Şimdi Ara

Darksiders II (2012) / Deathinitive Edition (2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
922
Cevap
11
Favori
84.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Haien

quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

İlk oyunda kasma falan olmazdı ikinci oyunda çözünürlüğü 1600*900 yaptım anlık kasmalar başladı tekrar döndüm 1280*720 oynuyorum
    Kartımı değiştirme zamanım gelmiş sanırım Hd3870

şu grafiğe o kart yetmiyorsa bişeyler yanlış gidiyor demektir

4-5 ay önce bozuldu fırınladım kartı düzeldi sanırım performans kaybı var ondan olabilir.
    Birde bu oyunda bir karga var ne işe yarıyor hala çözemedim.

• quote:

quote:

quote:

İlk oyunda kasma falan olmazdı ikinci oyunda çözünürlüğü 1600*900 yaptım anlık kasmalar başladı tekrar döndüm 1280*720 oynuyorum

4-5 ay önce bozuldu fırınladım kartı düzeldi sanırım performans kaybı var ondan olabilir.

"Z" tuşuna basılı tuttuğunda karga spawn olup yolu gösteriyor sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

quote:

quote:

quote:

"Z" tuşuna basılı tuttuğunda karga spawn olup yolu gösteriyor sana.

Güzel bir şeymiş harbi sağolasın.

• quote:

quote:

quote:

demek istediğim o değildi aslında
    yani sistem ihtiyacının artması için grafiklerin gelişmesine gerek yok arttık
    yıla göre değişiyor.
    3. oyun 2014 de çıksa aynı grafiklerle
    gtx 460 la zorlanırım eminim buna
    neyse
    oyun direk konuya daldı garipsedim biraz
    çok hızlı ilerledi sanki hayırlısı

• quote:

@mstfckmk

Şu linkteki programla elindeki snopy'i xbox360 kolu gibi tanıtıp oynayabilirsin;

http://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce.App-2.0.2.158.zip

Hocam nasıl kullanılıyor bu program bi anlatımı var mı acaba. Çözemedim ki şöyle bir ekran var ama anlamadım :S

Darksiders II (2012) / Deathinitive Edition (2015) [ANA KONU]

• arkadaşlar gamepad i nasıl aktifleştiriyoruz anlamadım ben. pc ye takılı ama görmüyor. ayarlarda da bulamadım. oynayanlar bi el atsın
  • Grafikler ilk oyunla tamamen aynı ama sorun yok grafiğe önem vermediğim için bana tek gereken oyun zevki şuanlıkta gayet zevkli gidiyor
    Tek sorun birincisinde nasıl biraz op ise aynı şekilde death de op yapılmış sanki combat lar baya kısa sürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: haka35

arkadaşlar gamepad i nasıl aktifleştiriyoruz anlamadım ben. pc ye takılı ama görmüyor. ayarlarda da bulamadım. oynayanlar bi el atsın

Valla bende Logitech F310 var taktım direkt çalıştı Eğer senin elindeki direkt çalışmıyorsa yukarda bir arkadaş paylaştı program onu indir kur bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

quote:

@mstfckmk

Şu linkteki programla elindeki snopy'i xbox360 kolu gibi tanıtıp oynayabilirsin;

Hocam nasıl kullanılıyor bu program bi anlatımı var mı acaba. Çözemedim ki şöyle bir ekran var ama anlamadım :S

O controller yazısının yanındaki kırmızı kutunun yeşil olması lazım gamepad'i çıkar-tak tekrar dene.

@Xcalibure

"F" serisi gamepadleri bilgisayar xbox360 gamepad'i olarak gördüğünden gamepad destekleyen her oyunda ayar falan yapmadan sorunsuz kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 15 Ağustos 2012; 22:31:47 >

• Beyler wrath moduna geçemiyorum bi türlü v tuşu çalışmıyor yani. Bu problemi nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Beyler wrath moduna geçemiyorum bi türlü v tuşu çalışmıyor yani. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Aynı sorun bendede var
    Tab tuşuna basıp ordan açabilirsin en altta üstüne gelip space bas ...

