Şimdi Ara

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
9
Favori
78.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En guncel android surumu nedir ? En stabil en iyisi hangisiyse oda olabilir :) Ve nasil yuksletecegimi veya dusurecegimi anlatabilir misiniz ? Tesekkurler...
  • Maalesef books provider durdu.hatası çözümü.önce sistemi backup programını çalıştırarak.fabrika ayarlarına alıyoruz.yani herşeyi silip.ilk günkü zamanına alıyoruz.gördüğünüz gibi artık bu hatayı vermiyor.eğer tv izle programını açıp.güncelleme yaparsanız.bu arada videomiyo mudur nedir kuruyumu dediğinde kur derseniz.books provider durdu hatasını yine verecektir.bu nedenle tv izle programını hiç güncellemeyin.hatta devre dışı bırakın.videomiyo kurmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu biraz canlanmali artik ! :) Arkadaslar tablet ile ilgili oneri videosu gibi bir sey hazirlamayi dusunuyorum ve kaynaklari falan toptan birlestirip bir konu acacagim hem daha fazla incelenir hem bu konu sayesinde tablet kullanicilari tek kaynaktan guncel bilgi alabilir :)

oneri tavsiye bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

Konu biraz canlanmali artik ! :) Arkadaslar tablet ile ilgili oneri videosu gibi bir sey hazirlamayi dusunuyorum ve kaynaklari falan toptan birlestirip bir konu acacagim hem daha fazla incelenir hem bu konu sayesinde tablet kullanicilari tek kaynaktan guncel bilgi alabilir :)

güzel bir video hazırlarsanız iyi olur.

Bu arada arkadaşlar Dark R9720 530 tl ye satiliyor. Dark r9720 mi alayım Asus Tf700T mi alayım ? Arada 500 lira gibi bir fark var çok önemli değil.Hangisini tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

Konu biraz canlanmali artik ! :) Arkadaslar tablet ile ilgili oneri videosu gibi bir sey hazirlamayi dusunuyorum ve kaynaklari falan toptan birlestirip bir konu acacagim hem daha fazla incelenir hem bu konu sayesinde tablet kullanicilari tek kaynaktan guncel bilgi alabilir :)

güzel bir video hazırlarsanız iyi olur.

Bu arada arkadaşlar Dark R9720 530 tl ye satiliyor. Dark r9720 mi alayım Asus Tf700T mi alayım ? Arada 500 lira gibi bir fark var çok önemli değil.Hangisini tavsiye edersiniz ?

Asus Tf700T çok kaliteli bir tablet. Güzel, stabil, performanslı vs ama verdiğin paranın bir kısmı sadece isme gidiyor.

Çin malı tabletler ile bu tablet grubunu aynı kefeye koymayın.

• İnceleme için teşekkürler bu model olmuş..Ben R9700 modelini kullanıyorum performans çok düşük gerçekten
  • Arkadaslar bi sorum olacak. Ben tabketi sifir aldim ve uzerinde gelen ekran jelatiniyle kullaniyorum. Ama goruntuyu bozdugunu dusunuyorum. Bu jelatini cikaran varsa bi sorum olacak ekrani jelatinsiz cok cabuk mu cizilir. Flip cover ile kullaniyorum tableti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Arkadaslar bi sorum olacak. Ben tabketi sifir aldim ve uzerinde gelen ekran jelatiniyle kullaniyorum. Ama goruntuyu bozdugunu dusunuyorum. Bu jelatini cikaran varsa bi sorum olacak ekrani jelatinsiz cok cabuk mu cizilir. Flip cover ile kullaniyorum tableti.

Ben yaklaşık 3 aydır ekran koruyucusuz kullanıyorum çizik yok hala. Baya zor çıkmıştı ama ekran koruyucusu çok uraştık kredi kartıyla çıkarttık baya bi yapıştırılmış gibi arkasında leke kalmıyor ama korkma
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus osman

dark evopad r9720 yi en uygun nereden alırım

Benden alabilirsin kardeşim :D
  • Üstünde gelen jelatin cok iyi ama deforme olursa diye yedek siparis verdim. 6tl ye.
    Bu tablet gts vc de full cozumurlukte ve ultimate ayarlarda ek olarak gölge yide açarak oynadim. S3 ile ayni performansi verdi. Bazi yerlerde kasiyor ama rahatsiz edicidegil. Bende çözünürlüğü biraz düşündüm. Simdi super oynaniyo (s3 ekrani hd oldundan full cozunurlukte performans dusuyir bizimkinle esit)
    Bir sorum vat acaba bu tablete. 4.2 gelirmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tabletlere upgrade otomatik gelmez pek sanmam.. ancak siz yükseltmeniz lazım.. bende 4.2 değilde okuduğum kadarı ile pek stabil değilmiş 4.5 yada 4.6 çıkdımı yükselticem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

bu tabletlere upgrade otomatik gelmez pek sanmam.. ancak siz yükseltmeniz lazım.. bende 4.2 değilde okuduğum kadarı ile pek stabil değilmiş 4.5 yada 4.6 çıkdımı yükselticem..

