Şimdi Ara

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
21
Favori
37.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun sonlarına doğru smaug ve ornu kesmek için hayvan gibi kasildigimiz icin new game plus normal oyuna gore daha kolay geliyor. Serinin tum dlclerini oynadim bloodborne dahil olmak uzere ancak bu kadar cok kasılınca dlc bosslari bile cocuk oyuncağı geliyor ds1de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PVP grubumuzla kısa bi kesit.

2 Amerikalı birde asyalı bende dahil 4 kişiyiz.

İnvade yapan en fazla 1 dakika yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 1 Eylül 2018; 17:9:20 >
  • Arkadaşlar merhabalar konsoldan oynuyorum.
    Silahların üzerine gelince hangisinin ne özellik verdiğini kırmızı ve mavi renkler ile geçiş yaparken göremiyorum.
    R1 WEAPON R2 WEAPON EQUİP LOAD örneklerindeki gibi.
    Yardımınızı rica ediyorum.

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Oyun sonlarına doğru smaug ve ornu kesmek için hayvan gibi kasildigimiz icin new game plus normal oyuna gore daha kolay geliyor. Serinin tum dlclerini oynadim bloodborne dahil olmak uzere ancak bu kadar cok kasılınca dlc bosslari bile cocuk oyuncağı geliyor ds1de.
    Merhaba Dostum bi fikir danışmak istiyorum sana karakterini kasmışsın yardımcı olabilirsen sevinirim.

Ben Dark Souls 2 ve 3 de Bloodborne da platinium kupa aldım, defalarca NG+ yaptım yani soulsborne cüyüm ancak Dark Souls Remastered de bi sıkıntı yaşıyorum çözüm de bulamadım. Oyunu bitirdim NG+ tekrar başladım fakat en baştaki düşmanlar bile bir vuruyor canımın yarıdan fazlası gidiyor. 2-3 vuruş denk gelse öldürecekler yani. Soliere zırhı var onuda upgrade ettim +4 e filan ama değişen birşey olmuyor. En basit düşman bile çok güçlü vuruyor. Şimdi tekrar başlayacağım oyuna bana ne önerirsin az hasar almak ve güçlü vurmak için statları nasıl dağıtmalı? Warrior yada Haydut hangi sınıf?

Okuyan herkesten fikir almaya açığım arkadaşlar.

• Loukas kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hemen hemen bütün souls oyunlarında oyun sonu armorum Havel set oluyor-du. Souls oyunlarını defansif olarak oynadığım için armor benim için ön planda. Havel setini giyebilmek için ise epeyce bir yük kaldırabilmeniz gerekmekte. Bir de remasteredı oynarken Giant armoru keşfettim ki bu full upgrade ile Havel'den daha iyi bir hale geliyor. (Havel set maalesef upgrade edilemiyor.)

Bulunduğu yeri ve upgrade için gerekli eşyaları wiki üzerinden inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Merhaba hocam hemen hemen bütün souls oyunlarında oyun sonu armorum Havel set oluyor-du. Souls oyunlarını defansif olarak oynadığım için armor benim için ön planda. Havel setini giyebilmek için ise epeyce bir yük kaldırabilmeniz gerekmekte. Bir de remasteredı oynarken Giant armoru keşfettim ki bu full upgrade ile Havel'den daha iyi bir hale geliyor. (Havel set maalesef upgrade edilemiyor.)

Bulunduğu yeri ve upgrade için gerekli eşyaları wiki üzerinden inceleyebilirsiniz.
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Peki resistence ve endurance abansak bununda faydasını görürmüyüz?

• Loukas kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:24:20 >
  • Teşekkür ederim dostum önerin için. Elimde smoug set hariç hepsi var onuda bulayım onada bir bakayım. Birde giant set +5 yapmak lazım.

• oyunu ilk defa oynuyorum pyro olarak yeni büyüleri nasıl elde edicem sadece ateş mi var?
  • Arkadaşlar acil yardım bekliyorum.

Boss’a girmeden yerdeki yazıdan yardım çağırdım. Solaire geldi.

Boss’a hemen girmeyeyim biraz dolaşayım dedim ve öldüm.

Ekranda uzun bir yazı yazdı tam yakalamayadım.

HP yarıya düşmüş durumda ve humanity işlemiyor. Fotoğraftaki gibi kuru kafa var.

Solaire’ye bakmaya gittim yerinde yok.

Oswald’a gittim. 20000 Souls karşılığında bağışlandım yine düzelmedi.

Çözüm bulamadım çıldırmak üzereyim

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER]

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Purging Stone kullanmanız lazım yoksa Oswald satıyordu diye biliyorum ondan satın alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

PVP grubumuzla kısa bi kesit.

2 Amerikalı birde asyalı bende dahil 4 kişiyiz.

İnvade yapan en fazla 1 dakika yaşıyor.

bu pek adil olmamış. keyif de vermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Purging Stone kullanmanız lazım yoksa Oswald satıyordu diye biliyorum ondan satın alabilirsiniz.
    Oldu hocam teşekkürler
    Yalnız bu durum niye oluştu anlayamadım?
    Dikkat etmem gereken birşey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 30 Aralık 2018; 1:57:59 >
    Kanalizasyonlu bölümde çıkan kertenkele benzeri yaratıklar curse ediyor karakteri. Ölünce kristal oluyorsunuz. Bu yuzden o kısma olabildigince dikkat etmek gerekiyor.

• Sanırım oyundaki tüm dark knight’ları öldürdüm. Fakat hiçbirinden dark kngiht greatswprd düşmedi. Sanırım oyunun bana kastı var

Öldürdüğün dark kngihtl’lar kayboluyor. Tekrar şansınıda deneyemiyorsun.

Oyuna yeniden başlama haricinde bunun bir yolu var mıdır?

Mimik'lerden düşen mimik başını giyersen eşya düşürme şansını artırıyor. Yine eşya düşme oranını artıran bir yüzük vardı galiba. Birinci oyunda var mıydı hatırlamıyorum ama rusted coin kırarsan o da eşya düşürme şansını artırıyor. Bu tür itemler ile eşya daha rahat düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 6 Ocak 2019; 11:06:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun sonunda bitti :) Böylelikle Demoun Souls hariç tüm Soulsborne oyunlarını bitirmiş olduk.

Kupa %70’de. Sanırım platin için biraz kasmak gerekecek :)

• Her zaman bu şekilde oynamıyoruz.
  • Oyunu bilgisayardan oynamak için güzel bir joystik tavsiye eder misiniz? Lakin cd ile kurulum gerektirmemeli.
  • Oyunu bitiripte primary hakkını satmak isteyen olursa oyuna talibim.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.