Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunun DS2 gibi grafiği kötü olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 10 Haziran 2015; 21:39:23 >
  • NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    PS360'a çıkmayacağına göre kötü olmaz. En az Bloodborne düzeyi beklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 12 Haziran 2015; 18:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

PS360'a çıkmayacağına göre kötü olmaz. En az Bloodborne düzeyi beklenebilir.

İnşallah.Öyle olur Dark Souls 2 daha çıkalı 2 sene oldu DLC gibi bir oyun olmaz umarım.
    Demon's Souls - Dark Souls ve Dark Souls PTD - Bloodborne arasında 2,5 yıl olduğunu düşünürsek, çabuk çıkıyor sayılmaz. Bu da herhalde, 2016 sonbaharında gelir.

Ancak daha ilk ss'lerde Bloodborne'a benzeyen mekanlar olması, "100 yeni silah" gibi söylemler, önyargı yaratıyor.
    Dark Souls 2 ile başlayan, serinin "bayağılaşması", 3'le de devam edecek gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 13 Haziran 2015; 19:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Demon's Souls - Dark Souls arasında 2,5 yıl, Dark Souls PTD - Bloodborne arasında 2,5 yıl olduğunu düşünürsek, çabuk çıkıyor sayılmaz. Bu da herhalde, 2016 sonbaharında gelir.

Ancak daha ilk ss'lerde Bloodborne'a benzeyen mekanlar olması, "100 yeni silah" gibi söylemler, önyargı yaratıyor.
    Dark Souls 2 ile başlayan, serinin "bayağılaşması", 3'le de devam edecek gibi görünüyor.

Bayağılaşması derken ? Anlamadım kötüleşecek mi yani.
  • Dark Souls 2'yi başkası yaptığı için süreçteki işleyişi biraz bozdu normal olarak; 2009 başı Demon's Souls, 2011 sonu Dark Souls 1, 2015 başı Bloodborne. Bu oyunların hepsi aynı elden çıktı ve aralarında ortalama 3 yıla yakın süreler var. Dark Souls 2 ise araya biraz kaynak yaptı ve hali ile Dark Souls 3'e de biraz ön yargı oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Dark Souls 2'yi başkası yaptığı için süreçteki işleyişi biraz bozdu normal olarak; 2009 başı Demon's Souls, 2011 sonu Dark Souls 1, 2015 başı Bloodborne. Bu oyunların hepsi aynı elden çıktı ve aralarında ortalama 3 yıla yakın süreler var. Dark Souls 2 ise araya biraz kaynak yaptı ve hali ile Dark Souls 3'e de biraz ön yargı oluşuyor.

DS3'ü hangi ekip yapıyor belirli mi ?
  • Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 15 Haziran 2015; 20:38:23 >

• beyler bu 45 yeni düşman modeli ve 15 farklı boss işi şakadır değil mi ? yani oyunda sadece 15 boss olacak anlamına gelmiyor sanırım. eğer sadece 15 boss olacaksa başlarım öyle souls oyununa en son dark souls 3 te dlc'lerle birlikte 40 civarı boss vardı 15 boss nedir ? 12 farklı harita nedir ? dakr osuls 2 de 35 farklı mekan vardı 12 harita nedir allasen ? umarım bunlar sadece bir şakadır oyunun asıl detaylarını ilerleyen zamanlarda öğreniriz, yoksa çok büyük bir hayal kırıklığı yaşarız çokk
  • Klasik bir Souls trailerı oldu, ama heyecan kat sayısı arttı hali ile.
  • Dark Souls 3 Serinin Son Oyunu Olacak.

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan Dark Souls 3'e ait ilk bilgiler gelmeye başladı. Belirtilene göre oyun tahmin edildiğini gibi PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor.

Platformun yanında Hidetaka Miyazaki'nin yönetmenliğini yaptığı Dark Souls 3 serisinin son oyunu olacak. Bandai Namco'nun pazarlama müdürü yardımcısı Herve Hoerdt oyun hakkında şu sözlere yer verdi: "Kendi ekibimiz ve ortağımız FromSoftware sayesinde Dark Souls serisi, fenomen haline geldi. Hepsinin ötesinde bizleri seven ve destekleyen oyunculara sahip olduğumuz için çok şanslıyız ve serinin bu son oyununu tüm bu oyunculara adamaktan mutluluk duyuyoruz."

Dark Souls 3'ün 2016'nın başında çıkış yapacağını hatırlatalım.

BSC

• Bence Bloodborne ile beraber Sony bunları tekrar özel yaptırmaya ikna etti, Namco'da son kurşun diyerek DS3'ü yaptırdı diye tahmin ediyorum. Çünkü Bloodborne ve DS3 arasında bu kadar kısa süre olması hiç normal değil.

