Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
13
Favori
49.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aranızda N10'un yedek parçalarını bulabilen var mı arkadaşlar?

Kasayı alalı daha 2 yıl olmadı. Temizlerken harddisk kızaklarının vida yerine geçen plastiklerini kırdım. Akortek Bilişim ile iletişime geçtim ama bana yedek parça yok dediler. Satıştan sonra 2 yıl boyunca yedek parça bulundurmak zorunda değiller mi anlamadım.

Elinde hdd kızağı olan ve satmak isteyen varsa bana ulaşabilir.
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    Kronik bu durum galiba hocam bende geçen temizlerken kırdım aynı hizadan havya ile eritip kasanın yanında gelen vidalardan taktım umursamadım açıkçası
  • sCrew41 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Mutlaka bu sorunu başka yaşayan da vardır. Yaptığınız çok mantıklı. Tavsiye için teşekkür ederim.

İşin ilginci, firmada hiç yedek parça olmaması. Ürün kaynaklı bir arıza olsa ne yapacaklar? Direkt kasayı alıp Dark n10 pro mu verecekler yani? Ne biçim firma bu anlamadım.
  • Kasanın ön panelinde malum 2 adet fan destekliyo ama lastikle tutturup yada vida yeri açıp falan üst kısma 3. fan ekleyebilirsiniz kapağı kısıtlamıyo hava akışı çok iyi hale geliyo...
  • Kasanın ses yalıtımı nasıl memnunmusunuz
  • Ben Dark N10 kullanıyorum. Memnunum ama artık bu kasanın cazibesi kalmadı. 5 olan fan sayısını 3'e düşürdüler ve daha güncel kasalar çıktı. Şunu öneririm.

https://www.teknobiyotik.com/aerocool-aero-one-frost-cam-yan-panel-4x12cm-rgb-fanli-usb-3-0-pencereli-oyuncu-kasasi.html
  • dark n10 bundan daha güzel gözüküyor bence. Kasayı kullanmadım ama konuyu takip etmek zevkli
  • Arkadaşlar Dark N10 almayı düşünüyorum. Ne dersiniz tavsiye eder misiniz? İş yeri için alacağım.
  • arkadaşlar ben de yeni sistem topluyorum. efektif ve şık bir kasa düşünüyorum. fiyat max 400TL.
    dark n10 pro ve dark diamond pro arasında kaldım ancak dark guardian mini de güzel bir kasa.
    sizce hangisi olmalı? veya başka marka önerir misiniz?

sistem temel özellikleri:
    amd ryzen 5 3600 işlemci
    msi mpg x570 gaming edge wifi am4 atx anakart
    sapphire nitro rx 5700 xt ekran kartı
    corsair vengeance rgb pro 3200 mhz 2x8gb ram
  • Arkadaşlar N10 ile Noctua NH-D14 kullanan var mı?

• s.a. arkadaşlar sırf fan kontrolcü kasada var diye almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz? üzerindeki fanlar seslimidir?

• selam arkadaslar pro modelini ile araniza katildim.

bu kasada akasa venom voodoo cpu sogutucu kullanan kimse var mi? sigiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 740turbowagon

selam arkadaslar pro modelini ile araniza katildim.

bu kasada akasa venom voodoo cpu sogutucu kullanan kimse var mi? sigiyor mu?

Hayırlı olsun bende bu kasayı düşünüyorum beni cezbeden tarafı Üzerinde FAN kontrolcü ile gelmesi kasadan çok ses geliyormu fanlar nasıldır genelde durum nasıl önerirmisin kardeşim?

• A.N.E.Y.H. kullanıcısına yanıt

Saolun hocam. Rahatsiz edici bir sesi yok ama cok sessiz de degil. Ben sade ve genis oldugu icin aldim.

Ihtiyaclariniza uyuyorsa tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.N.E.Y.H. kullanıcısına yanıt

Fanları hızlı da çalıştırırsanız gerçekten gürültü yapıyorlar ve rahatsız edici. Ben sadece AAA oyun oynarken (kasa ısınacağı için) açıyorum. Zaten oyun oynarken kulaklık kullandığım için gürültü duymuyorum.

Nette geziyor, kulaklık takmıyorsam düşükte kullanıyorum. Bu şekilde iken fanların gürültüsü işlemcinin (stock i7 fan) gürültüsünün altında kalıyor. Sizin işlemciniz hiç gürültü yapmıyorsa, düşükte gürültü duyar mısın bilemem.

• 2 yıl önce pro modelini 270 tlye almıştım şimdi 2 katına çıkmış neredeyse. nasıl bir fakirleşmedir bu allahım

• Dark n10 advenced 140mm fan destekliyor mu?
  • Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, bu ön tarafı nasıl söktünüz ben bir türlü çözemedim. 2016 da aldım bende kasayı, artık iyice toz birikti temizleyemiyorum... Video da bulamadım, yukarda attığınız video daki arkadaş çıkarmış ama hiç bahsetmemiş nasıl çıkardığını.

• ru1ns R kullanıcısına yanıt
    Kasa iç tarafında sağ ve sol da 3 er tane geçme yeri var. Sıkıştırarak itin 2 şer 2 şer. Biraz zorluyordu aldığım günden sattığım güne kadar. 2016 dan beri hic temizlemediyseniz baya tıkanmış olmalı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kasanın ön panelin altında el giricek yer var oradan çekince ön panel açılıyor. biraz zorlamak gerekiyor. kırılabilirmi bilmiyorum fakat videodada teknobiyotik yetkilisi öyle açıyordu.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.