Şimdi Ara

Darling in The FranXX 2018 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şimdi arkadaşlar başka animelere benzetirken aklıma geldi, eureka seven ile de bayağı fazla benzerlik içeriyor. hani deselerki aynı evrende geçiyor inanırım.
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    Abi mecha izleyicilerinin kitlesi çok acımasız o konuda sağlı sollu çakıyorlar bu tarz animelere

Haksız sayılmazlar ama bir insan beğenmemek için kendisini şartladıktan sonra her şeye benzetmesini geçtim türlü türlü kulp takar sağlık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 12 Ocak 2019; 2:52:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mecha anime türünde öyle malesef. eskiler çıtayı öyle bir yere koymuşki ona erişebilen zaten efsane oluyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek Mecha türünde anime izlemediğim için konusu benim için ilginçti ve Zero Two da ilgimi çekince seriyi kısa sürede bitirdim.
    13 ve 15.bölüm gayet güzeldi sonrası için aynı şeyi söyleyemeyeceğim özellikle son 5-6 bölüm beni hiç tatmin etmedi.
    8/10

3.Ending çok iyi gerçekten bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 6 Eylül 2019; 22:12:56 >
  • Yeni bitirdim. Beklentimi düşürmeme rağmen pek tatmin etmedi.

13, 15 ve final bölümü gerçekten güzeldi. Diğer bölümler vasattı ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 9 Şubat 2020; 11:25:18 >
  • Aslında potansiyeli yüksek. Çizim ve müzik kalitesi oldukça iyi. Opening ve ending bölümleri iyi hazırlanmış. İnsanlar eleştirirken daha çok içeriğe odaklanıyor ama ben teknik kısmada önem veriyorum. Ve teknik kısma bakarsak birçok animeden daha iyi olduğu kesin. Ama senaryo bazı yerler çok abartılı olmuş. Bazı yerlerde ise resmen saçmalamışlar. Gerçekçi olması gerekmiyor ama yine de anime evrenine göre bile saçma geldi bana.

Mesela mechaların tasarımlarını hiç sevmedim. Resmen insan gibi hareket ediyorlar. Yüzleri falan var. Hele son bölümlerdeki mecha aman aman. Resmen ciddiyeti yok etti. Ayrıca gereksiz yere cinselliğe başvurmuşlar. Biraz olsa neyse ama haddinden fazla var. Bu da kaliteyi düşürüyor tabi.

Herkesi memnun edebilecek bir anime değil. Özellikle bu animenin işlediği konuya benzer animeler izlediyseniz eleştirel gözle bakmaktan zevk alacağınızı sanmıyorum. Teknik kalitesi yüksek olması ve beni etkileyen bazı kısımlar olduğu için animeye 8,2 veriyorum. Şu anki MAL puanı bence fazla düşük. İçerik yetersiz olsa da teknik kaliteyi de düşünmek lazım.

Şu senaryoyu ve anlatılmak istenen şeyleri daha düzgün işleyebilseler ( aslında mangaka mangayı daha iyi yapsa demek lazım. sonuçta mangaya bağlı içerik ) rahatlıkla ilk 50 anime arasına girerdi. Eleştirmek yerine daha çok zevk almaya odaklanırsanız iyi vakit geçirebilirsiniz. Sevmediğim yönleri olsa da izlediğim için pişman değilim. Keşke daha iyi yapsalarmış dediğim sayılı animelerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_Ahmet -- 11 Eylül 2020; 23:6:7 >
  • Romantik/dram türünde kesinlikle favorimdir. Gözlerimin sulandığı birçok sahne olmuştu. Romantik/dram/aşk türünde bir şey izleyeceksem genelde anime izliyorum, film ya da dizi yerine. Animelerde bu konuyu daha güzel işliyorlar bence, kendi fikrim tamamen.

Benim gözümde, bu anime rahat 9/10. Haterlara bakmayın, izlemeyi düşünyorsanız kesinlikle öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.