Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

RE7 kesmez, kesebilecek Nioh veya The Surge var, farklı tür olarak da Persona 5 olabilir

Nioh'u ilk indirimde düşünüyorum deluxe sürümü alabilirim, bi arkadaşımda Nioh'u tavsiye etti fakat Japon kültürünü içinde barındıran oyunları sevmiyorum pek ben.
  • @OPM

Dark Souls'un yerini baska bir oyun tutmaz hocam. Oynamadiysaniz 1 ve 2. oyuna alalim sizi. Bana sorarsaniz Dark Souls gibi bir oyun hic yapilmamaliydi, bu oyunu hakkiyla oynayan, hikayesini de takip eden birisi baska oyundan cok zor zevk alir. 100 yil sonra da insanlarin bahsedecegi bir oyun bana sorarsaniz, tipki Half-Life gibi.
  • dark souls 1 benim oynadığım en iyi oyundur, yeri çok ayrıdır.
  • Oyunu dün bitirdim mükemmel olmuş. İlk 2-3 bossa göre değerlendirirseniz Bloodborne daha zor gelebilir ama DS3 kat ve kat daha zor bir oyun. Final bossu da çıldırttı gece gece. 85 level ve +10 silaha sahip olmama rağmen 20 küsür denemede kesemedim. En sonunda Npc çağırdım sağolsun iyi tankladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Oyunu dün bitirdim mükemmel olmuş. İlk 2-3 bossa göre değerlendirirseniz Bloodborne daha zor gelebilir ama DS3 kat ve kat daha zor bir oyun. Final bossu da çıldırttı gece gece. 85 level ve +10 silaha sahip olmama rağmen 20 küsür denemede kesemedim. En sonunda Npc çağırdım sağolsun iyi tankladı

Oyun bana Bloodborne'den daha kolay geldi Dark Souls daha zor diyende var daha kolay diyende ama bence Bloodborne bu oyundan daha zor.Bloodborne'ü özellikle ilk oynadığımda çok zorlanmıştım dark soulsta bu zorluğu yaşamadım, belki Bloodborne'den sonra oynadığım için bana kolay geldi bilemiyorum.Dark Soulsta kalkan olayı oyunu kolaylaştıyor bi çok yerde Bloodborne'de böyle bi seçenek yok savunmasız dalıyosun oyuna resmen :) ayrıca boss'lar çok daha akıllı Bloodborne'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 18 Eylül 2017; 7:22:9 >

• Bloodborne'da bosslar daha hantal hem de karakter daha çevik ve seri. Kalkanla evet çok avantajlı ama bosslarda işe yaramıyor.

Bir de BB'de isabet alınca rahat bir şekilde kaçıp can doldurabliyorduk ama Ds'de bunu Pontiff'de v.s yapmak son derece zor.

Bu arada meşhur Nameless King'i de hallettim ama final boss çok daha zor bence.

• Bana da Bloodborne daha zor geldi. Kalkan işi çok kolaylaştırıyor oyunu, statları düzgün verildiği zaman oyun temkinli davrandığın sürece gayet kolay oluyor. 2. kez pyro ile bitirdim, ilk kez bitirdiğim zaman zorlandığım düşmanlar çok kolay, kolay gelen düşmanlar çok zor geldi. Pyro ile Soul of Cinder'ı neredeyse tek darbe almadan bitirdim. Ayrıca Bloodborne'deki chalice dungeon muhabbetleri oyun bitince seni uzun süre daha bağlamaya başarılıyor, ng+ larda bile, ama ds3 ü 2 kez bitirince bir daha açasım gelmedi.
  • Oyunun başındaki görevlere bağlı gittik normaldeki ilk görmem gereken sonu göremiyorum :)

Firekeeper in gösleri tmm onu hallettik

Atewşide alıp kaçırdık oda tmm :) ama normal şekilde bitiremiyoruz şimdide görev zincirini nasıl bozarız bilen varmı :)
  • Purging Stone kullanarak The Usurpation of Fire sonu için görev zincirini bozun.

Bosa girmeden kullanıyorum ama gözer zinciri bozulmuyor :)
  • akbulut79 kullanıcısına yanıt
    O taş üstündeki dark sigilleri temizlemiyor, sadece hollowluğu kaldırıyor. Görev zincirini bozmak için Dark Sigilleri silmek lazım. Onun için, Fire Keeper'a Fire Keeper Soul verip, ruh karşılığı Heal the Dark Sigil diyerek silmek gerekiyor.
  • Pissacore kullanıcısına yanıt
    455.000 soul istiyor :) onları dark sigiller için :) yeniden başlayıp bitireyim bari daha rahat olur gibi.
  • The Usurpation of Fire sonunun görev zincirini tamamlamadıysanız tek seferde tüm sonları göremezsiniz hocam sadece diğer iki sonu görebilirsiniz.bu sonu bitirdiğinizde diğer sonları görev zincirini bozarak ve hollowluğunuzu temizleyerek görebilirsiniz.dark sicilin temizlemesi şart değil diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Eylül 2017; 23:43:35 >
  • Dark sigil eğer 8'se sadece bir son görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Bana da Bloodborne daha zor geldi. Kalkan işi çok kolaylaştırıyor oyunu, statları düzgün verildiği zaman oyun temkinli davrandığın sürece gayet kolay oluyor. 2. kez pyro ile bitirdim, ilk kez bitirdiğim zaman zorlandığım düşmanlar çok kolay, kolay gelen düşmanlar çok zor geldi. Pyro ile Soul of Cinder'ı neredeyse tek darbe almadan bitirdim. Ayrıca Bloodborne'deki chalice dungeon muhabbetleri oyun bitince seni uzun süre daha bağlamaya başarılıyor, ng+ larda bile, ama ds3 ü 2 kez bitirince bir daha açasım gelmedi.