Ek olarak DS3'ün çıktığı tarihlerde Bloodborne'a dlc çıkacak, gerçekten hiç normal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 15 Haziran 2015; 22:24:15 >
  • Serinin son oyunu olacagina gore PS exclusive bi Demon's Souls 2 bekleyebiliriz artik.

• E3ten aldığım en iyi haber. Son oyunu olması doğal bence. Ne olursa olsun sonuçta aynı konsepti tekrar tekrar kaç defa kullanabilirsiniz? Mesela Bloodborne'da konsepti değiştirdiler ve yine başarılı oldular. Ben eminim Dark Souls serisi bitse bile bu firmanın elinden çok sağlam oyunlar çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

beyler bu 45 yeni düşman modeli ve 15 farklı boss işi şakadır değil mi ? yani oyunda sadece 15 boss olacak anlamına gelmiyor sanırım. eğer sadece 15 boss olacaksa başlarım öyle souls oyununa en son dark souls 3 te dlc'lerle birlikte 40 civarı boss vardı 15 boss nedir ? 12 farklı harita nedir ? dakr osuls 2 de 35 farklı mekan vardı 12 harita nedir allasen ? umarım bunlar sadece bir şakadır oyunun asıl detaylarını ilerleyen zamanlarda öğreniriz, yoksa çok büyük bir hayal kırıklığı yaşarız çokk

Dostum o 15 boss muhtemelen Optional olmayan boss sayısı.Optional bosslar bölüm sonu bossu olmuyor.Optional bosslar ile birlikte bu sayı artacağını düşünüyorum.
    yine çok az, dark souls 2 de kaç tane optional boss vardıki 39 boss arasından, toplasan 10 u geçmez sayıyorum the pursuer ( istersen heide's tower of flame'den geçebilirsin), old dragonslayer, belfry gargoyles, royal rat vanguard, executioner's chariot , smelter demon, blue smelter demon , royal rat authority , vendrick, ancient dragon , darklurker. ayrıca 1-2 tane dlc boss'u falanda var 13-14 tane max optional boss yapar, 39 boss arasından 13-14 tane demektirki 24-25 tane kesmemiz gereken boss vardı dark souls'ta, map olayına hiç değinmiyorum bile 12 farklı map tam bir saçmalık hepsinin bir yalan olduğunu umuyorum.
  • ayrıca trailer'deki kale drangleic castle'ı anımsattı, anor londo'da olabilir, tacı takan kadının ise kim olduğundan haberim yok ama mezardan çıkan boss'un giant lord olduğunu düşünmüyorum giant'lar genelde yarı çıplak oluyorlardı dark souls'ta
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

yine çok az, dark souls 2 de kaç tane optional boss vardıki 39 boss arasından, toplasan 10 u geçmez sayıyorum the pursuer ( istersen heide's tower of flame'den geçebilirsin), old dragonslayer, belfry gargoyles, royal rat vanguard, executioner's chariot , smelter demon, blue smelter demon , royal rat authority , vendrick, ancient dragon , darklurker. ayrıca 1-2 tane dlc boss'u falanda var 13-14 tane max optional boss yapar, 39 boss arasından 13-14 tane demektirki 24-25 tane kesmemiz gereken boss vardı dark souls'ta, map olayına hiç değinmiyorum bile 12 farklı map tam bir saçmalık hepsinin bir yalan olduğunu umuyorum.

İçimi karartın be adam 😝😝 heyecanımı çaldın geri ver.Ben Fromsoftware'a güveniyorum aynı şekilde yönetmenede.Güzel bir oyun çıkacağına eminim.

bende aynı şekilde en az dark souls 2 kadar güzel bir oyun çıkar diye düşünüyorum belkide 15 farklı mekan ve 15 farklı boss olacak ama hepsi dolu dolu olacaktır yani dark souls 2 de rahat bir şekilde kesebileceğimiz birsürü boss vardı, bu sefer belki az ve öz olur bütün boss savaşlarının kendine has bir tarzı olursa , ortalama bir boss fume knight zorluğunda olursa ve 15 farklı map ise 15 tane ama çok büyük ve dolu bir şekilde 1 tane map dark souls 2 deki 2 map'e eşit olursa yine iyi bir oyun çıkar diye düşünüyorum ama şunuda söylemeliyim asıl önemli olan dark souls ta zten birsürü farklı birbirinden değişik kasvetli karanlık atmosfere sahip mapleri gezmek ve değişik bosslarla mücadele etmek, oyunu uzun yapan +100 saatlik bir deneyim sunanda bu zaten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.