Şimdi Ara

Darty Ankara Malltepe Park AVM Fırsatları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
22.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adındanda anlaşılacağı gibi rant mekanı otopark oldu orası. Maltepe pazarı 2 yıldır orda yok, o sürede orayı inşa ettiler. Pazarıda yeni sessiz sedasız sakin yerine taşıdılar.
  • 1 ay kadar önce malltepe alışveriş merkezindeki Reno ayakkabı mağazasına gittim. zaten indirimde olan ürünlerini açılış nedeniyle bir de %50 indirime sokmuşlardı.
    dockers un tüm modelleri 50 ytl idi (botlar dahil). 1 ayakkabı 1 bot aldım.

Reno Alman markası ve alman modellerini satıyor bu sebepten modeller pek Türk insanına hitap etmiyor. Rahat ama tipsiz ayakkabılar.

Neyse geçenlerde yine uğradım gerçekten de tüm indirimler bitmiş ve fiyatlar yine 150 ytl ye yükselmiş.
  • Ne kadar dogru bilmiyorum, maltepe pazarının oldugu arazi, park alanı olarak kullanılma sartı ile (yuzey ustune bina dikilmemesi) belediyeye bağışlanmış ve maltepe park ta o yuzden yuzey altında ve park seklinde yapılmış. insaatı da 1-1,5 yıldır devam ediyordu. Bitti ama daha dukkanlar pek oturmadı gibi, gelen giden de oyle fazla degil, bir carrefour musteri cekiyor, darty belki biraz canlandırır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

quote:

Orjinalden alıntı: heronur

ben de bugün billboardlarda gördüm açılış tarihi olarak

27 aralık 07:00 yazıyordu...
    onu bunu bilmem de bu malltepe park gümmf için hayat kaynağı oldu

Gümmf'den giden insan var mı?
    Biraz uzak kaçmıyor mu?

Bayram'da bir gece vakti eski maltepe pazarımızın yerine açılan Malltepe Park'ı gezme fırsatım oldu.
    Ne yazık ki çok boştu. Mağazaların tamamı açılmamıştı.

Ek:
    Gümmf karşısına açılan Yeni Maltepe Pazarı nasıl?
    Geçen sene gezdiğimde eski tadı yoktu.

walla food court bizim için çok iyi oldu ben&arkadaşlarım her hafta uğrar olduk, her gittiğimizde de faklteden arkadaşlarla karşılaşıyoruz... malum gümmfün kantini 10 numaradır! sinema açılınca daha da anlamlı hale gelir bizim için..
    kızılaydan yakın işte, ahh o son yokuş da olmasa

eski maltepe pazarına gelince o CDcilerden eser yok tabi =) bi de eskisi gibi milleti dolandıramıyorlar artık, özellikle bu tekno marketleri ile herkesin gözünün açıldığı malumatınızda... lakin yine aynı zihniyetteki satıcılar.. arkadaşa kaset dönüştürücü aparat aldık baktık cızır cızır ses geliyor oto teypten.. zaten tozlu topraklı bi kutumsu bişey içinde satın almıştık.. sonuç bildiğiniz gibi ne geri alım ne iade garanti denen şey mi o da ne :) adamlar fiş kesmiyor daha ne olsun.. ben pazarlıkla yarı fiyatına yan sanayi kulaklık aldım cep telefonuma bikaç ay sürmedi ömrü...
    eskisi gibi dolandıramıyorlar derken tabi kimsenin uğramadığından o.. ben mi artık yakınından bile geçmemeye dikkat ediyorum... şansınızı denemek istiyorsanız buyrun ancak acı tecrübelere de hazırlıklı olun...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

quote:

ben de bugün billboardlarda gördüm açılış tarihi olarak

27 aralık 07:00 yazıyordu...
    onu bunu bilmem de bu malltepe park gümmf için hayat kaynağı oldu

Gümmf'den giden insan var mı?
    Biraz uzak kaçmıyor mu?

Bayram'da bir gece vakti eski maltepe pazarımızın yerine açılan Malltepe Park'ı gezme fırsatım oldu.
    Ne yazık ki çok boştu. Mağazaların tamamı açılmamıştı.

Ek:
    Gümmf karşısına açılan Yeni Maltepe Pazarı nasıl?
    Geçen sene gezdiğimde eski tadı yoktu.

walla food court bizim için çok iyi oldu ben&arkadaşlarım her hafta uğrar olduk, her gittiğimizde de faklteden arkadaşlarla karşılaşıyoruz... malum gümmfün kantini 10 numaradır! sinema açılınca daha da anlamlı hale gelir bizim için..
    kızılaydan yakın işte, ahh o son yokuş da olmasa

eski maltepe pazarına gelince o CDcilerden eser yok tabi =) bi de eskisi gibi milleti dolandıramıyorlar artık, özellikle bu tekno marketleri ile herkesin gözünün açıldığı malumatınızda... lakin yine aynı zihniyetteki satıcılar.. arkadaşa kaset dönüştürücü aparat aldık baktık cızır cızır ses geliyor oto teypten.. zaten tozlu topraklı bi kutumsu bişey içinde satın almıştık.. sonuç bildiğiniz gibi ne geri alım ne iade garanti denen şey mi o da ne :) adamlar fiş kesmiyor daha ne olsun.. ben pazarlıkla yarı fiyatına yan sanayi kulaklık aldım cep telefonuma bikaç ay sürmedi ömrü...
    eskisi gibi dolandıramıyorlar derken tabi kimsenin uğramadığından o.. ben mi artık yakınından bile geçmemeye dikkat ediyorum... şansınızı denemek istiyorsanız buyrun ancak acı tecrübelere de hazırlıklı olun...

yok yok..biz tekno marketlerdede acı tecrübe yaşıyoruz...birde oralara fazla takılmalayım..alllahtan oralardan alınan şeyler ucuz oluyor..

