Şimdi Ara

Darling in The FranXX 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KONUSU

# Mecha / BilimKurgu / Drama /
    SEKS xd

Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için Franxx’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dahi olarak bilinen Code:016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Zero Two ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır.

Yapımcı : Aniplex, Khara, Ultra Super Pictures

Stüdyo : A-1 Pictures, Trigger, CLOVERWORKS

Myanimelist

Türkanime

• 4-5 ay kadar forumdan uzak kaldığımdan konusu kaynayan çok anime oldu

Bu da onlardan birisiydi,daha yarısındayken açayım dedim en azından

13.bölümü için güzel diyorlar bilemiyorum daha oraya kadar gelmedim
  • İzlemedim hiç. İzlediğim seriler bitince bakarım belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

4-5 ay kadar forumdan uzak kaldığımdan konusu kaynayan çok anime oldu

Bu da onlardan birisiydi,daha yarısındayken açayım dedim en azından

13.bölümü için güzel diyorlar bilemiyorum daha oraya kadar gelmedim
    Animeler ile ilgili çok ince, rafine bir zevkim yok ama güzel bence. Dün başladım 13. bölüme geldim, baktım 24 bölüm olacakmış, yeni bölüm de 14 nisanda çıkacak şimdi o güne kadar nasıl bekleyeceğim, 2 ay da sonunu görmek için nasıl bekleyeceğim diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    Ömrümüz beklemekle geçti :D

Bu arada zevk konusunu bir kenara bırakın hoşunuza gidiyorsa ne güzel,başkalarının ne düşündüğü önem arz etmiyor

Ben de yarın güncele gelmeyi düşünüyorum,görüşünüzü belirttiğiniz için ayrıca teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 11 Nisan 2018; 21:44:57 >
  • quote:

Ömrümüz beklemekle geçti :D

Bu arada zevk konusunu bir kenara bırakın hoşunuza gidiyorsa ne güzel,başkalarının ne düşündüğü önem arz etmiyor

Ben de yarın güncele gelmeyi düşünüyorum,görüşünüzü belirttiğiniz için ayrıca teşekkürler
    Ne yaptın hocam bugün yeni bölüm de yayınlandı

Hocam ben maymun iştahlı birisiyim haliyle 10-15 animeyi eş zamanlı izlemeye çalıştığımdan devamlayamadım bir türlü

Hattaha bu benim şuan izlediklerimin listesi

https://myanimelist.net/animelist/YakisikliPrenses?status=1

• quote:

Hocam ben maymun iştahlı birisiyim haliyle 10-15 animeyi eş zamanlı izlemeye çalıştığımdan devamlayamadım bir türlü

Hattaha bu benim şuan izlediklerimin listesi

https://myanimelist.net/animelist/YakisikliPrenses?status=1

Ben oburum hocam bugüne kadar normal dizi de dahil yayındayken izlediğim pek olmadı (tercih değil ben bulana kadar bitmiş gitmiş ) e öyle olunca da bir seriyi çok kısa sürede bitirmeye alışmışım. Şimdiki yaşadığım ters geliyor bana Bu arada senin listenin maşallahı var benim izlemeyi planladıklarım da dahil (çoğu zaten buna giriyor) 100 anime var listemde seninkinin yanında ufak kalıyor.

@Tou Meijin

hocam aslında o bölümden sonra böyle bir bölüm gelmesini bekliyordum sonunu güzel bağlarlar diye umuyorum, gerçi bir yandan da kalan bölümler azalıyor ama yine de sonunu görmeden yorum yapmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 15 Nisan 2018; 23:26:47 >

Tou Meijin T kullanıcısına yanıt
    Güncele geldim ve kanserlendim resmen

Bu döngü daha ne kadar devam edecek bilmiyorum ama 13.bölümün seviyesinden sonra anime yine orta ile vasat derecesine girdi

Kesinlikle potansiyelini heba ediyor,bu yüzden bitene kadar daha güncel takiplemeyeceğim

14.bölüm gereksiz bir dramla süslenmiş beklenilenin çok altında kalan bir bölümdü

@Tou Meijin Yapımcılara o kadar güvenmiyorum ki,hattaha çok merak ediyorum final ne şekilde rezalet olucak,bunların kafasına göre bakılırsa tahmin etmek çok zor değil;

Hiro 02'yi kurtarıp insan olmasını sağlar kendisi canavar olur

Hiro 02'yi kurtatıp kendisi ölür

Hiro'da 02 gibi canavar olur

Bu arada kesinlikle Ichigo ile bir olay olmayacak orası kesin zaten,Ichigo gayet düzgün bir karakterdi bunların saçma ilişkisi yüzünden resmen karakterde kötü izlenim bıraktırdılar,anime daha bitmiş değil umarım bu kafadan çıkıp 13.bölüm tadında yavaşta olsa kalite kısmına önem verirler halen beklentim var ama finale kadar daha izlemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Nisan 2018; 12:44:6 >

• Ao Sol kullanıcısına yanıt

bana da biraz heba ediliyor gibi geliyor çünkü cevaplanmayan bazı sorular var, cevaplanacak mı o da belli değil, örneğin bu klaxosaurlar nereden çıktı, kim kontrol ediyor, amaçları ne vs. ayrıca hepsi bot gibi saldırıyo anca gerçi çok bölüm ayrılmasına gerek yok bence bunlar için genel olarak seriden umudum var güzel bir şekilde bağlayabilirler.