4.2 stabil derken neyi kastediyorsunuz bilmiyorum ama 4.5, 4.6 veya başka bir 4.x sürümü gelmeyecek 4.2'den sonra. Google API 18* olarak 5.0'ı açıkladı. 4.2 sürümü gerçekten çok güzel özellikler barındırmakta ki bence en önemlisi çoklu kullanıcı ve çoklu oturum desteğinin gelmesidir. Daha fazlası için *

• 4.5 piponun sitesinde demişdi.. o zaman 5.0 yükleriz :) 4.2 bizim tabletlerde stabil sürümü çıkmamış ben pipo olarak takipdeyim zaten dark codegen olarak falan takip etmeyin bu tablet yurtdışında pipo olarak biliniyor..
  • peki ben 4.1 geri yükleyebilirmiyim ? yani garanti durumu ne olacak 4.2 ye yükseltirsem
  • arkadaşlar buil.prop dosyasını nasıl editlerim writable izni vermiyor yani dosyada yazıp çizsemde save edemiyorum..
  • quote:

arkadaşlar buil.prop dosyasını nasıl editlerim writable izni vermiyor yani dosyada yazıp çizsemde save edemiyorum..

rootlamadan olmuyor
  • whatsapp yi kurmak için düşündüm ama neyse viberle idare edicez artık..
  • quote:

arkadaşlar buil.prop dosyasını nasıl editlerim writable izni vermiyor yani dosyada yazıp çizsemde save edemiyorum..

Arkadaşın dediği gibi. Root olman şart. bir diğer gerekli şeyse "root explorer" daha önce nasıl olsa root'um başka bir program kullansamda olur diye file expert kullanayım dedim. herşey tamam. ok diyor. işim bitiyor dosyaya bakıyorum değişmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

quote:

Arkadaşın dediği gibi. Root olman şart. bir diğer gerekli şeyse "root explorer" daha önce nasıl olsa root'um başka bir program kullansamda olur diye file expert kullanayım dedim. herşey tamam. ok diyor. işim bitiyor dosyaya bakıyorum değişmemiş.

aynen öyle whats app yi kurmak için çok uğraşdım root explorerda denedim beceremedim root nasıl olucam onuda anlamadım açıkcası whats app yi kursam güzel olucakdı build.prop dosyasını değiştirip samsung gt-ı9100 modeli yapdınmı whats app apk sını kandırıyormuşsun apk tableti tel olarak görüyor onun için çok kastırdım bir ton program indirdim gene olmadı beceremedim :) sanırım whatsapp tablet için bir sürüm çıkartana kadar yada birileri apk üstünde oynama yapana kadar yada farklı alternetif basit bir çözüm bulana kadar bekliycez viberden devam :)
    whatsapp nin apk yı indirdimde tabletde çalışmaz falan diye uyarı veriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

quote:

aynen öyle whats app yi kurmak için çok uğraşdım root explorerda denedim beceremedim root nasıl olucam onuda anlamadım açıkcası whats app yi kursam güzel olucakdı build.prop dosyasını değiştirip samsung gt-ı9100 modeli yapdınmı whats app apk sını kandırıyormuşsun apk tableti tel olarak görüyor onun için çok kastırdım bir ton program indirdim gene olmadı beceremedim :) sanırım whatsapp tablet için bir sürüm çıkartana kadar yada birileri apk üstünde oynama yapana kadar yada farklı alternetif basit bir çözüm bulana kadar bekliycez viberden devam :)
    whatsapp nin apk yı indirdimde tabletde çalışmaz falan diye uyarı veriyor.

WhatsApp uygulamasını Android tabletlerde SIM kart gerekmeden kullanmak

Bu makale herhalde yardımcı olur ama Root yine şart.

Root İçinse
    http://forum.donanimhaber.com/m_69621614/mpage_1/key_/tm.htm

Basit bir yöntem ve uygulayanlar var.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.