Şimdi Ara

Darty Ankara Malltepe Park AVM Fırsatları? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
22.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın bi gidip bakalım. Umarım telefon reyonunda indirim vardır. Sırf telefon almak için gidecegim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtbjk

quote:

Orjinalden alıntı: I-qut

quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

wd pahalı, 199 YTL zaten

nerde acaba?? bu aralar bi tane almayı düşünüyorum da..

bi karar veremedim 2.5lik 500bg mı 3.5lik 1tb mı :S artık hangisini ucuza kapatırsak gibi bişey olacak..

2.5'luk 500gb var da sen mi alıcaksın?

çok biliyorusun değil mi?
    http://www.hepsiburada.com/western-digital-passport-essential-500gb-2.5-5400rpm-usb-tasinabilir-disk-wdme5000te/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd8501022

@ferfecir06
    insert te monitor klavye fare herşey görünüyor ama bence gitmeden önce bi ara

bugün gittim mağaza açıktı satış yapılıyordu ama fiyatlarda kampanya yoktu tabi
    mekan çok büyük değil herhangi bir teknosa kadar ama girişi çok geniş eğer düzgün organizasyon yapılmazsa ezer millet birbirini

maltepe avm gerçekten çok boş olmuş..ama birsürü yiyecek içecek yer var..gidenler aç kalmaz
    birde çanakkale sergisi var savaştan kalanlar sergileniyor.gidenler mutlaka uğrasın..

• Gittim gezdim...insertlerinde yapılan indirimler bile öyle aman aman indirimler değil...dondurucu soğukta beklemeye değmez gibi geliyor...lakin insertlerinde belittikleri stoklara sahip olduklarını sanmıyorum...bu firmaların genel olarak uyguladıkları bir strateji insertlerinde yüksek adetli belirtikleri ürünler çabucak bitiveriyor...
  • Televizyon reyonu nasıldı? Çeşitlilik falan?

TeknoSA kadar bir yerse,küçük demek ki.. Gidip beklemeye değmeyecek sanırım..
  • orada fazla büyük mağaza yok benim bildiğim en büyüğü carrefour. yani avm zaten çok büyük değil gerçi ben gittiğimde daha her yeri açılmamıştı ama. neyse yarın sabah gidenlerden alırız yorumları ona göre belki bi uğrarız
  • arkadaşlar doğru mu anladım şu an malltepe darty de 199 ytl d900i var. eğer doğru ise şimdi gidip alacam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtbjk

quote:

Orjinalden alıntı: I-qut

quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

wd pahalı, 199 YTL zaten

nerde acaba?? bu aralar bi tane almayı düşünüyorum da..

bi karar veremedim 2.5lik 500bg mı 3.5lik 1tb mı :S artık hangisini ucuza kapatırsak gibi bişey olacak..

2.5'luk 500gb var da sen mi alıcaksın?

2.5" lik harici diskleri ilk tanıtan hitachi ve fujitsu oldu ama fujitsu 4200 rpm hzındaydı. bunu duyan samsung atağa geçti ve eylül 2008 de ilk 2.5" lik harici diskleri piyasa süren ilk firma oldu.Şuanda ise Türkiyede birçok elektronik marketlerde 500 gb 2.5" harici diskler mevcut :) darty seagate 500 gb 2.5" harici diski yaklaşık 3 ay önce satışına başladı :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ozmania

arkadaşlar doğru mu anladım şu an malltepe darty de 199 ytl d900i var. eğer doğru ise şimdi gidip alacam.

Aynen öyle.. Açışışa özel indirim..
  • kanikar başka ürünler var mı indirimli broşür dışındakiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