Birde sizdede bu Reaper Form çok geç mi doluyor ? İlk oyunda birkaç kesmeye direk dolardı Chaos Form bu koca bir bölüm boyunca dolmadı
    Ve süresi çok kısa , ayrıca War Chaos Form daha güçlüydü
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Beyler wrath moduna geçemiyorum bi türlü v tuşu çalışmıyor yani. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Oyunda tuş ayarları var options'ta ordan ayarlanabiliyor diye biliyorum ama uğraşmam dersen tab'a bastığında çıkan menüden seçebilirsin.

En alttaki "Azrail" formuna geçirir seni.
  • Castlevania'yı sıkılmadan oynamıştım ama bu oyunu oynamakta kararsız kaldım.

Bulmacalar felan ne durumda oyunda arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

quote:

@mstfckmk

O controller yazısının yanındaki kırmızı kutunun yeşil olması lazım gamepad'i çıkar-tak tekrar dene.

@Xcalibure

"F" serisi gamepadleri bilgisayar xbox360 gamepad'i olarak gördüğünden gamepad destekleyen her oyunda ayar falan yapmadan sorunsuz kullanabilirsin.

Eyvallah hocam sağolasın biraz sıkıntı çıkarttı amahttp://code.google.com/p/x360ce/downloads/list bu linkten gerekli dosyaları indirdim oldu.

Bilmeyen olabilir anlatıyım.

http://code.google.com/p/x360ce/downloads/list

Bu linkten

x360ce.App-2.0.2.158.zip

xinput_r444_x86.zip

bu iki dosyayı indirin ve oyunun kurulu olduğu yere atın. Ve attığınız klasör içindeki x360ce dosyasını çalıştırın. Presets yazan yerden uyumlu bir kol seçin Load'a tıklayın Save edin ve çıkın. Şimdi oyuna girin. ve Bingo :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Castlevania'yı sıkılmadan oynamıştım ama bu oyunu oynamakta kararsız kaldım.

O kadar zor şekilde bulmacalar yok yani öyle fazla kafa yordurmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

quote:

Orijinalden alıntı: haka35

arkadaşlar gamepad i nasıl aktifleştiriyoruz anlamadım ben. pc ye takılı ama görmüyor. ayarlarda da bulamadım. oynayanlar bi el atsın

Valla bende Logitech F310 var taktım direkt çalıştı Eğer senin elindeki direkt çalışmıyorsa yukarda bir arkadaş paylaştı program onu indir kur bakalım.

yaptım . ilk oyunun bi hatası vardı bilirsin belki yukarı doğru bakıyodu kamera . onun için bi tane vardı. xbox360emubilmemne .silmemiştim onu kurulu yere attım oldu. yine de sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Castlevania'yı sıkılmadan oynamıştım ama bu oyunu oynamakta kararsız kaldım.

O kadar zor şekilde bulmacalar yok yani öyle fazla kafa yordurmuyor

Teşekkür ederim, en kısa sürede oynayacağım öyleyse.
  • Oyunda hile var mi açalım şöyle her şeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLayToN

Sonunda çıktı arkadaş şu oyun , umarım beklediğimize değer.

Görüşleriniz nelerdir oyun ile ilgili, 60 dolara değer mi yoksa ilaçlısı mı?

online versiyonunun videolarını izledim de onda biraz iş var gibi. fakat offline mod sıkıcı olmuş brz
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy74
    online versiyonunun videolarını izledim de onda biraz iş var gibi. fakat offline mod sıkıcı olmuş brz

Onu soruyorum zaten ben de, trailerlarda göründüğü kadar iyi mi? Oynanış, optimizasyon, oyun içi grafik nasıl? Prensip gereği bir oyunu oynamadan gameplay izlemiyorum kusura bakmayın, kişisel görüşleri merak ediyorum sadece.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.