Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bloodborne ds a göre gerçekten hızlı ds hantal kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rpg özellikleri silah çeşitleri online olayı ds3 de bence daha iyi ve daha uzun soluklu ds3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O zaman bu, bir de DS 3 dinamiklerine alışacağız demek.

turbetfur2 :

Teşekkürler yorum için. Uzun süre olması ve içeriğinin dolu dolu olması güzel ama Bloodborne'a göre yavaş olması kafamı karıştırdı.
  • Aslında yavaş değil. Ağırlık sistemi var karakterde geliştirince gayet hızlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

O zaman bu, bir de DS 3 dinamiklerine alışacağız demek.

turbetfur2 :

Teşekkürler yorum için. Uzun süre olması ve içeriğinin dolu dolu olması güzel ama Bloodborne'a göre yavaş olması kafamı karıştırdı.
    Kısa sürede alışırsın hocam ikisi de şahane oyundur.
  • İkinize de teşekkür ederim yorumunuz için . En kısa sürede Bloodborne'u bitirip başlayacağım o zaman .
  • Oyuna yeni başlayacağım Assassin ile başlasam çok sıkıntı çeker miyim? Tavsiyeleriniz nelerdir ? Assassin başlarsam neleri öncelikle yapmam gerekir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulminated Of Mercury -- 25 Temmuz 2018; 22:15:3 >
  • Season pass almak gerekli mi yoksa bunun yerine nioh season pass mı alsam

• platlayan bi abimiz ring leri atarak yardımcı olabilir mi acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

platlayan bi abimiz ring leri atarak yardımcı olabilir mi acaba :)
    Psn atarsan veriyim hocam yüzükleri ben..
  • SLAyER_0307 daha çok baştayım ama firelink e bile varmadım :)
  • quote:

SLAyER_0307 daha çok baştayım ama firelink e bile varmadım :)
    Oyuna yenimi başladınız yoksa NG+ felanmı ?
  • yeni başladım daha şimdi geldim firelink e level atladım. Coop bağlantı için gerekli iteme ne kadar uzağım ?
  • quote:

yeni başladım daha şimdi geldim firelink e level atladım. Coop bağlantı için gerekli iteme ne kadar uzağım ?
    Oyuna yeni başladıysanız yüzukler için acele etmenize gerek yok daha çekeceğiniz çok çile var zira :))

O zaman ben eklerim sizi son bossa kadar diğer trophyleri açın ben yüzükleri veririm yazarsınız psnden.

CO-OP için gerekli item firelinkteki kadında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 26 Temmuz 2018; 20:9:24 >
  • ben bi biraz ilerleyeyim sonra konuşuruz yine hocam :)
  • Beyler acil cvp lütfen dark souls 3 ün ve dark souls remastered ın server durumları nedir eşleşme gerçekleşiyor mu???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goaben -- 29 Temmuz 2018; 10:10:38 >
  • Merhabalar. Pontiff Sulyvahn Boss' a kadar geldim zorlanmadım pek lakin şu lanet dancer valley i bir türlü geçemedim. :) Yardımcı olacak bir babayiğit var mı arkadaşlar? :) psn: mhmtozz

Edit: Hallettim şükür. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayram01 -- 30 Temmuz 2018; 14:17:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Üstad helal olsun tebrık ederim alınması en güç kupalardan birini hanene kazımıssın. bloodborne tropyleyen bırı olarak ds3 olduğu kadar zorlanmadım finalı yapıp bıraktım kupa işini bezdirmişti. senin gazına gelip save upload edip tekrardan başlıcam. 4 kupam kaldı 1)Master of Expression, 2)Master of Sorceries, 3)Master of Pyromancies 4) Master of Rings yüzüklerde bildiğim kadarıyla arkadastan temin edip kupa alınabılınıyor diğer kupalar içinde ışık tutarsan cok memnun olurum. nasıl ilerlemem lazım nelere dıkkat etmem lazım

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.