Şimdi Ara

data paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • usb harddiskimi evdeki bilgisayarlara takıp çıkartmaktan bıktım. ortak bir ağ istiyorum tüm bilgisayarlarımın bağlanabileceği bir sistem. mümkünse tv de bağlansın bu sisteme.(smart tv değil wd tv gibi media playerda alabilirim sorun değil) filmler müzikler fotolara tüm bilgisayarların ulaşabileceği bir sistem istiyorum. biri 1080p film izlerken diğeride müzik dinleyebilsin bu bana yeterli. forumda araştırdım media mark, vatan hiçbir yerde sorumun cevabını bulamadım. fikir paylaşımı yaparsanız sevinirim.

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Şubat 2023; 14:29:23 >
  • evde 4 bilgisayar var ethernetle bağlamak çözüm değil ben hddyi taşımak istemiyorum hiçbiryere
  • xaray X kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Şubat 2023; 14:29:54 >
  • 1080p filmi takılmadan izleyebilecek miyim bunda?
  • xaray X kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Şubat 2023; 14:30:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hams

gigabit bağlantı ile 60mb/s hızına ulaşıyormuş.sanırım sadece film izlerken sorun olmaz

100mps yazan aletlerde saniyede 10mg paylaşabiliyor hd filmlerde sorun çıkartıyor diye biliyorum. kullanan birine sormak lazım.

birdehttp://www.wdc.com/tr/products/products.aspx?id=570 boyle bir alet buldum media player olarak kullanabiliyorsun ayrıca data share yapabiliyorsun dahili hddsi var external hddde bağlanabiliyor. alet mükemmel gözüküyor ama kullananlar şikayetçi çok çabuk bozuluyormuş. bana bunun gibi bir şey uygun gözüküyor. filmi wifiden değilde direk hdmi bağlantısıyla izlemem daha sağlıklı olacak. bunun benzeri bir alet biliyormusun?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.