Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun mouse klavye ile ne kadar rahat oynanır acaba ? internette gamepadle oynamıycaksan alma tarzında şeyler gördümde tereddütde kaldım o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia 650 gtm kaldırırmı bu oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alakası yok,rahat bir şekilde oynarsın.
  • Ben böyle şaçma zorluk seviyesi görmedim.Bir noktadan sonra pes ettim.Öyle bosslar varki öldürüyosun tekrar diriliyor.Güzelim oyunun içine etmişler.Easy ,hard seviyesi koy oyuna; kim bitirmişdir ki bu oyunu böyle zorluk mu olur.
  • TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    oyun zor ama çok zor değil sorun sizde.
  • TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Bütün ds oyunlarını birden fazla kere bitirdim.Püf noktası düşmanını tanıma,karşındakinin hareketlerini öğrenirsen çok kolay bir oyun aslında,abartıldığı kadar birşey yok diyebilirim.Dikkatli ve sabırlı olmakta çok önemli tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 21 Temmuz 2017; 17:51:55 >
  • oyun zor falan değil ya da şöyle demek daha doğru abartıldığı kadar zor değil. tamamen gözlem ve sabır üzerine kurulu oyunlar bunlar bir de aç gözlü olmayacaksın oynarken. bunları iyi yaptıktan sonra istersen oyunu yumrukla bitirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 21 Temmuz 2017; 18:31:46 >
  • DS evrenine nasıl başlamalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Born To Die

DS evrenine nasıl başlamalıyım?

Dark Souls III (2016) [ANA KONU]

dark souls serisine başlamak istiyorsan 1'den başla evrimini görmek istiyorsan demon's souls'dan başla
  • Beyler birşey sorcam dark souls serisi birbiriyle baglantilimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 21 Temmuz 2017; 19:28:32 >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Teşekkür ederim

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mockingbird.

Nvidia 650 gtm kaldırırmı bu oyunu

??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımdan oynadığım en iyi oyunlardan biridir dark souls onu geçtim müziklerini kapatmadan oynadığım da tek oyundur dark souls 3. bir oyun yapmak ve her yönüyle mükemmel olması... from software gerçekten saygı duyulması gereken bir firma.
  • Çekirdek hikayeyi mizahi yoldan anlatan bir video , bazı eksikler ve hatalar var lakin fena olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 17 Eylül 2017; 16:33:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mockingbird.

Nvidia 650 gtm kaldırırmı bu oyunu

Öhöm öhöm :(

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

arkadaşlar bu oyundaki tek sıkıntım mmorpg oyun oynamış biri olarak karakter geriye doğru giderken direk koşup geri gitmesi bossa bakıp geriye adım atmasini nasıl sağlayabilirim arkasını dönüp gitmesin istiyorum arkasına doğru bossa bakarak adım atsın kalkani kaldirip geri çıkmak için s yön tuşuna basıyorum karakter kaçıp gidiyor

Doğru anladıysam hedefe kilitlenmekten bahsediyorsun. hedefe kilitlenirsen o dediğin sorunu yaşamazsın.
    PC de farenin orta tuşu
    gamepad sağ thumbstick diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

deneyeceğim hocam evet hedefe kilitlenmek istiyorum yani hedefe bakıp yavaşca geri adım atayım sonraki saldırısına hazırlanayım tarzında ufak ufak hareket etmek istiyorum ama direk arkasına bakıp yürüyor :D

Diğer bir sorum ise arkadaşım bu oyunu alsa her şeyi birlikte yapabilirmiyiz ?

Yapabilirsin az çok oyunun bazı bölümlerinde sıkıntı olabiliyor ama çoğu yerinde beraber oynayabilirsiniz.
  • merhaba daha önce hiç bir oyununu oynamadım direk ds 3 ile başlasam bir problem olurmu ? DARK SOULS 3-THE FIRE FADES EDITION 200 tl olarak kutulu satılıyor fiyatı iyimidir sizce
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.