• Arkadaşlar benim evim Malltepe parkın tam karşısında, cumartesi günü Ankara'nın Başkent olmasının kutlanması sebebiyle mesaim saat 07:00 de başlayacağı için dartye uğrar mevcut fırsat ürünü görürsem buraya yazarım yalnız o gün Anıtkabir ve çevresindeki yollar devlet erkânı Anıtkabirdeki törene katılacağından mütevellit bir süre kapalı olacak haberiniz olsun....
  • orda bi de c@a mağazası var güzel şeyler oluyor. giyim maazası. ben ordan 29 ve 39 ytl ye botlar aldım ki görenler fiyatlara çok şaşırdı. sinema sda açılınca güzel olacak gibi. diğer mağazalar hikaye ama
  • Plazma'lar da kampanya yaparlar inşallah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

orda bi de c@a mağazası var güzel şeyler oluyor. giyim maazası. ben ordan 29 ve 39 ytl ye botlar aldım ki görenler fiyatlara çok şaşırdı. sinema sda açılınca güzel olacak gibi. diğer mağazalar hikaye ama

c & a zaten ucuz urunlerı genelde, antaresdede vardı sanırım,ordakı fıyatlarda aynı

kazakları epey ucuz, onerırım
  • Biz Ankaralılar güzel bir haber doğrusu...Darty'den hem ucuz fiyat garantisini bekliyoruz diğer mağazalarla yarışacak kadar hem de süper indirimler...Hadi hayırlısı olsun...27 Aralık'a az kaldı...
  • bayramda izmitte idim..darty bayram kampanyasında LG 50 pg 3000 plazmayı 2000 ytl ye vermişti..(sadays da bahsetmişti..)iyi fiyattı..
    yanlız darty ve diğer tüm tekno marketler sadece açıiış bayram v.s özel günler vesilesi ile kampanya yaptıkları zaman fiyatlat cazip oluyor..senenin diğer günleri pahalı bile..sürekli takip etmek lazım..stokları böyle nasıl eritecekler bende merak ediyorum..
  • Hergun indirim yapılsa o zaman hıc bır anlamı da kalmaz zaten fırsatların ve ındırımın, ihtıyacı olan indırım olmadıgı zaman zaten gıdıp alacaktır ancak indirim yapıldıgında ise ihtiyacı olmayanlar bile ürünün peşinden koşmaya başlıyor ve bir ürünü ihtiyacı olamyana bile satmak gercekten övgüye deger bir iştir ve tekno marketler bunun için eski ama gecerli bir yöntem olan kampanyaları gunubırlık indirimleri kullanıyorlar :) Kacımız sırf indirimde diye bir urunu almamısıztırki ve o ürün henuz kullanacak bir ortam yada gereksınım duymadıgımızdan oylece duruyordur yada 1-2 kere kullanılmıştır :) ve ayrıca musterılerde ındırımden ürün aldıklarında cook cook daha mutlu oluyorlar ama aynı urunu ındırımsız o fıyata alsa memnun bıle olmaz:)

böylelikle bizleri kendilerini takip etmeye ve surekli olarak magazalarına ugramaya yönlendiriyorlar...:)ve bizleri kendilerine baglamaya calısıyorlar...yakında kendilerıne ozel card"larda yapacaklardır: teknosacard ,vatancard... onlarda da puan bırıkecek ve bize ekstra :) ındırım saglayacak dıye bızde hep aynı yerden alısveriş yapacagız...:)

"İndirimlere inanmayın ama indirimsiz de ürün almayın" :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanwolf -- 24 Aralık 2008; 7:00:44 >

• ürünlerle ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar
  • Dikkat ettinizmı 'MALLTEPE 'Alışveriş Merkezi 'MALTEPE' DEĞİL...
  • İyice cılkını çıkarttılar Türkçe'nin karaktersiz herifler.
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

ürünlerle ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar
  • Bu tür kampanyalarda bir gün önceden duyuruyorlar genelde cuma günü anca belli olur tahminimce.
  • SÜper ürünler olacak lcd, plazma, masaüstü , notebook, harddisk...

Artı Darty'e güvenin arkadaşlar,

HİÇ BİR YERDE OLMAYAN GÜVEN SÖZLEŞMESİ VERİYORUZ SİZE...

ANKARA'YA BAMBAŞKA BİR KAVRAMLA DÜNYA DEVİ GELİYOR.... ÜRÜNLER ÇOK SIKI, KALİTELİ, HEMDE UCUZ

26 GECESİ 1500 KİŞİ TAHMİN EDİLİYOR. Bilginize.
  • Arkadaslar yok mu indirimli birseyler??? Ona gore gidelim sogukta donmayalım sonra
  • Üşümeye değecek ... Ben personeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMRAAAAAAH -- 25 Aralık 2008; 0:37:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.