Şimdi Ara

DARK EvoPad R9720 ★Codegen Ultimix99 ★PiPo Max M1 ANAKONU/İNCELEME/DESTEK (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
25.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asphalt 7'yi ucretiyle indirdim ve oyunu calistiramiyorum... acaba unuttugum bir sey mi var? Yardimci olursaniz sevinirim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 1 Aralık 2012; 13:15:04 >
  • Arkadaşlar pandawillden aldığım tabletin kılıfı türkiye giriş yapmış hatta bugün dağıtıma çıktı yazıyordu bekledim gelmedi.Bende takip numarasından girdim baktım böyle birşey gördüm.
    1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    27/11/2012 15:32:31
    2.
    Torbaya Eklendi - BALIKESİR(BALIKESIR POSTA DAG.)
    29/11/2012 11:22:19
    3.
    DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - BALIKESİR AYVALIK
    30/11/2012 09:28:26
    4.
    iHBARLANDI(Noticed) 30/11/2012 IHB.PTT:SEÇİNİZ - BALIKESİR AYVALIK
    30/11/2012 17:20:22
    5.
    iHBARLANDI(Noticed) 30/11/2012 IHB.PTT:AYVALIK - BALIKESİR AYVALIK
    30/11/2012 17:21:03

Bu ihbarlandı ne anlama geliyor.Yani eve geldide bulunamadı gibi birşey mi?Yarın sabah erkende gidicem ptt ye.Kargoyu geri yollama gibi birşey yaparlar mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

codegen ultimix isteyen varsa yazsın sanırsam uygun fiyata verebilirim ya cumartesi yada pazartesi gelcek
    quote:

codegen ultimix isteyen varsa yazsın sanırsam uygun fiyata verebilirim ya cumartesi yada pazartesi gelcek

Merhaba,

Alet nereden gelecek? Fiyat nedir? Yaninda neler var?

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

quote:

Merhaba,

Alet nereden gelecek? Fiyat nedir? Yaninda neler var?

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 1 Aralık 2012; 17:06:16 >
  • Arkadaşlar pandawillden aldığım kılıf bugün geldi 12 gün sürdü gelmesi ve 25 tl gibi ucuz bir fiyata almış oldum.Tableti kılıfa soktum tam geldi ancak sol kısımdaki deri biraz havada duruyor ama oda sanki kullana kullana baya indi rahatsız edici birşey değil tabletin kamerasını tuşlarını hoparlörünü kapatmıyor.Fiyatına göre gayet güzel alıcak olan varsa kargo seçimini singapure yapsın.
  • Geçen hafta gelen çinden aldığım Pipo Max M1 tabletimin ekranı ile ilgili bir problem vardı. Arka kapağa hafif bastırınca ekran birbirine giriyordu. Kablo bağlantısı ile ilgili bir problem diye düşünüp arka kapağını açtım ve kablo yerine iyi sabitlenmediği için olduğunu gördüm. Kabloyu düzgün bir şekilde takınca şu anda sorunsuz olarak kullanıyorum. 360 TL ye gümrüğe takılmadan almış oldum. Sorunu da giderdikten sonra fiyatına göre beklentimin üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Arka kapağı çıkarınca birkaç fotoğraf çektim onları paylaşmak istiyorum.

DARK EvoPad R9720 ★Codegen Ultimix99 ★PiPo Max M1 ANAKONU/İNCELEME/DESTEK

Vidaları söktükten sonra kenarlardan gitar penası ile esneterek kapağı çıkardım. Arka kapak geçmeli yani. Fotoğraflardan geçme noktalarını görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetteknoloji -- 1 Aralık 2012; 14:47:46 >

• Selamlar. Ben de bu akşam itibariyle HB sitesinden codagen ultimix99 siparişi verdim. Ramos gelecek falanki çıkacak diye takipten bıktım usandım. Öncelikli Amacım ileride tv ye bağlayıp android televizyon keyfi sürmek. Bugün teknosa da test ettiğim LG 47lm640s smart tv beni tatmin etmedi. 300 tl değerindeki polypad içindeki donanımı koymamışlar 2400 liralık televizyona.
  • Plastik kılıf nerden bulabilirim yardimci olabilcek var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: internetteknoloji