Bunun nedeni Ng+'da garip dengesizliklerin olması. Aynısı BB'de de var. Mesela Soul of Cincer, NG ve NG+'da neredeyse aynı HP ve AP'a sahip. Bu yüzden NG+ da çok kolaylaşıyor. Ama bu sefer de Dragon Armor psikopat gibi vurmaya başlıyor. Normalde Dragon Armor oyundaki en kolay bosslardan biri.

• Pyro karakter açtım ama strden gittim brigrand balta ile gayette iş görüyor yanına chaos gemli dark sword bastım o daha seri geldi bana güzelde ateş hasarı veriyor. Chaos bed vestige büyüsünü atlamışım onun yerine ilgimi çeken büyükçe bir topuz vardı onu aldım oda gayet iyi,

Ds2yi okçuyla bitirdiydim de ds3 te ok işi zor gibi geç geliyor gerekli itemler ve çok arada derede kalma ihtimali var deneyeceğim ama
  • The Usurpation of Fire ilk bunu yaptım allah tan save güzel yerde almışım :) daha sonra fire keepere gittim gözlerini verdim :) kaydı yükledim firekeeper i çağırdım.

En kolay son en zoru oldu onuda yapınca "To Link the First Flame" için görev zincirini bozmam gerekiyordu onun için bossdan önceki save dosyası yükledim dark siciler için yalnız 456.000 soul istedi gittim onu topladım :) anca görev zinciri bozuldu :)daha sonra gittik tekrar kestim bosu. şimdi master görevlerine uğraşıyorum en sona yüzükleri bırakıcam ...

Gerçi Bloodborne oynanış bakımından özellikle zindanlar olsun daha zor gibi geldi bossları da aynı şekilde.
    Darksouls da hikaye çok güzel zorluk seviyesinde bloodborne kadar zorlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Bana da Bloodborne daha zor geldi. Kalkan işi çok kolaylaştırıyor oyunu, statları düzgün verildiği zaman oyun temkinli davrandığın sürece gayet kolay oluyor. 2. kez pyro ile bitirdim, ilk kez bitirdiğim zaman zorlandığım düşmanlar çok kolay, kolay gelen düşmanlar çok zor geldi. Pyro ile Soul of Cinder'ı neredeyse tek darbe almadan bitirdim. Ayrıca Bloodborne'deki chalice dungeon muhabbetleri oyun bitince seni uzun süre daha bağlamaya başarılıyor, ng+ larda bile, ama ds3 ü 2 kez bitirince bir daha açasım gelmedi.

Bunun nedeni Ng+'da garip dengesizliklerin olması. Aynısı BB'de de var. Mesela Soul of Cincer, NG ve NG+'da neredeyse aynı HP ve AP'a sahip. Bu yüzden NG+ da çok kolaylaşıyor. Ama bu sefer de Dragon Armor psikopat gibi vurmaya başlıyor. Normalde Dragon Armor oyundaki en kolay bosslardan biri.

Son boss'un pyro ile bana kolay gelmesinin sebebi, yanına yaklaştırmadan kesebiliyor olmak. Alan çok geniş ve boss hareketlerinden sonra büyü atabilecek kadar süre buluyor olabilmen, NG+la alakalı değil yani. Onun haricinde belirttiğin gibi dragon armor, kılıç kalkan ile çok kolay kesiliyor ama pyro ile alanın dar olması ve ani çok yüksek hasar vurması yüzünden çok zorladı beni. Bunun haricinde Lothric'i ilk oynadığım zaman, tek seferde çok rahat bir şekilde geçmeme karşın. Pyro ile 7 8 denemede geçebildim, çünkü dibinden ayrılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: akbulut79

The Usurpation of Fire ilk bunu yaptım allah tan save güzel yerde almışım :) daha sonra fire keepere gittim gözlerini verdim :) kaydı yükledim firekeeper i çağırdım.

En kolay son en zoru oldu onuda yapınca "To Link the First Flame" için görev zincirini bozmam gerekiyordu onun için bossdan önceki save dosyası yükledim dark siciler için yalnız 456.000 soul istedi gittim onu topladım :) anca görev zinciri bozuldu :)daha sonra gittik tekrar kestim bosu. şimdi master görevlerine uğraşıyorum en sona yüzükleri bırakıcam ...

Gerçi Bloodborne oynanış bakımından özellikle zindanlar olsun daha zor gibi geldi bossları da aynı şekilde.
    Darksouls da hikaye çok güzel zorluk seviyesinde bloodborne kadar zorlamıyor.

Tek seferde tüm sonları görebilmek için malesef bu şekilde yapmanız lazım, haklısınız en kolayı en zoru oluyor ama diğer türlü oyunu bir kez daha bitirmek gerekiyor o daha kötü :)

Bende DLC'lere geçicem 1 hafta sonra felan, oradaki bosslar ana oyundaki bosslardan çok çok daha zormuş herkes öyle diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 26 Eylül 2017; 15:18:1 >

• silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 26 Eylül 2017; 18:19:53 >
  • Ashren DLC'sini bitirdim. Gerçekten final boss zor olmuş. Lanet olsun kaç canı varsa bana mısın demiyor

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.