Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
44
Favori
126.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar windows smartscreen filtresini devredışı bırakırsanız virüs uyarısı almazsınız. Bu arada bu işte emeği geçen her bireye teşekkür ediyorum, iyi ki sizin gibi fedakar insanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emeğiniz için Allah razı olsun çok teşekkürler dün gece mediafiredan denerken bende sorunla karşılaştım dropboxdan sorunsuzca indirdim Ashes of Ariandel ve The Ringed City çevirileri yapılcakmı tekrardan emeğinize sağlık teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrk35k -- 1 Ocak 2018; 19:1:39 >
  • Rencapoch R kullanıcısına yanıt
    @Rencapoch
    İnsanlar kendilerince güvenlik önlemlerini alsınlar, biz de eksiğimizi bilelim.

Dosyaları tek tek tarattırıp bakıyoruz her biri temiz çıkıyor. winrar sfx ile setup için paketlerken okuyacağınız metinleri girdiğimde virüs uyarısı vermeye başlıyor. Keza bu işlemi farklı bir bilgisayarda yaptım yine aynı şekilde. Çok bilgim yok açıkçası ama arkadaşın bana verdiği bilgiye göre false pozitive denilen yanlış yönlendirme söz konusu. Winrar sfx'le bir alıp veremediği de olabilir ki daha önceki kurulum dosyalarımda da aynı sorunlar baş göstermişti. Belki de biz beceremiyoruz, kurulumsuz şekilde verirsek bu sefer de sorularla boğuşuyoruz insanlar dosyayı nasıl kullanacağını anlamıyorlar. Şu bilgiyi paylaşayım anlayanlar çıkar illa ki...
    https://blog.malwarebytes.com/security-world/2017/09/explained-false-positives/

@ozgrk35k
    Çıkmayacak. Adam olana bu bile yeter...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 1 Ocak 2018; 19:10:26 >

• Başta Ömür Bey olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Bir oyun daha sizlerin sayesinde Türkçe oldu
  • paketleri tek tek daha ucuz toplu aldığında daha pahalı acaba bi yanlışlıkmı var

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azt06 -- 1 Ocak 2018; 20:22:55 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yama notlarında dlc'lerin de çevrildiğini yazmışsınız. Dlc'ler yamaya dahil değil mi?
  • dysquest kullanıcısına yanıt
    Dahil. The Fire Fades Edition full sürüm zaten. Önceki mesajımı diyorsan anlayan anladı onu
  • Elinize emeğinize sağlık sayenizde bir oyun daha Türkçe oldu teşekkürler darısı ikinci oyunun başına
  • Su oyuna bi sans versem mi diyordum. Turkce yama cikmis. Artık indirmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    usta ellerin dert görmesin. Bir sorum olacak sana. Yamayı şimdi indirdim ama şifre soruyor bana rar dosyası. İlk sayfadaki herşeye baktım ama öyle birşey göremedim. Şifre nedir acaba rardan çıkaramıyorum?
  • Megathrone26 kullanıcısına yanıt
    ne şifresi? şifre falan koymadık ki dosyalara... sen çok yanlış bir şey indirmiş olmayasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 1 Ocak 2018; 21:38:13 >
  • Türkçe yamayı malüm sürüm oyunlarda çalışması için fırsat bulduğumda kurcalayacağım. Reddit'de de paylaşırım. Yolunu bulan varsa Pm atsın, hiç uğraşmamış olurum saygılar.
  • silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dysquest -- 1 Ocak 2018; 22:3:51 >
  • şimdi çalışmaya bok atan insanlar kudurduklarından. şu anda korsan sürümde çalışmıyo bildiğim kadarı ile bendede korsan var ama oyunu kurmadım hiç bir yerde oyunun korsan sürüm için olan yamasınıda bulamadım şimdi orjinal oyunu olanlar oynuyo çatır cutur bu korsancılar çıldırıyo:) ama bi ara kurup denicem oyunu.
    Emeğin için bir teşşekkür edebilirim sadece malesef elimden başka bişey gelmiyo
    Şifre yok kardeş. Bozuk indirmişsin.

Dosya bu:
    DSIII_Türkçe_Yama.rar / 1.63 MB
    https://www.dropbox.com/s/toumycduoztuk6r/DSIII_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama.rar?dl=0

şunu indir.
    Usta telefondan ayni rar dosyasini indirince sifre sormadi cikardim rardan. Ama bilgisayarda cikarmiyordu sifre soruyodu. Sanirim 360 Total Security antivirus programi dosyayi acmami engelliyordu Hallettim sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek tarzım olmayan bir oyun ama Türkçe dil desteği sağlanan her oyuna teşekkür etmek borcumuzdur. Özellikle AAA yapımlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJKBLADE -- 1 Ocak 2018; 23:1:38 >
    ben sana katılıyorum haklısın belki bilmiyorduk belki cahildik beilkide paramız yoktu ama elimizden geldince korsanı bırakıp korsan karşı olmalıyız ozellikle müslüman olanlara sesleniyorum kul hakkına girmemeleyiz bunu savunmamalıyız bende yama yapsam ilk diyeceğim korsan kullanım için yapılmamıştır ne engel varsa koyardım benım yüzümden oyunu korsan ındıren çoğalır diye uyarımı yapardım. türkçe oyun yapsam onada derdim maddi durumu olmayanlarada oyunu hediye ederdim inandım kişilere. yamayı bize kazandırdığınız için teşekkürler belki sitres ve baskı oluşturmuş ve olumsuz durumlar sizi üzmüştür ama olumluları unutmayın bir tebeessüm bir dua size yetmeli diye düşünüyorum zenginolsamda firma açsam D ıkıncı oyunda çevrilirse sevinirim rica istek uyunsa tabi. ayrıca bir adam durumu oldugu halde helede sigara abur cubura 40 50 tl harcaya biliyorsa orjinal oyunuda rahatca alır. geç alır indirimden alır para biriktirir yine alır bütün oyun yayıncıları sürekli korsanı bıraktırmaya çalışmalı ülke olarak faaydasını hep birlikte goruruz bugun oyunu bırakırsın bir gun filmi birgün müziği biz orjinal aldıkça adamlar para kazandıgını anlayınca türkçe çeviri artar diye düşünüyorum. Türkçe çevirmyenleri protsto etmek için once baya çok satan türkçe çevrilmiş oyunlar satınalmalıki anlasınlar D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehşetülvahşet -- 1 Ocak 2018; 23:24:28 >

• Çok teşekkürler. Yamayı indirip kurdum ve yaklaşık 4 saat oynadım. Hiçbir sıkıntı çıkmadı ve çeviri gayet güzel :) Elinize kolunuza yüreğinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.