Şimdi Ara

DARK EvoPad R9720 ★Codegen Ultimix99 ★PiPo Max M1 ANAKONU/İNCELEME/DESTEK (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
25.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saijero

quote:

Orijinalden alıntı: uurbir

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sevdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saijero

Arkadaşlar bende merakıma yenilip sipariş verdim geldi ancak internet sorunu yaşıyorum. Sürekli olarak bi kopma var modeme olan uzaklığım 5-6 metre kadar. zaten internet bağlantısı olsa bile bağlantı zaman aşımına uğradı diye ikaz veriyor. Üstelik Codegen ultimix99'un içinden rj45 çevirici kablosu çıkmadı. Pazartesi ürünü geri göndermeyi düşünüyorum ne dersiniz?

tabletin wifi anteni zayıf, kopmalar bu yüzden, değiştirebilirsin kaliteli bir tane ile.. ama bence 4gb lık vınn aboneliği al öle kullan, vınn ile çok hızlı ve kopma yok

Kardes hayırlı olsun mini almışşın güle güle kullan memnunsundur inşallah....

hiç değilim, ne flash disk bağlanıo, ne vınn bağlanıo, nede parasız güzel oyun oynayabiliosun.. kardeşime verdim mini yi, çinden pipo m1 sipariş ettim bizim alet en iyisi emin olun

Bende gördüm minin hayırlı olsun diyecektim kardeş :-) iosdaki o sıkıntı klasiktir ya. O yüzden her zaman android forever özgürlük forever kardeş. Evet ya bu wifi anteninden kaynaklanıyormuş .modemi kaldığım odaya taşıdım sorun çözüldü. Wifi antenini değiştirmek için cihazi açmak gerekiyor hocam ya :-) daha başları garanti lazım olabilir :-) böyle devam edekalim de çok canımı sıkarsa gözünün yaşına bakmam :-) çinden filan sipariş nasıl oluyor hocam yaa. Özelden yardımcı olursan sevinirim :-)

Ben süper memnunum bu tabletten iyiki bunu almışım... bundan sonra da androidden başka sistem kullanacağımı sanmıyorum iphone kullanıyorum ve kendimi sıkışıp kalmış hissediyorum içinde .... eşime glaxy s3 aldım o da canavar birşey....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dark tabletlerde avea 3g gs mobile modem kullanan var mı arkadaşlar ?
  • Merhaba,
    Bendeki r9720 ile elimde bulunan turkcell huawei E353 model 3g modem ile bağlantıyı bir türlü gerçekleştiremedim. Diğer konuda açıklanan APN ayarlarınıda yaptım ama modemi görmüyor. Mobil Ağlar altında Ağ operatörlerine girdiğimde 'Ağlar aranırken hata oluştu ' uyarısı alıyorum. Bu modeli bağlayabilen varmı acaba ?
  • Yardım. bende dark r7000 tablet modeli var internete giremiyorum. huawei e173 modem kullanıyorum forumda yazılanları uyguladım hala giremiyorum. nasıl girebilirim?
  • ARKADAŞLAR BENDE ÇÖZÜMÜ BULDUM İLK SAYFANIN BAŞINDAKİ UURBİR' İN EKLEDİĞİ BİLGİLERİ UYGULADIM VE OLDU ŞU ANDA İNTERNET GİREBİLİYORUM BİLGİNİZE.

NOT: İNDİRDİĞİNİZ PROGRAMLAR İLK BAŞTA AÇMIYOR HATA VERİYOR AMA SONRA AÇILIYOR SONRA İŞLEMLERİ ARKADAŞIN YAPTIĞI ŞEKİLDE YAPARSINIZ.

(BENDEKİ TABLET DARK R7000 EVOPAD MODELİ, KULLANDIĞIM MODEM HUAWEİ E173)
  • codegenlerde wifi de bir sıkıntı yokmuş deniyor.. codegen firması kuvvetlendirilmiş wifi antenle fabrika çıkışı üretiyormuş zaten.. bu sektörden teknik servisde çalışan bir arkadaşım söyledi belli bir firmanında teknik servisi değiller yani genel tablet bilgisayar plazma led tv v.b tamiri yapan bir yer.. o yüzden codegeni savunucak bir poziyonuda yok.. ama ne kadar doğru bilemem..
  • bu tabletlerdeki wifi çekim gücünün zayıf olmasının sebebi büyük ihtimalle arka kapağının alüminyum olması. ya da ona benzer bir metal. tabletteki anteni değiştirip deneyecek bir arkadaş vardı. deneyebildi mi acaba?

bir de benim sipariş ettiğim kılıf elime ulaşmadı. sipariş verecek olanlar bedava posta seçeneğini seçmesinler.
  • yeni konu açıyordum ki burayı gördüm sorumu buraya yazayım
    bu tabletin fiyatı ne kadar?
    benhttp://www.tekzen.com.tr/Product/2095698/evotab-x8-hd-8-gb--wifi--3g-cift-kamera almayı düşünüyorum bu onudaki tablet 300 tl ise onuda alabilirn 300 tl üstüne çıkamıyorum maalesef acil cevap verebilirseniz ,

çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz2012

ARKADAŞLAR BENDE ÇÖZÜMÜ BULDUM İLK SAYFANIN BAŞINDAKİ UURBİR' İN EKLEDİĞİ BİLGİLERİ UYGULADIM VE OLDU ŞU ANDA İNTERNET GİREBİLİYORUM BİLGİNİZE.

