Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun maalesef erkenden düştü (gerçi konsollara göre çok bile dayandı) boyutu 11gb.
  • Roronoa Zoro 2 R kullanıcısına yanıt
    Peh.... Ben iş adresini vermiştim, artık pazartesiye kaldık
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Destek'e mail atıp adres değiştirin, henüz çıkmadı kargolar. Ben öyle yaptım şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 24 Nisan 2014; 20:52:48 >
  • Kutulu versiyonları heryerde 2 Mayıs'a ertelendi diye okudum birkaç oyun haber sitesinde. Dijital versiyonları 25 Nisanda imiş sadece. Aral'da da böyle olcaksa söylemeleri lazım yani millet heveslenmeain yarın öbür gün kargolancak diye..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2A'dan alacaktınız 60 TL'ye paşalar gibi.
  • Sadece İngiltere İçin Bu Sıkıntı Var,Bizde Böyle Bir Şey Yok
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dark_Souls_IInin_PC_Surumu_Yeniden_Ertelenmis_Gorunuyor_Guncelleme-54160.htm
    Güncelleme: Namco Bandai'den gelen açıklamaya göre oyun sadece İngiltere bölgesinde 2 Mayıs'a gecikecek. Bu da sadece kutulu sürümler için geçerli. Firma, üretim konusunda sıkıntı yaşandığını belirtiyor.

Aral ın Gevşekliği,Yarın Kargoya Çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

G2A'dan alacaktınız 60 TL'ye paşalar gibi.

Global sürüm 30 küsur euro gene.Rusya olanı ucuz sadece , ki kimsenin böyle bir riske gireceğini sanmıyorum hele elimizde Aral varken şu anda
  • PC'ye özel çıkış videosu.

Şu ışıklandırmaları gölgelendirmeleri arıyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 24 Nisan 2014; 21:22:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

G2A'dan alacaktınız 60 TL'ye paşalar gibi.

Global sürüm 30 küsur euro gene.Rusya olanı ucuz sadece , ki kimsenin böyle bir riske gireceğini sanmıyorum hele elimizde Aral varken şu anda

Hocam ben Twitch.tv'deki birinin hesabından %5 indirim koduyla 20 Euro'ya aldım,keyim bugün geldi akşam açılmasını bekliyorum.

• quote:

Hocam ben Twitch.tv'deki birinin hesabından %5 indirim koduyla 20 Euro'ya aldım,keyim bugün geldi akşam açılmasını bekliyorum.

Hocam twitch kodunu çekilişle falan mı aldınız?
    G2A'da şu an 44$, direk Steam'den alırım daha iyi.

Yarın en uygun fiyatlı yerden alacağım aral dışında alanlar nereden aldığını paylaşırsa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Yarın en uygun fiyatlı yerden alacağım aral dışında alanlar nereden aldığını paylaşırsa iyi olur.

Yok valla hocam çoğu ünlü twitch yayıncısının descriptionında yazar kod,herkes kullanabiliyor.Çok pahalanmış ya erken alarak iyi etmişim.2 ay oldu ben alalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Royer

quote:

quote:

Yok valla hocam çoğu ünlü twitch yayıncısının descriptionında yazar kod,herkes kullanabiliyor.Çok pahalanmış ya erken alarak iyi etmişim.2 ay oldu ben alalı.

Alıntıları Göster
    @DestroyeR33 evet baya önceymiş o zaman. Teşekkürler cevap için.

• quote:

@DestroyeR33 evet baya önceymiş o zaman. Teşekkürler cevap için.

32 Euro olmuş gerçekten de.Bir garip hissettim kendimi.
  •  DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]
     DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

• Kutuluda Steam desteği kesin di mi?
  • Çocuk dark souls 2 oynarken bakın neler yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

Ayarlar full?

• Oturdum Steamde Dark souls II'nın açılmasını bekliyorum. Tam olarak ne zaman açılacak bu oyun Steam'de 1 saat kaldı diyor.

Edit: Açıldı şimdi 1.2 Gb indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark`Prince -- 25 Nisan 2014; 1:00:29 >
  • Skidrow kirmis yaa !, acaba multiplayer modunu da mi kirmistir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. oyuna göre karakter tepkilerini birisi kıyaslayabilir mi? sırf şu yürüme animasyonunun tiksindiriciliği yüzünden almak istemiyorum deli gibi ilk oyunu oynayıp duruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.