükleyenlerde ortaya çıkan bu sorun için bir Bilgisayarcı olarak kısa bi çözüm üretmetmeye çalışıyorum.Sanırım çözümü buldum denemesini yapıyorum.Birazdan gerekli açıklama ve linkleri ekleyeceğim artık kimse imdattt demesin diye...
Arkadaşlar Konuyu Yazılım Microsoft İşletim Sistemleri Bölümüne Açmama Ramen Sanırım Çok Az Kişiye Ulaşabildi,Konunun Önemi Açısından Buraya da Tekrar Yazmak Gerektiğini Düşündüm. Moderator Arkadaşların Anlayışla Karşılayacağını Umuyorum.

Haberx sitesinden alıntıdır:

Windows'da 3 yeni güvenlik açığı.
12.10.2005 (Bugün, 11:36)
Microsoft, Windows işletim sistemi kullananlara, yazılımda korsanlara bilgisayarın denetimini ele geçirmelerini sağlayabilecek 3 yeni kritik açığın bulunduğunu bildirdi.

--------------------------------------------------------------------------------

AA-Microsoft, esas olarak Windows işletim sistemi ile Internet Explorer'ı etkileyen sorunun giderilmesi için internet adresinde yamalar yayımladı. Kullanıcılarınwww.microsoft.com/security adresinden bu yamaları indirerek bilgisayarlarına yükleyebilecekleri belirtildi.

Symantec güvenlik yazılım yöneticilerinden Oliver Friedrichs de kullanıcılara güvenlik yazılımlarını hızla yenilemeleri ve e-postalarla gelen bilinmeyen ek ya da şüpheli linkleri açmamaları tavsiyesinde bulundu.
Haberx sitesinden alıntıdır:

Windows'da 3 yeni güvenlik açığı.
Bugün, 11:36
Microsoft, Windows işletim sistemi kullananlara, yazılımda korsanlara bilgisayarın denetimini ele geçirmelerini sağlayabilecek 3 yeni kritik açığın bulunduğunu bildirdi.

--------------------------------------------------------------------------------

AA-Microsoft, esas olarak Windows işletim sistemi ile Internet Explorer'ı etkileyen sorunun giderilmesi için internet adresinde yamalar yayımladı. Kullanıcılarınwww.microsoft.com/security adresinden bu yamaları indirerek bilgisayarlarına yükleyebilecekleri belirtildi.

Symantec güvenlik yazılım yöneticilerinden Oliver Friedrichs de kullanıcılara güvenlik yazılımlarını hızla yenilemeleri ve e-postalarla gelen bilinmeyen ek ya da şüpheli linkleri açmamaları tavsiyesinde bulundu.
Arkadaşlar Öncelikle Mübarek Ramazan Ayının Herkeze Yeni Hayırlar Getirmesini Dilerim. Benim Sorunum O Kadar Zamandır O/C Yapmama Râmen İlk Defa Şu Süper_Pi Denilen Âlâmet-î Fârîka yı Kullanmaya Çalışmakla Zuhur Etti. Şöyle ki;İlgili Program Birçok Sıralamayı Bitirmekle Birlikte 32M Testinde Tıkanmakta Ve Error Vermek Suretiyle (Bazanda Hiçbirşey Demeden) 1. Loop Sonunda Öylece Kalmaktadır(PC de Herhangi Bir Kitlenme Olmadan).Bununla Birlikte Sistemi İmzamdaki Şekilde Sorunsuzca Kullanmaktayım (Saatlerce Oyun Oynamak Suretiyle Denememe Karşın Hiçbir Kitlenme Olmamıştır) Sonuç Olarak Acaba Benmi Programı Kullanmayı Beceremiyorum,Ya da Bilgisayarada Stabilite Sorunu Var da Onu mu Anlayamamaktayım? Yardımcı Olacak Arkadaşlar İçin Şİmdiden Teşekkürler.
PS: Sistemi PCMark 2002 ve Sisoft SandraPro 2005de de Bench Yaptım Herhangi Bir Sorunla Karşılaşmadım.
Dün sabah gene serverler yüzünden DC olmmuştum. ama şu an oyun serverleri açık.Char ımla girmek istediğimde şu an kullanılıyor diyor ve dc mi olmuştun en son sorusunu soruyor.Evet desemde aynı soruya geri dönüyor.yani birisi şu an kullanıyor ne yapabilirim.Sitede hacked account bölümünede doldurmam gereken bölümlerde favori movie yi hatırlamıyorum. Ancak Premium üyeyim ve kredi kartı no onlarda mevcuttur sanırım.charımı geri almam için ne yapmam lazım ve giriş şifremi tekrar değiştirmem için.yardım ederseniz sevinirim.
Şu an oyuna girebilen varmı tüm serverler açık ama login server offline gözüküyor.Tüm serverle açık ise bu ne demek oluyor.her sabah 6 -7 arası serverler kapanıyor 2-3 gündür. bide aakşamları mı giremeyeceğiz .Buglar bi taraftan Lag bi taraftan serverler ha bire kapanıp açılıyor.Biz bunun içinmi her ay dünya para ödüyoruz.Aslında bu ay para ödeyenlere iade etmeleri lazım.Toplanıp yazı yazalım hakkımızı arayalım.
Bu akşam savaş başlayınca ares server çöktü gene. Lag yüzünden 1 harpy 55-60 lvl arası tüm party i yatırdı ve oyun kitledi. Tekrar girmeye çalışınca aynı karakterle giremiyorsun aynı sorunu olan varsa yazsın
Arkadaşlar CeBIT hüsranından sonra,daha çok son tüketiciye yönelik COMPEX 2005 ULUSLARARASI BİLGİSAYAR FUARI 1-4 Aralık 2005 tarihlerinde Lütfi Kırdar da gerçekleştirilecek. Ayrıca bir güzellik olarak (Bu Topiki Açma Nedeni) ücretsiz fuar davetiyelerinizi BURAYA tıklayarak şimdiden edinebilirsiniz.
Herkeze Saygılar
Arkadaşlar TTelekomun, Modeminizin İnternetteki O Andaki Bağlantı Hızını Gösteren http://speedtest.ttnet.net.tr/ Linkine Tıklayarak Yapacağınız Test Ortalamalarını Modem Marka ve Model Belirterek Burada Sıralarsanız Yeni ADSL Modem Alacak Arkadaşlar İçin Bir Fikir Oluşturacaktır.
Böylece Birdolu Modem Tavsiye Topiki de Açılmamış Olur Diye Ümit Etmek İstiyorum.
Herkeze Saygılar
Arkadaşlar imzamda görülen sistem stok fanla (boşta 50-52C-Yükde 56-60C) olarak çalışmaktaydı bende Manhattan marka bir CPU fanı alarak(Markanın modeli 701792) Bu gün taktım ve de sıcaklık boşda 46-48C ye düştü Bu normal bir ısı düşüşümüdür yoksa bir yerde bir yanlışmı var?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
NIKON D80_NIKKOR 18-135 mm PC sistem= Made in Sultan Palamut
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 352
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 7.055 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.