Geçen hafta gelen çinden aldığım Pipo Max M1 tabletimin ekranı ile ilgili bir problem vardı. Arka kapağa hafif bastırınca ekran birbirine giriyordu. Kablo bağlantısı ile ilgili bir problem diye düşünüp arka kapağını açtım ve kablo yerine iyi sabitlenmediği için olduğunu gördüm. Kabloyu düzgün bir şekilde takınca şu anda sorunsuz olarak kullanıyorum. 360 TL ye gümrüğe takılmadan almış oldum. Sorunu da giderdikten sonra fiyatına göre beklentimin üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Arka kapağı çıkarınca birkaç fotoğraf çektim onları paylaşmak istiyorum.

Alıntıdan resimleri yer kaplamasın diye çıkarttım.

Vidaları söktükten sonra kenarlardan gitar penası ile esneterek kapağı çıkardım. Arka kapak geçmeli yani. Fotoğraflardan geçme noktalarını görebilirsiniz.
    Bu paylaşımın için teşekkürler. Bende Pipo M1 Max siparişi verdim. Umarım gerek duymam ama bildiğim iyi oldu :)

• quote:

Geçen hafta gelen çinden aldığım Pipo Max M1 tabletimin ekranı ile ilgili bir problem vardı. Arka kapağa hafif bastırınca ekran birbirine giriyordu. Kablo bağlantısı ile ilgili bir problem diye düşünüp arka kapağını açtım ve kablo yerine iyi sabitlenmediği için olduğunu gördüm. Kabloyu düzgün bir şekilde takınca şu anda sorunsuz olarak kullanıyorum. 360 TL ye gümrüğe takılmadan almış oldum. Sorunu da giderdikten sonra fiyatına göre beklentimin üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Arka kapağı çıkarınca birkaç fotoğraf çektim onları paylaşmak istiyorum.

Çok güzel bilgiler sağol
    Arka kapağı açma yöntemini biraz daha detaylı anlatabilirmisin? kırılılacaak gibi oluyor çünkü?

• Benim tabletim dün geldi. Pazar akşamı sipariş verdim. Salí günü saat 14.00 da kargodan aldįm. Web deneyimi oldukça iyi. Birkaç sayfa açtığımda çok hafif bir kasma olabiliyor. LG marka kablosuz klavye mouse setim çalıştí. Tableti Şarja takínca biraz saçmalíyor. Bazen sıkıntı çıkmıyor, bazen de dokunmatiği sapıtıp bazı tuşlar basılı kalįyor. Ekran parlaklığı ve kalitesi üst düzeyde. Oyunlarda zaten sorun yok. Kargodan beyaz renkli olan modeli çıktı. Hediye paketi de aynen sitede yazíldığı gibi. Kılıfı gayet güzel. İstenirse stand olarak kullanılabiliyor. Henüz şarjı tam performansla kullanılmadığı için birşey yazamayacağım. Sormak istediğiniz varsa yanıtlayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: uurbir

quote:

Çok güzel bilgiler sağol
    Arka kapağı açma yöntemini biraz daha detaylı anlatabilirmisin? kırılılacaak gibi oluyor çünkü?

Arka kapak plastik değil, o kırılmaz merak etmeyin. Çerçevede geçtiği noktalara dikkat etmek lazım. Ben pena ile herhangi bir kenardan kapak ile çerçevenin arasına girip, o şekilde kaydırarak, açılmadığı noktalarda kapak ile çerçevenin arasını açarak hallettim. Yaparken anlıyorsunuz zaten nasıl olması gerektiğini :) tarif etmek zor böyle.