o dediğin senaryolar ise finale kalmaz hocam bence, zaten millet neredeyse başından beridir konuşuyormuş blue oni theory diye. ayrıca son bölümün başında nana ile hachi, hiro'nun dönüşümü her an olabilir falan diyor. en fazla 3 bölüm diyorum ben adam akıllı yaparlarsa kalan 10 bölüm gayet doyurucu olur.

ama ichigo'nun iyi olduğuna katılmıyorum. yani şeytani derecede kötü de değil ancak iyi de değil. franxx kullanamayan çocuklara ne olduğunu kendi de biliyor, hiro'nun sadece 02 ile kullanabildiğini de biliyor buna rağmen ısrar ediyor. canavar olacaksın seni de kendi gibi yapacak diyor. hiro şuan en başa döndü depresyondaki haline.

• Basilisk 2018den hatta Fate/Extra'dan bile kötü olmayı başardı :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Güncele geldim ve kanserlendim resmen

Bu döngü daha ne kadar devam edecek bilmiyorum ama 13.bölümün seviyesinden sonra anime yine orta ile vasat derecesine girdi

Kesinlikle potansiyelini heba ediyor,bu yüzden bitene kadar daha güncel takiplemeyeceğim

14.bölüm gereksiz bir dramla süslenmiş beklenilenin çok altında kalan bir bölümdü

@Tou Meijin Yapımcılara o kadar güvenmiyorum ki,hattaha çok merak ediyorum final ne şekilde rezalet olucak,bunların kafasına göre bakılırsa tahmin etmek çok zor değil;

Hiro 02'yi kurtarıp insan olmasını sağlar kendisi canavar olur

Hiro 02'yi kurtatıp kendisi ölür

Hiro'da 02 gibi canavar olur

Bu arada kesinlikle Ichigo ile bir olay olmayacak orası kesin zaten,Ichigo gayet düzgün bir karakterdi bunların saçma ilişkisi yüzünden resmen karakterde kötü izlenim bıraktırdılar,anime daha bitmiş değil umarım bu kafadan çıkıp 13.bölüm tadında yavaşta olsa kalite kısmına önem verirler halen beklentim var ama finale kadar daha izlemem
    13. Bölüm serideki en klişe bölümdü, ama iki tearjerker sahne koyunca fark edilmedi tabi. Klasik anime hilesi.

• Klişe ama en iyi bölümüydü

Zaten diğer bölümler vasat ile ortalama arasında seyir tuttuğundan boş verin kitabı falan diyip

14.bölüm ile yine göz kanattılar,düzeltme şansları var ama benim inancım yok

Daha başka serilerde deniyorum şansımı bununla pek ilgim kalmadı artık

Yahu başlarda mırın kırın ettim ama animenin gidişatında ciddi anlamda tutarsızlık var bi türlü rayına oturtamadılar

Şuna başlayacağım zaten 6 bölüm
    https://myanimelist.net/anime/949/Top_wo_Nerae_Gunbuster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 19 Nisan 2018; 9:22:42 >
  • quote:

Klişe ama en iyi bölümüydü

Zaten diğer bölümler vasat ile ortalama arasında seyir tuttuğundan boş verin kitabı falan diyip

14.bölüm ile yine göz kanattılar,düzeltme şansları var ama benim inancım yok

Daha başka serilerde deniyorum şansımı bununla pek ilgim kalmadı artık

Yahu başlarda mırın kırın ettim ama animenin gidişatında ciddi anlamda tutarsızlık var bi türlü rayına oturtamadılar

Şuna başlayacağım zaten 6 bölüm
    https://myanimelist.net/anime/949/Top_wo_Nerae_Gunbuster
    Hani ana karakteri kiz olunca izlemiyodun

Gunbuster Gainax in kült serilerinden. İzlemedim gerçi.

• Bu animenin olayı nedir. Çok kısa bir biçimde özetleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Bu animenin olayı nedir. Çok kısa bir biçimde özetleyebilir misiniz ?
    Motordan hallice birbirini kullanan çiftler

Hiro denilen esas oğlan kimseyle eslesemiyor,eslestigi kisi pembe sacli olan canavar kızımız

Ama o kızla 3 seferden fazla kimse birliktelik sürdüremedi + olarak bunu kollayan Ichigo diye kız var

Biraz romantizm,bayık bir dram ve al sana Franxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 19 Nisan 2018; 13:54:43 >
  • quote:

Motordan hallice birbirini kullanan çiftler

Hiro denilen esas oğlan kimseyle eslesemiyor,eslestigi kisi pembe sacli olan canavar kızımız

Ama o kızla 3 seferden fazla kimse birliktelik sürdüremedi + olarak bunu kollayan Ichigo diye kız var

Biraz romantizm,bayık bir dram ve al sana Franxx

Alıntıları Göster
    Sıkıcı gibi gözüküyor.
  • Eromanga-senseiyi izlerken daha çok eğlendiğimi düşünürsek

Evet öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 19 Nisan 2018; 14:8:4 >
  • quote:

Eromanga-senseiyi izlerken daha çok eğlendiğimi düşünürsek

Evet öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 19 Nisan 2018; 14:10:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Sıkıcı gibi gözüküyor.

Alıntıları Göster
    Keşke sadece sıkıcı olsaydı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.