Şimdi Ara

Dark souls serisi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben souls likeları sevmeyen beceremeyen biriydim .Ne kadar dark souls fanları tarafından çokca eleştirilsede code veini 50 saate yakın oynayarak souls like lara girdim bitirdimve çok beğendim.Şimdi size sorum var.Paramı bitiremeyeceğim oyuna vermemem gerekiyor.İndirim gelse düşünmeden alır geçerim 3 oyun + dlclerle 150 tl mi ne yapıyor.Ama indirimsiz halleri 450 tl .Ki buda fazla değil ama yeni yeni sevmeye başladığım bir tür için pahalı .dark soul 3 + Ashes of Ariandel dlcsi ve 1.oyunu almayı düşünüyorum sizce değer mi code vein gibi yan görev yapmadan sadece ana görevlerde bulduğum eşyalarda geliştirmeler bitirebilir mi bu souls serisi.birde 2.oyun yoksa ilk oyun mu daha kolay sizce.

• chris92 C kullanıcısına yanıt
    Souls oyunları 1 kere bitirene kadar zordur bu tüm souls likelar için geçerli sonra basitmiş dersiniz cevaba gelecek olursak değer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler aldım artık indirimsiz almak ne kadar koysada fiyat güncellenirse hiç alamam deyip aldım .sadece 2 yi almadım onuda alıp almamakta kararsızım.

• chris92 C kullanıcısına yanıt

İkinci oyunun ek paketleri için çok olumlu yorumlar var. Bence tüm seri alınmaya değer.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

teşekkürler ama almama kararı aldım dark souls remasterede başladım ve oyun bana cidden zor geldi code veinde böyle değildi sadece 2li bossta ve final bossunda zorlanmıştım çoğu zaman bosslar dışında olanlar bile öldürüyor ve backstepmi ne deniyorsa bilmiyorum çoğu zaman atmayı beceremiyorum .oyunun daha başlarındayım gerek yok kasmaya benlik değilmiş dark souls serisi .3üde iade ederim böyle giderse

• aslında salacaktım ama dark souls remasteredi sonunda bitirdim süper bir deneyimdi dark souls 3deki yapıp yapmaman gerekenler sona etki ediyordu sanırım ama dark souls remastered de iki sonada ulaştım kurtarmam gereken npcleri kurtarmadığım halde. dark lord sonu bana göre daha iyiydi.2yi es geçip 3e başlayacağım.umarım 3üde 1 kadar severim.teşekkürler code vein bana souls likeları sevdirdiğin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chris92 -- 16 Ocak 2023; 23:10:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.