Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
13
Favori
49.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samsungq

kasanın ön panelin altında el giricek yer var oradan çekince ön panel açılıyor. biraz zorlamak gerekiyor. kırılabilirmi bilmiyorum fakat videodada teknobiyotik yetkilisi öyle açıyordu.

hocam video yu atabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

hocam video yu atabilir misiniz

Alıntıları Göster

videonun 5,41 in dksinde görebilirsin.

• samsungq S kullanıcısına yanıt

açtım sonunda temizledim hocam Dark N10 Kullananlar Kulübü 

• Ssd 2.5inç olarak 1tb aldım dark n10 kasaya nasıl takmam gerekiyor acaba arkadaşlar? Dark n10 pro arasında ne gibi farklar var? Şuan Z170K anakart var, 12. Nesili bekliyorum intelin Z690 + rtx ekran kartı düşünüyorum. Kasadan çok memnunum boşuna masraf çıkarmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar benim n10 advance yan cam kırıldı acaba net ölçüsü nedir pleksiden yaptırmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizemgsm -- 15 Kasım 2021; 10:22:35 >
  • Dark n10 kasaya sıvı soğutma sistemi takılabilir mi? 120mm ya da 240mm olur mu? Kasanın içinde de 5 adet fan var. Radyatörü nereye kurmamız lazım ?

• Bu kasayı kullanıyorum. Kasadaki egzoz fanın 1 parçası kırıldı. Soğutması güzel fan ne önerirsiniz ?

• oldschoolplayer kullanıcısına yanıt

14 CM destekliyordu sanırım o kasa Egzos olarak. CFM Değeri yüksek 100 Üstü olursa baya verim alırsın. Akasa Viper olabilir sıfırı pahalıdır ama.

• Konu aktif mi arkadaşlar? Aktif ise bir sorum olacak. Egzoz fanını değiştirip olumlu sonuç alan var mı aranızda? Ben elimle bi kontrol ediyorum da pek üflemiyor gibi geldi bana. Alıp boşa masraf da yapmak istemiyorum.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Daha yüksek CFM değerine sahip bir fan alırsanız tabiki fark eder.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt

Dark N10 kasanın fanları hakkında hiç bilgi yokki adam akıllı. Nedir ne değildir bilmiyorum.

Fanın üstündeki etikette marka ve model numarası yazıyor. Şu an evde olmadığım için yardımıcı olamıyorum. Bende Akasa Viper vardı, ben onu kullanıyorum egzoz fan olarak mesela.

• warchief46 W kullanıcısına yanıt

Modeli buymuş egzoz fanının: YHS A1225M12S 0.25A.

Çin malı çoğu üründe olduğu gibi bu fanın da doğru düzgün katalog bilgilerine ulaşamıyoruz. Bir sitede max. 54 CFM görünüyor ama doğru mudur bilemiyorum.

Değiştir hocam Dark n10'un Egzos fanı çok dandikti zaten baya fark eder. 2.Elde Akasa Viper gibi CFM'i yüksek bişiy bulursan iyi olur 110 CFM lik bir ürün üstündeki fandan 2 Kat daha iyi olarak düşünün 54 CFM ise eğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IVANGUARDI -- 31 Mart 2023; 17:32:34 >
  • IVANGUARDI kullanıcısına yanıt

Bikaç haftadır bakıyorum ama düşmüyor onun da fiyatı. Aslında 5 fanın 5'ini de akasa viper yapasım var da neyse.

Be Quiet'ta olabilir. 5 Fanın hepsini değiştirmeye gerek yok Egzos'a iyi bir fan taksan yeterli aynı kasayı kullanmış birisi olarak söylüyorum.

Be Quiet olarak da şunu buldum ama nedense bu fiyatlar bana çok yüksek geliyor ya anlamıyorum.

Dark N10 Kullananlar Kulübü
    Dark N10 Kullananlar Kulübüamazon
    Be Quiet! BL081 PURE WINGS 2 120mm 4 Pin PWM Kasa Tahliye Fanı Siyah
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07MQJGGVW/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A164Q32FWUA6LL&psc=1

Malesef Fiyatlar böyle artık.

Konu aktif mi bilmiyorum hocam mesajınızı alıntıladım kusura bakmayın.

Egzoz fanı alacağım kasaya. Akasa Viper'ın 12cm destekli 14cm fanını almayı düşünüyorum.

Dark N10 Kullananlar Kulübü
    Dark N10 Kullananlar KulübüTeknoBiyotik.com / Teknoloji sevenlerin ilacı...
    Akasa "Viper R" 12cm Yuva için 14cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan (AK-FN073)
    https://www.teknobiyotik.com/akasa-viper-r-14cm-s-flow-yuksek-performansli-sessiz-fan-12-cm-yuva-uyumlu.html

Uyumlu olur mu acaba bilemedim, Teknobiyotik'e yazdım bilgi için. Farklı bir öneriniz var mı bu fiyat bandında?

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.