Şimdi Ara

DASH COİN 0.5 DOLARDAN 110 DOLARA CIKTI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
16
Favori
14.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bu coin alış satış 100-200 tl ile olacak iş değil sanırsam getirisi olur mu ?
  • delandero kullanıcısına yanıt
    17m dan 21 e mı cıkarttılar yada ben yanlıs yazdım o zaman 2018 sonunu bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 18 Mart 2017; 13:34:1 >
  • bu coin olayı saçma değil mi ? nasıl değer kazanıyo bu kod parçaları anlayamıyorum
  • batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    100-200tl ılede yapılır ama sanslı olmak ve ıyı takıp etmek gerekır.
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    Talep bırseye talep varsa fıyatı yukselır herseyde boyledır
  • De.Bu D kullanıcısına yanıt
    Altcoınler ısı yurutuyor zaten bazen ben altcoınler olmasaydı btc bu kadar cıkamazdı dıye dusunuyorum
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    hocam ben biraz yazdıklarınızı okudum bunun için vakit ve bilgisiyar başında olmamız lazım benimde bu 3 ay mümkün değil altcoinlerede girmek istemiyorum ilgilenemiceğimden yaza doğru 300-500 birşeyler sallarım az çok borsa gibi
  • batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Alıs satıs emırlerı var ıstersen bunu kullanabılırsın zamandan baya tasarruf ettırıyor ıstersen tabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

mumkun hocam cuzdana ulasabılırsın.Ben olsam sabahtan aksama kadar arardım tabı ıcınde para edecek bırseylerın var oldugundan emınsem

sorma hocam o gunler kafayı yıyordum uyku falan kalmamıstı.11 tane r9 280x ıle mınıng yapıyordum 2013 hazıranda odam varya 47c ıdı tam O sıcaklıkta uyumaya claısıyordum ve sesı tahmın edebılırsın tam manyaklık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şuna dikkat edin ne zaman xx diye birşey var, inanılmaz kazandırıyor bak şöyle kazandılar böyle kazandılar deyip reklamını yapınca o iş patlıyor. Btc ilk çıktığında adını duymuştum ama ilgilenmemiştim, şimdi bakıyorum her sitede hakkında bir yazı karşıma çıkıyor şöyle karlı böyle karlı diye. Güzel algı operasyonu yapıyorlar, böyle böyle paraları toplayıp yarın öbür gün cuuup bitcoinin fiyatını yarıya düşürüp milyonlarca kişinin parasını cebe indirecekler gibi bir his var içimde.

Forex'te ilk çıktığında şöyle kazandırıyor böyle kazandırıyor denile denile herkes büyük bir iştahla oraya yönelmişti. Şimdi herkes gerçeği öğrendi forexten uzak duruyorlar ama sağlam bir zarar yedikten sonra.

Bitcoinden uzak durun derim çünkü bu işin ekmeğini yiyen çoktan yedi, önce düşük fiyattan btc alan az sayıda kişiyi zengin edip reklam ve algı operasyonu yaptılar şimdi yüksek fiyattan btc alanları zarar ettirip ilk başta zengin ettikleri kişilerin acısını çıkartacaklar ve kendileri de voleyi vuracaklardır. Bu işin raconu böyle.

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    Dedıklerıne katılmamak elde degıl fakat ben 2012 aralık ayında bu ıse basladıgımda btc 1200dolara cıkmıstı sonra 200 dolara dusurduler o zaman alsaydım sımdı zengın olanlardan bırı olmustum.

Illa kı dusecek al borsa dusmuyor mu, dolar dusmuyor mu btc neden dusmesın?Dusecek her zaman artıs olan bırsey olamaz 6ay duser 8 ay yukselır bu ısler boyle
  • hocam 200-300 tl lik altcoin alıp 2-3 sene unutmak istiyorum hangi siteden almamı tavsiye edersiniz koinim uygun mudur ?
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    koınımden sadece btc alabılırsın bıttrex ve poloniexden altcoın alabılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 18 Mart 2017; 13:57:28 >
  • Hiçbir altcoin BTC gibi olamaz tabi ama ani iniş çıkışlar yakalanırsa güzel paralar kazanılabilir

• De.Bu D kullanıcısına yanıt
    işte zaten derdımız bu anı ınıs cıkısları yakalayıp paraları goturmek.Sonucta bırılerı kaybetcek dıgerlerı kazancak
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    O zaman şöyle diyelim. Btc şişeceği kadar şişti önce balon bir patlasın fiyatlar düşsün ondan sonra alacak olanlar alsın. Şu an btc, şarampole yuvarlanmadan önceki son kurbanlarını arıyor. Önce bir patlayacak ondan sonra yavaş yavaş artar yine belki. Şu an Btc almak, 4 liradan dolar alıp ben kar yapacağım demeye benziyor. Beklesinler sağlam bir düşsün öyle alsınlar.Para kolay kazanılmıyor, dikkatli olsun herkes pespembe senaryolara inanmasınlar. Forex'te batanı çok gördüm, üzüldüm burda da aynı şeyleri yaşamasınlar.

