Şimdi Ara

DarkSector Açılma sorunu YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam darksector oyununu kurdum gereken herşey yaptım (crack vs ) yalnız oyun ds.exe tıkladığımda darksector çalışmayı durdurdu diyor sorunu microsofta yollluyorum bi cevap gelmedi illegal olarak crack felan istemiyorum sadece sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmek istiyorum işletim sistemim Vista ultimate 32bit SP-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EAedp -- 8 Mayıs 2009; 14:51:51 >

• o oyunu oynadım mükemmel bi oyun çok başarılı bi oyun büyük bi sewkle bitirmiştim... sana şöyle bişey diyebilirmm bir yüklemde yanlış birşey oldu mu_? cracklamada sorun olabilr. ve oyunu silip yüklendiğin yerdende silip yeniden yüklemeni bu arada yükleme sırasında herhangi bir hata werio dosya okunamıor du yoksay diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steyy -- 8 Mayıs 2009; 14:53:41 >
  • Oyun çoğu kişide hata veriyor sanırım . Genellikle herkez hata almış . Directx i falan güncelle ekran kartını vs birde öyle dene bakalım .
  • hii tabiki söylemeyi unuttumm Power ark. dediği gibi kesinlikle Direcxt güncelle ve ekran kartınıda
  • bide oyunun sonu çok kısa ve öz bitirmişler biraz daha güzel yapsalardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: steyy

bide oyunun sonu çok kısa ve öz bitirmişler biraz daha güzel yapsalardı

Oyun bana'da güzel geldi ama yorumların çoğunluğu hatalar üzerine vede onu indirip diğer pc'e kuracamda onda oturup oynayacamda ohoooo ölme eşşeğim ölme
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powerx*

quote:

bide oyunun sonu çok kısa ve öz bitirmişler biraz daha güzel yapsalardı

Oyun bana'da güzel geldi ama yorumların çoğunluğu hatalar üzerine vede onu indirip diğer pc'e kuracamda onda oturup oynayacamda ohoooo ölme eşşeğim ölme

kesinlikle oynamani isterim.. şimdiye kdr yapılan FEAR CRYSİS FARCRY hariç çok iyi bu oyun diyebilirm..

• oyunun çok güzel olduğuna katılıyorum açılmıyor diye çıldırıcam zaten crack sorun olduğunu zannetmiyorum çok denedim 3870 ekran kartım var ve 9.2 kurulu internette araştırdım sorunlar hep crack üzerine bende çalışma durduruluyor delirmek üzereyim
    birde kurup tekrar deneyim bi hata vermedi ama belki gözden kaçan bişeler vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EAedp -- 8 Mayıs 2009; 17:10:58 >
  • Oyunu indirdikten sonra crack'lemeden önce varsa yamalarını ve o yamaya uygun crack'i çekip uygulamayı deneyebilirsiniz. Birde üst mesajlarda denildiği gibi diretx versiyonu güncelliği kontrol edilmeli.
  • tekrar kurdum bir hata vermedi ayrıca oyun cracklenip sıkıştırılmış gibi setup dosyalarına bir bakarmısınız

directx 10 dxdiag 6.00.6001.18000
  • ee oyun calişıooo ?
  • oyun çalışıyo derken bakın hatayı da gösterim
  • Anladım bu hata bana 2 neden gelir aklıma ya Direcxt ya ekran kartı ya cracktan kaynaklanan ya da oyun bozuk olmasından olabilir diye bide sistemin vista bu oyunda bi uyumsuzluk olma olasılıgı war mi ?
  • quote:

Anladım bu hata bana 2 neden gelir aklıma ya Direcxt ya ekran kartı ya cracktan kaynaklanan ya da oyun bozuk olmasından olabilir diye bide sistemin vista bu oyunda bi uyumsuzluk olma olasılıgı war mi ?

vista 64 bitlerde sorun yapıyormuş benimki 32 bit vista ve oyun bozuk olma sorunu daha yakın gibi geliyor sen xp de mi oynadın?
  • ewt Xp de oynadım sorunsuz crack bile yoktu yükleme bitmesi ile açması bir oldu çok saplam sistem isteyen bi oyun değil.... ama grafikler çok iyi
  • benimkide senin ki gibi crack yapmış adamlar ama açılmıyor işte hala yüklüyse ds.exe ----darksector.dll -----GameuxInstallHelper
    bu üç dosyayı atarmısın bide zahmet olucak ama oyunun kurulu olduğu klasörün fotolarınını çekip yollarmısın ben bi karşılaştırma yapim eksik bi dosya varmı diye
  • bir kaç yöntem buldum onlarıda denicem ama sana dediklerim geçerli steyy yardımına ihtiyacım var
  • kusura bakma bilg. başında değildim şimdi gördüm hemen gönderiorum istediğin dosyaları bilg. şu an yüklü ztn
  • http://rapidshare.com/files/230661633/DarkSektoer.rar.html istediğin dosyalar burda.....

o boş alan biliosun rapid share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steyy -- 8 Mayıs 2009; 20:03:05 >
  •  DarkSector Açılma sorunu YARDIM!!!

bu da darksektör klasörünün içi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.