Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dark Souls 3 - İlk İzlenim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
63
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Giriş
    4803 Mesaj
    özellıkle mana barını gördüm.. onun olması çok çok güzel olmuş çunku pvp de veya bosslarda büyü yaparken yeşil bardan harcıyordu ve büyüyü ve buda ihtiyac halinde savunma yapıcakken stamina eksıklgııne yol açıyordu eger dengelıyse super olur
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Öncelikle içimdeki heyecanı tam olarak sizde gördüm. Souls serisi hakkında söyleyebileceğim tek şey teknik olarak asla tekrara düşemeyecek olması. Herhangi bir oyununu hakkıyla bir defa oynamanız yeterli bunu anlayabilmek için. Dark Souls 2 remastered olarak geçen Dark Souls 2:Scholar of the First Sin bile çok az şey değişmesine rağmen tekrar hissine kapılmadım. DLC leri de her biri ayrı oyun kalitesinde olur belirtmeden geçmeyeceğim..
    |
    |
    Abi bu oyun bir tek bana mı itici geliyor anlamıyorum.Atmosferi çok iyi fakat oyunda sürekli dar haritalarda mob kesmek hiç bana göre değil.Ayrıca oyunu izlerken çok yalnızlık hissi oluşuyor bende.
    |
    |
    1920 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Abi Gözünü sevim ne yaptın ya bi oyna öyle cek videoyu 29. dakikadan açtım spoiler yememek için bu serinin hikaye sunumunun tarzını biliyorsun abi her detay önemli yapma böyle şeyler yavvv Gerci ilk izlenim yazıyo öyle ama bu videoyu çoğunluk olarak dark souls hayranları izliyecek ilk önce oynayım en az hikaye kırıntısı olan yerde oynamalıydın mesela 29. dakikadan sonrakindeki mekan tee kaç ay önceden bildiğimiz yer keşke orda oynasaydın sadece

oyun ortalama 100 saat kadar sürecek veya 60 diyelim her ds oynunun normal bitme süresi diyorum sen yarım saatlik kısma spoiler diyorsan işimiz var demektir hemden oyunun başı zaten sende bu kısma kadar oynucaksın ve hiç birşey anlamadan ilerileyeceksin spoiler falanda değil açıkcası bende bir ds hayranı olarak sıkıntı çekmedimki Alkan kendisi kaç kere söyledi bende videolarda buraya kadar izledim bitti gibisinden spoilerle alakası olmayan bir durum bence abartmışsınız
    |
    |

• Yarbay
    6925 Mesaj
    dün gece gördüm ilk izlenim video sunu ama izlemeye vaktim yoktu saat geç olduğundan.. bu akşam eve gider gitmez izleyeceğim
    |
    |
  • Yarbay
    3327 Mesaj
    busefer daha güsel geldi bana
    |
    |
    Japon store dan alıp, US store dan indirerek hemen oynayabilirsiniz oyunu beklemeden

1. make a dummy account, set the region to japan (this is only if youre scared your main account may get banned)

2. buy xbox credit (yen) from microsoftstore (set region to japan, search for yen cards on the site. they will be sent to you within seconds)

http://www.microsoftstore.com/store?keywords=XBOX+LIVE&SiteID=msjp&Locale=ja_JP&Action=DisplayProductSearchResultsPage&result=

3. buy the game, enter a japanese adress, i used the us embassy in tokyo

4. set your xbox region to us or uk or wherever you live

5. download the game
    |
    |

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus

• Yüzbaşı
    711 Mesaj
    bence bloodborne ile ds ds 2 karşıtırmışlar al sana ds 3 :Pp
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: 2moon

lords of the fallen oynadım onla kıyaslayınca grafiksel olarak eline su dökemez ama oyunun hızı ve kolaylığı ilgi çekici oyun oynanır mı oynanır ama fiyatını hak eden bir yapı değil.

sadasdas kardeşim sen önce dark souls 1-2 oyna.. lords of the fallen dediğin oyun zaten dark souls un başarısından özenilme gerçektende çakma'' bir yapımdır
    |
    |

lords of the fallen oynadım onla kıyaslayınca grafiksel olarak eline su dökemez ama oyunun hızı ve kolaylığı ilgi çekici oyun oynanır mı oynanır ama fiyatını hak eden bir yapı değil.

abi çıldırcam :SADDSADSADASDSA
    6215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

quote:

abi çıldırcam :SADDSADSADASDSA

Tr fiyatı konusunda haklı ama. :) 180 lira bu oyuna verilmez. Hatta hiçbir oyuna verilmez.

Kinguin'den falan alın oyunu beyler. Acelesi yok diyorsanız da bekleyin öyleyse. Elbet düşer fiyatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Ve din de yok...
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    beyler sesiniz çok az geliyor mikofona az yanaşın hele
    |
    |
    Çıktı mı oyun yaaa unutmuşum valla bekliyordum sabırsızlıkla :)
    |
    |

Psn: CanaWAR_
  • Yarbay
    2893 Mesaj
    Bu fiyatlandırma ile işi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 25 Mart 2016; 21:32:55 >
    |
    |
    Alkan abi.Dark souls 3 oyunundaki dinamikleri senin anlatımında görmeyi bekliyordum (yeni başlıyorum.) Eminim ki çok iyi bir izlenim olmuştur.Ben şahsen souls serisinde oynarken hep zorlanırım casual oyunların baksana ileride taş var al onu tamam şimdi bana ver mantığından her ne kadar uzaklaşırsam o kadar mutlu oluyorum.Umarım dark souls 3 yine bundan olabildiğince uzaklaşıp ''yeter be'' dedirtebilir.Ama Alkan abi gibi bir oyuncunun hamlelerini görmek cidden twichte bulamayacağınız birşey .
    |
    |
    umarım Dark Souls 1 deki gibi birbirinden tamamen alakasız lokasyonlar görebiliriz,Dark Souls 2 o konuda beni hayal kırıklığına uğratmıştı.bu sefer karakterimi Guts gibi çam yarması yapacağım :D
    |
    |
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.