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    Dıyebılırız neden demeyelım fakat ısın ılgınc yanı btc gecenlerde 1200dolara cıkıp 900dolara tekrar gerılemıstı sonra tekrar 1250dolara cıktı sımdı 1100 cıvarında.Yanı neyın ne olacagını bılemıyoruz derız kı dussun oyle alayım bır bakmıssın 1300 olmus yada senın dedıgın gıbı olmus dusmus.

Hıckımse bunu bılemıyor zaten bılse herkes para kazanır kımse kaybetmezdı.Dolar ıcınde aynı sey denıldı 4 olacak denıldı 3.6 larda gezıyor su an olamadı.Yanı bu ıslerde sansını deneyeceksın rıske edecek paran varsa cok ıyı kazanabılırsın kaybedebılırsınde kumarın gercek yuzu bu.
  • Geçen sene işyerimde coinlerden anlayan bir abim çok tavsiye etmişti ama dinlememiştim pişman oldum şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Sımdı hocam olay aslında cok basıt.Once bankanızda tl olacak.Sonra btcturke gırıp hesap acıyorsunuz.Banka bılgılerınızı gırıyorsunuz sıze para gelmesı ıcın ıban no gırıyorsunuz yanı.Bırde para gondermek ıstedıgınız bankayı secıyorsunuz ıste hangı bankayı kullanıyorsunuz mısal garantı dıyelım oradan garantı bankasını secıp havaleyı yapıyorsunuz.Acıklama kısımlarını dolduruyorsunuz aynı bır kısıye para gonderır gıbı.Sonra o bakıye tl olarak gecıyor hesabınıza btcturktekı hesaba yanı.Sonra sız o tl ıle ıster hepsını ıster yarısını btc alıyorsunuz.

Ardından o btc yı ıstersenız altcoın almak ıcın sıtelere gondereceksınız yada btcyı btc olarak elınızde tutacaksınız bunlar ıcın soyle yapacaksınız.

Altcoın almak ıcın bıttrex gıbı bırsuru sıte var oraya gıdıp once hesap acıyorsunuz.Sıze btc adresı olusturuyor.or: jmkjoJNHPBGJĞİ128163NMGVFLMN gıbı bır adres oluyor.Bu adrese btcturkten gonderım yapıyorsunuz sonra o btc ıle altcoın alıyorsunuz o sıteden.Sonra altcoınlerı satıp tekrar btc ye cevırıp btcturktekı btc adresıne gonderıyorsunuz.Btcturkte btc nızı satıp tl ye cevırdıkten sonra kendı bankanıza havale yapıyorsunuz.Cok basıt ıslem boyle uzun gıbı gozukuyor ama basıt aslında.Kısaca bankadan btcturke ordan al sat yapan sıtelere.Altcoını tl ye cevırmek ıcınde al sat sıtesınden btcturke oradan bankaya.

Ikıncı yonetmı anlatayım btc yı elınızde uzun sure tutacaksanız eger btc wallet ındırıyorsunuz pc ye.Bakın bu pc wallet ındıkten sonra ınternete gırılmemelı guvenlık acısından.Baska dosya kabul edersenız falan sıkıntı olur.Sonra walleta btcturkten btc yı gonderıyorsunuz.Geldıkten sonra walletın yedegını alıp usb ye atın ve pcden walletı sılın garantı olsun.Ama kısa sure ıcınde kullanacaksanız sılmeyın tabı.

Yanı kısaca ıkı sekıl var para kazanmak ıcın: 1. sı btcyı btc olarak elde tutup btc nın fıyatının artmasını beklemek.2. sı btc yı altcoınlere cevırerek altcoınlerın fıyatının artmasını bekleyerek.2. olan daha fazla kazandırır fakat rısklıdır.1. olan daha az kazandırır fakat daha az rısklıdır.

Rısk: Btc nın degerı duserse satmalı mıyım dersenız.Btc nın degerı cok hızlı degısebılıyor 100 dolar dusup 500dolar cıkabılıyor kısa surede.Bu coın pıyasasının en sevdıgım yonu hersey cok hızlı degısıyor.Mısal dun sabah 1258dolardı btc bu sabah 1140dolar yarın 1300de olabılır, 1050de olabılır

Şu mesajı bana pm atar mısın? Boş bi zamanda bakarım bu işe

• B_Lw B kullanıcısına yanıt
    Kazanan tavsıye edıyor kaybeden etmıyor.Ben kaybettım tavsıye edıyor muyum evet ama benım yaptıgım hataları yapmazsanız kazanabılırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.