Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
2
Favori
84.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkide DETONATION surumu fakat seslerde herhangi bir sorun yok.Yükleme süreleri biraz uzun ama öyle 15 dakika falan değil...
  • Ben bu oyun sitelerinin notlarındaki tutarsızlığı anlamadım.Ama negatiflerini belirtirken bu reviewlarda adamlar yalan soylememiş bence.Sonucta zevk meselesi ama gercekten bu kadar beklemeye ve konusmaya degdimi bu oyun.Bunu da yarın bugun oyunu alıp ogrenicem artık.Pek zamanım olmuyo artık oyun oynamaya bir coh bitsinde.
  • Oyunu aldım ama engine.dll bozuk :S Biri bana bunu Pm'den atabilirmi acaba?
  • silk roada sardık saralı haberim olmuyor çıkan oyunlardan
    pinkyle tuğay beğenmişse almaya değerdir herhalde
  • Ya biri bana şu engine.dll yi atabilir mi çok sevinirim... Pm'den atarsanız çok sevinicem... 3,58mb gibi bir boyutu var... :(
  • yav oyun gittikce mükemmelleşiyor. itemler, skiller, oynanış herşey süper oluyor. hayran kaldım ya. bu yıl oynadığım call of juarezle birlikte en iyi fps oldu bu. helal olsun ya.

şu an bir ejderha öldürdüm spider temple da. örümcekli bi yere geldim. zorladı orası biraz. örümceklerden ısırık yerseniz zehirleniyorsunuz 2 tane zehir önleyici iksir vardı inventory imde. bitti onlarda. paso heal basıyorum kendime öylede gidilmiyor. hiç ısırık yemedende orayı geçmek acaip zor rahat 10 tane dev örümcek saldırıyor.

mükemmel oyun ama ya valla oynamayan çok şey kaçırır diyeyim. farcry dan sonra bu kadar iştahla oynadığım (call of juarezle birlikte) bir fps.
  • Oyun cidden çok iyi, keyifle oynuyorum.
    Bir sorum olacak, bu talent sistemindeki tüm skilleri alabilecek miyiz? yoksa wow gibi belli bir skill kazanıp onları bu talentlar arası paylaştırma mantığımı var ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Syn7ax

Oyun cidden çok iyi, keyifle oynuyorum.
    Bir sorum olacak, bu talent sistemindeki tüm skilleri alabilecek miyiz? yoksa wow gibi belli bir skill kazanıp onları bu talentlar arası paylaştırma mantığımı var ?

sanırım hepsini alabileceğiz. ben yarıladım tüm skilleri sanırım. oyunun yarısına da gelmedim heralde. yani hepsini açarız bu gidişle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

quote:

sanırım hepsini alabileceğiz. ben yarıladım tüm skilleri sanırım. oyunun yarısına da gelmedim heralde. yani hepsini açarız bu gidişle.

o zaman çok iyi, her daim bir mage, aynı zamanda warior bir karakteri oynamayı hayal etmiştim eheh.
  • açıkcası bu oyunda büyüden çok kılıç kalkan a gerek oluyor. büyüye de gerek oluyor ama daha nadir.
  • bu oyunda kılıç kullanmak çok zevkli.hiç büyü kullanasım gelmiyor.kılıcı rakibin karnına sokmak,çıkarırkende ayağınla itelemek baya zevkli.yerde yatan düşmana son vuruşu yapmak ta çok güzel.veya küçük bi kulubeyi tekmeleyip üzerindeki varilleri üstüne düşürmek gibi.keşke oyun 3. kişiden gösterseydi bence çok daha güzel olurdu
    quote:

quote:

quote:

o zaman çok iyi, her daim bir mage, aynı zamanda warior bir karakteri oynamayı hayal etmiştim eheh.

• Oyunu düzgünce açabilen arkadaşlar 3.7 gb lik olanımı kullanıyorsunuz.
  • Tugy kardeş öyle bir hararetli anlatıyosun ki yani oynamadım kendimi pişman hissediyorum çok şey kaçırıyorum galiba.

Ama şu loadingin 15 dakika sürmesi ve oyun içinde takılmaların,fps'nin düşmesi gibi sorunlar beni çileden çıkarttı steam rip olduğu için heralde böyle. lan ubisoft steam ne ya eskiden steam mi vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Tugy kardeş öyle bir hararetli anlatıyosun ki yani oynamadım kendimi pişman hissediyorum çok şey kaçırıyorum galiba.

Ama şu loadingin 15 dakika sürmesi ve oyun içinde takılmaların,fps'nin düşmesi gibi sorunlar beni çileden çıkarttı steam rip olduğu için heralde böyle. lan ubisoft steam ne ya eskiden steam mi vardı

hararetli anlatmak az bile kalıyor aşmış tek kelimeyle

• quote:

quote:

Tugy kardeş öyle bir hararetli anlatıyosun ki yani oynamadım kendimi pişman hissediyorum çok şey kaçırıyorum galiba.

Yani Ankarada olsaydın davet etseydin hayır demezdim

• quote:

oo oyun çok güzelmiş ya. aynı obliviona benziyor ama ondan çok daha fazla sardı beni tadı damağımda kaldı demoda çabuk bitiyor zaten ama grafikler oynanabilirlik vs. şahane. HDR döktürüyor

2 gecedir Battlefield 2142 yi bıraktım bu oyunu oynuyorum
  • quote:

quote:

quote:

izmire gelebilirsen davet edeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

izmire gelebilirsen davet edeyim

Yaza artık yinede sağol

• Tugy, Ejderhayı öldürmemiz gereken bölümü geçtin mi ?, geçtiysen nasıl öldürdün anlatırmısın :P
  • quote:

Tugy, Ejderhayı öldürmemiz gereken bölümü geçtin mi ?, geçtiysen nasıl öldürdün anlatırmısın :P

varya bi kapı gibi demir parmaklıkları açık. hani goblinlerle dövüşmek için girdiğin yer. oraya gir yanında kol var. ejderha arkandan takip edecek seni kapıya boynunu uzatacak seni öldürmek için. o an kolu aşağı indir. demir parmaklıklar ejderhanın boynuna saplanacak.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.