• Arkadaşlar bende merakıma yenilip sipariş verdim geldi ancak internet sorunu yaşıyorum. Sürekli olarak bi kopma var modeme olan uzaklığım 5-6 metre kadar. zaten internet bağlantısı olsa bile bağlantı zaman aşımına uğradı diye ikaz veriyor. Üstelik Codegen ultimix99'un içinden rj45 çevirici kablosu çıkmadı. Pazartesi ürünü geri göndermeyi düşünüyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saijero

Arkadaşlar bende merakıma yenilip sipariş verdim geldi ancak internet sorunu yaşıyorum. Sürekli olarak bi kopma var modeme olan uzaklığım 5-6 metre kadar. zaten internet bağlantısı olsa bile bağlantı zaman aşımına uğradı diye ikaz veriyor. Üstelik Codegen ultimix99'un içinden rj45 çevirici kablosu çıkmadı. Pazartesi ürünü geri göndermeyi düşünüyorum ne dersiniz?

tabletin wifi anteni zayıf, kopmalar bu yüzden, değiştirebilirsin kaliteli bir tane ile.. ama bence 4gb lık vınn aboneliği al öle kullan, vınn ile çok hızlı ve kopma yok
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bende merakıma yenilip sipariş verdim geldi ancak internet sorunu yaşıyorum. Sürekli olarak bi kopma var modeme olan uzaklığım 5-6 metre kadar. zaten internet bağlantısı olsa bile bağlantı zaman aşımına uğradı diye ikaz veriyor. Üstelik Codegen ultimix99'un içinden rj45 çevirici kablosu çıkmadı. Pazartesi ürünü geri göndermeyi düşünüyorum ne dersiniz?

tabletin wifi anteni zayıf, kopmalar bu yüzden, değiştirebilirsin kaliteli bir tane ile.. ama bence 4gb lık vınn aboneliği al öle kullan, vınn ile çok hızlı ve kopma yok

Kardes hayırlı olsun mini almışşın güle güle kullan memnunsundur inşallah....

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sevdam

quote:

quote:

hiç değilim, ne flash disk bağlanıo, ne vınn bağlanıo, nede parasız güzel oyun oynayabiliosun.. kardeşime verdim mini yi, çinden pipo m1 sipariş ettim bizim alet en iyisi emin olun

• quote:

quote:

quote:

quote:

hiç değilim, ne flash disk bağlanıo, ne vınn bağlanıo, nede parasız güzel oyun oynayabiliosun.. kardeşime verdim mini yi, çinden pipo m1 sipariş ettim bizim alet en iyisi emin olun

Bende gördüm minin hayırlı olsun diyecektim kardeş :-) iosdaki o sıkıntı klasiktir ya. O yüzden her zaman android forever özgürlük forever kardeş. Evet ya bu wifi anteninden kaynaklanıyormuş .modemi kaldığım odaya taşıdım sorun çözüldü. Wifi antenini değiştirmek için cihazi açmak gerekiyor hocam ya :-) daha başları garanti lazım olabilir :-) böyle devam edekalim de çok canımı sıkarsa gözünün yaşına bakmam :-) çinden filan sipariş nasıl oluyor hocam yaa. Özelden yardımcı olursan sevinirim :-)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende gördüm minin hayırlı olsun diyecektim kardeş :-) iosdaki o sıkıntı klasiktir ya. O yüzden her zaman android forever özgürlük forever kardeş. Evet ya bu wifi anteninden kaynaklanıyormuş .modemi kaldığım odaya taşıdım sorun çözüldü. Wifi antenini değiştirmek için cihazi açmak gerekiyor hocam ya :-) daha başları garanti lazım olabilir :-) böyle devam edekalim de çok canımı sıkarsa gözünün yaşına bakmam :-) çinden filan sipariş nasıl oluyor hocam yaa. Özelden yardımcı olursan sevinirim :-)

Bir 6ay kullan da sonra modifikasyonlara girersin. Çinden ben pandawill üzerinden yaptım sadece, böle güvenilir sitelerden alıosun hepsiburada benzeri siteler..Ebay de de çin satıcılar olabiliyor..

• çok teşekkürler hocam tabletten de çok memnunum ekran ve dokunmatik özellikle çok tatlı. He ya bi altı ay geçsinde başlarım söküp takmaya Gecelik şarjlarda sorun olabiliyor filan denmiş o yüzden ilk şarjımı tam dolduğunda çekmiştim 12 saat kullanım aldım bakalım bu gece şarjda kalıcak nasıl olacak
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.