kanikar başka ürünler var mı indirimli broşür dışındakiler

samsung i900 da ve u800'de indiim var.. Onun dışında 99 YTL'lik maxtor 250 gb harddiskler var. Başka bilemiyorum.
    bu açılışa katmadılar beni.. daha önce izmir ve izmit'de kasiyer olarak çalışmıştım.. çok yoğun ama eğlenceli oluyordu
  • kış gününün sabah ayazında gidip beklemeye değecek indirim yok bence.
    herhangi bir gün rastlayabileceğiniz indirimler hepsi.
  • 199 ytl ye olan samsung d900i değil d900 sanırım.. ya da ben yanlış gördüm yazanı...farkları nedir forumda yazıyordu..öyle aman aman pek bir fark yoktu sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manu128 -- 27 Aralık 2008; 2:06:01 >
  • radyo farkı var sadece
  • Ben üşendim valla, bu indirimler için bu sogukta beklemem asla; yatıcam tekrardan
  • Arkadaşlar dün akşam gittim, açıktı. Çalışanlara sordum burada bahsedilen ürünler haricinde başka ürünlerde indirim yok.
    AVM nin otopark katından giriş yapılıyor. -3. kat olarak geçiyor.
    Ben de sabah erkenden gitmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogagz

Pardon ilk defa resim gönderiyorum beceremedim

/>

gidip gören varmı kalabalık ne durumda,izdiham varmı, gitmeye degermi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FREE_MIND

Sony 40S4000 için 1799 YTL nasıl fiyat?

40" FullHD TV almayı düşünüyorsanız fiyat gayet uygun. 40V4230 ile aynı üründür(panel, mainboard, psu), sadece çerçevesi değişiktir(piyano dedikleri parlak Heat&Cool teknolojisi)

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110010950&CS_Category=_LCD_TV853&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

• Arkadaşlar sabah saat 06:50'de gittim izdiham yoktu ancak 150-200 kişi bariyerlerde bekliyordu inserttki ürünler dışında indirim ürünü yoktu...mağazada gezerken hddlerle ilgili olarak birisine wd yi almamasını söyledim o sırada sonradan mağazada çalıştığını öğrendiğim birisi benim ürünü almamasını tavsiye ettiğim arkadaşı ikna etmeye çalışıyordu(üzerinde darty kıyafeti yoktu)...bende kardeşim electro worldde de aynı ürün aynı fiyata diye kestirip attım üzerine birde indirim yaptık diyorlar dedim adam fena bozuldu biz dün gittik electroworlde yoktu indirim falan dedi...sonra aynı adamı "heyyooo hoppaaa" diye şak şakçılık yaparken gördüm çalışanları gazlıyordu...philips lcd monitör alınabilir...onun dışında öğleden sonra gidin gezin kalabalık kalmaz gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

Arkadaşlar sabah saat 06:50'de gittim izdiham yoktu ancak 150-200 kişi bariyerlerde bekliyordu inserttki ürünler dışında indirim ürünü yoktu...mağazada gezerken hddlerle ilgili olarak birisine wd yi almamasını söyledim o sırada sonradan mağazada çalıştığını öğrendiğim birisi benim ürünü almamasını tavsiye ettiğim arkadaşı ikna etmeye çalışıyordu(üzerinde darty kıyafeti yoktu)...bende kardeşim electro worldde de aynı ürün aynı fiyata diye kestirip attım üzerine birde indirim yaptık diyorlar dedim adam fena bozuldu biz dün gittik electroworlde yoktu indirim falan dedi...sonra aynı adamı "heyyooo hoppaaa" diye şak şakçılık yaparken gördüm çalışanları gazlıyordu...philips lcd monitör alınabilir...onun dışında öğleden sonra gidin gezin kalabalık kalmaz gibi

şu soğukta yinede, 150-200 kişi gitmiş bekliyor he,bu milletin beynini bi incelettirmek lazım

• sabah gittim,
    9 civarında 150-200 kişi aynen duruyordu.
    sırayla alıyorlar, satın alma yapılmışsa sanırım sırayla çıkartıyorlar, mağazanaın içinde ödeme kuyruğu en az 50-60 metreydi.
    Philipps 19 inç monitör vardı 199,
    millet elinde kumtel kutularıyla dolaşıyordu. SOny'de 50 ytl daha indirim yaptılar gözümün önünde 1799 iken 1749'a düştü galiba, fiyatı yazan kağıdı yırttıklarından anlayamadım.
    Nokia telefon arıyordum, elimde en ucuz fiyatlarla gittim. Hiçbiri daha ucuz değildi.
    Sadece kampanya olmamasına rağmen nokia 3110 165 YTL idi. Bu telefonu da fazla bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.