Şimdi Ara

DASH COİN 0.5 DOLARDAN 110 DOLARA CIKTI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
16
Favori
14.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hayatın ınanılmaz acımasızlıgı.2350 btc vayy vayy.

Gecmıs olsun saglık daha onemlı bosver
  • Ponzi, piramit bitti bu başladı sazan avlıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettigin wallet hangisi coremi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altcoine girecekseniz eger monero alin.3-5 yil sonra bana gore en degerli coin olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Cunku hısseler coınler kadar fıyatları hızlı degısmıyor.Bugun 1dolara aldıgın coın yarın 50 dolar olabılıyor.Yada tam tersı olabılıyor.Rıskı buyuk kazancıda buyuk

Gerçek bir balon. Yeni üyeler girdiği sürece büyümeye devam eder ama bir yerde üye akışı kesilir. Mevcut üyeler panikle ellerindekini satarlar ve bom.

Yalnız Altcoin BTC alternatiflerinin genel ismi değil mi?
  • social kullanıcısına yanıt
    btc wallet
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Altcoın btc ye baglı olan sadece btc ıle al sat yapılan dıger coınler.
    Btc wallet de iste hangisi bir suru wallet var.Ben Electrum kullaniyorum ama bunda backup kismini gormedim diye hatirliyorum

electrumu bılmıyorum kullanmadım onu.Ben hıc btc wallet kullanmadım gerek duymadım ama cok btc olsaydı elımde kullanırdım
  • Ben 16$ dash aldim 80$ dan satti,eth ico oldugu zaman 1000tl ye 2000 adet eth alanlar oldu 1000tl si 280bIn tl oldu 3 yilda.Ama bu isler cok riskli dun 47$ dan 500eth alan arkadasim oldu tavsiye uzerine 90$ olur dendi ustune dump geldi 32$ kadar geriledi,bitcoin bolunecegi haberi ciktigindan beri altcoinlere yoneldi millet ama gecici oldugunu dusunuyorum.

Gecıcı hocam btc bolunmez kolay kolay.Btc ye ılk basladıgımda pıyasada 62 tane altcoın vardı sımdı 660 tane var.Btc cok badıreler atlattı cın bı kabul ettı bı etmedı neler oldu neler ama sapasaglam duruyor hala
  • btcturk önce içerdeki paraları versinde sonra bakarız başla dolandırıcılara
  • Bitcoin harici yalan

• igetsky kullanıcısına yanıt
    En cok kazandıranda dıgerlerı ama
  • 2013 sonlarında geceleri uykusuz kalmamı sağlamıştır bol bol.
    zamanında 200-300 lirayı 2 hafta gibi bir sürede ltc ile 3k civarına çıkarmıştım. Güzel günlerdi:D
    hocam size birşey sormak istiyorum o zamanlar pcde oluşturduğum cüzdanım vardı fakat şuan hangi klasör yada dosyamda bulamıyorum o tarihten beri pcye hiç format atılmadı. Ulaşmak mümkün mü acaba tekrar o cüzdana
    ayrıca btc-e hesabım vardı fakat suspend olmuş gözüküyor bende destekten mesaj attım bakalım geri dönüş yapıp hesabımı açacaklar mı :)
  • De.Bu D kullanıcısına yanıt
    mumkun hocam cuzdana ulasabılırsın.Ben olsam sabahtan aksama kadar arardım tabı ıcınde para edecek bırseylerın var oldugundan emınsem

sorma hocam o gunler kafayı yıyordum uyku falan kalmamıstı.11 tane r9 280x ıle mınıng yapıyordum 2013 hazıranda odam varya 47c ıdı tam O sıcaklıkta uyumaya claısıyordum ve sesı tahmın edebılırsın tam manyaklık
  • Ya tabi ne kadar var veya yok emin değilim.

Yani silmiş olsam bile geri dönüş var mı peki?

Ayrıca btc-e konusunda bir fikrin var mı hesabımı verirler mı geri

• De.Bu D kullanıcısına yanıt
    sılmıs olsan hdd kurtarma ıle kurtarman lazım program ıle.

btc-e den hesap almadım ama bırcok yerde hesabım kapanmıstı tekrar maıle onay geldı ve actılar senınkınıde acarlar sanırım
  • Teşekkür ederim hocam yeniden BTC aşkım depreşti nedense 😁 altcoinlere bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De.Bu -- 18 Mart 2017; 12:45:25 >
    Toplamda 21 milyon btc olacak:https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.