NOT: İNDİRDİĞİNİZ PROGRAMLAR İLK BAŞTA AÇMIYOR HATA VERİYOR AMA SONRA AÇILIYOR SONRA İŞLEMLERİ ARKADAŞIN YAPTIĞI ŞEKİLDE YAPARSINIZ.

(BENDEKİ TABLET DARK R7000 EVOPAD MODELİ, KULLANDIĞIM MODEM HUAWEİ E173)

e173 model huawei modem kullanılması tavsiyedir, diger model modemlerde sıkıntı yaşanabiliyor. Hayırlı olsun gülegüle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergunay

bu tabletlerdeki wifi çekim gücünün zayıf olmasının sebebi büyük ihtimalle arka kapağının alüminyum olması. ya da ona benzer bir metal. tabletteki anteni değiştirip deneyecek bir arkadaş vardı. deneyebildi mi acaba?

bir de benim sipariş ettiğim kılıf elime ulaşmadı. sipariş verecek olanlar bedava posta seçeneğini seçmesinler.

Wifi antenini değiştirdim, ama önceki kabloyu kesip uc uca ekleyerek, az bir artış oldu. Belki lehimle bağlanırsa yeni anten daha verimli olabilir.
  • Konu niye ölmüş ya ?? Böylr bi inceleme ve destek veren arkadaşa yazık olmuş biraz daha katılalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bu tabletlerdeki wifi çekim gücünün zayıf olmasının sebebi büyük ihtimalle arka kapağının alüminyum olması. ya da ona benzer bir metal. tabletteki anteni değiştirip deneyecek bir arkadaş vardı. deneyebildi mi acaba?

Wifi antenini değiştirdim, ama önceki kabloyu kesip uc uca ekleyerek, az bir artış oldu. Belki lehimle bağlanırsa yeni anten daha verimli olabilir.

sanmıyorum ondan olacağını belkide gerçekdende arka kapak metal olduğu içindir. ne demeye arka kapakları metal yaparlarsa

• Wi-fi cekim gucunu nasil arttirabiliriz ?

Ayrica rom root olayi nedir beni bilgilendirir misiniz :)
  • wifi çekiminin sadece kuvvetli bir antenle alakası yok ayrıca antene gidicek voltaj gücüylede alakalı hatta mevcut antene bile daha güçlü voltaj verilse daha iyi çeker gibime geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbaba168

Konu niye ölmüş ya ?? Böylr bi inceleme ve destek veren arkadaşa yazık olmuş biraz daha katılalım :)

Artik makineleri aldik ya unuttuk gitti..

• aslında biraz app paylaşımı yapsak güzel olur ben markette tabletle uyumlu fazla bir app bulamıyorum. hep telefonlar için yapılmış
  • Konu biraz canlanmali artik ! :) Arkadaslar tablet ile ilgili oneri videosu gibi bir sey hazirlamayi dusunuyorum ve kaynaklari falan toptan birlestirip bir konu acacagim hem daha fazla incelenir hem bu konu sayesinde tablet kullanicilari tek kaynaktan guncel bilgi alabilir :)

oneri tavsiy bekliyorum...
  • 1 Kasım 2012`de pandawill`den ücretsiz kargoyla sipariş ettiğim kılıf bugün elime elime ulaştı nerdeyse tablet eskidi.

• quote:

1 Kasım 2012`de pandawill`den ücretsiz kargoyla sipariş ettiğim kılıf bugün elime elime ulaştı nerdeyse tablet eskidi.

çinde festival zamanıydı. önce yeniyılları sonra bu tatil. Bizdeki kurban bayramı tatili gibi uzattılar. Ama seninkide çoooook abartı olmuş. taaaa geçen senenin siparişi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

quote:

1 Kasım 2012`de pandawill`den ücretsiz kargoyla sipariş ettiğim kılıf bugün elime elime ulaştı nerdeyse tablet eskidi.

çinde festival zamanıydı. önce yeniyılları sonra bu tatil. Bizdeki kurban bayramı tatili gibi uzattılar. Ama seninkide çoooook abartı olmuş. taaaa geçen senenin siparişi bu.

Aslında 2 Kasım'da kargoya verildi görünüyordu. Gelmesinden ümidi kesmiştim artık. Eşeğimi kaybedip de bulmuş gibi oldum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.