Şimdi Ara

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
9
Favori
78.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tabletten ve ayrıca Nexus 10'um var. ikiside Fat ve NTFS formatlarına sahip Flash ve HDD bölümlerini tanımıyor. (Nexus 10'um rootlu ve stick mount yüklü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan741

quote:

Orijinalden alıntı: newnobre

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar ben harici hardisk takiyorum xbox icin 2ye boldugum icin fat 32 olan diski gorüyor ama ntfs olan diger disk görmüyor 3.5 inclik verbatim disk teknik servise soruyorum bilmedigimiz birsey varmi diye yooo burda kullananlar var diyor ee ne yapalim diyorum arastirin diyor cok güldüm tamam dedim kapattim bana enterans geldi takan arkadaslar yardimci olursa sevinirim

ntfs ve fat 32 farklı bir sistemdir kısaca şöyle söyleyim fat32 ile en fazla tek seferde 4gbl ik bir dosya atabilirsin mesela bir film 7 gb ise fat32ye yükleyemesin izlemek için ama ntfs ye çevrirsen yüklersin. bunun nedeni önbellek kullanımıdır fat32de önbellek kısıtlı iken ntfs de önbellek hddnin önebelliğinin tamamını kullanır ( mesela 6mb ön bellek ) . görmemesinin sebebide Ntfs biçimini desteklemesidir. eğer fast 32 ye çevirirsen hddni ozaman örebilecceğini umuyorum

Ilgilenen arkadaslara tesekkurler ben fat32 gordugunu zaten söyledi sorun şu harici hardiskler genelde ntfs olrak kullanilir hd filimleri sonuçta 8ile16 gb arasi oluyor benim sorunumda bu destekledigi soyleniyor ntfs formatta kullanan var

Dün ardakaşımın 500gblik samsungu bağladık çalıştı ( NTFS) bide 1 tblik verbatim vardı elektrikle çalışan onu taktık çalışmadı.
    verbatimini NTFS ye çevirdik yine fat32 gibi çalışıyor ama fat32 yapıncada görmüyor hddyi belkide o markada sorun vardır

Bende 2tb .3.5inc var 2ye boluk 500gb fat 32 önü görüyor 1.5 tb ntfs gormuyor 1tb saat var 2.5inc calistiriyor ana okumuyor ntfs benim anladigim ürün özelliklerinde yazmasi gerekir iste 1tb sunu destekler gibi teknik servis tam dehset ben onlarca soru soruyorum onlarda cevap vermeden bana soruyor garib ama ürünü begendigimi belirtiyim sinifina göre daha sağlamak hissi veriyor bana göre donanimda gayet basarili bana 400tlye geldi alacak arkadaslara tavsiye edilir

1tb lik bizde çalıştıramadık.
    tablet her konuda üstün nerdeyse bi tek sesi kötü oda aklıma taklmıyor işimi görüyor.
    bide rootlu gelseydi çok iyi olurdu :)

Kardes benden sana tavsiye fabrika ayarina dondur bende cuma aldim yolu tube takilma ve sesinden sikinti vardi enterasan olan fabrika ayarlarina döndürdüm sesi baya farketti 10/2 kent sinsi 10/6 oldu diye bilirim youtube takilma ortadan kalkti tavsiye ederim sadece hardisk isi cozsek bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Root nasil yapabilirim ? Rom dosyasi var mi detayli bir kaynak bulamadim. R9720 modeli icin normal android root degil arkadaslar yapilabiliyor diye biliyorum ben bu tablete ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

Root nasil yapabilirim ? Rom dosyasi var mi detayli bir kaynak bulamadim. R9720 modeli icin normal android root degil arkadaslar yapilabiliyor diye biliyorum ben bu tablete ?

sadece 1 sayfa geri gitseydin
    http://forum.donanimhaber.com/m_69621614/mpage_1/key_/tm.htm
    sayfasına (Root için) linki bulabilirdin.
  • Bu robot roman yükleme disinda ne gibi özellik sunuyor cihaza

• quote:

Bu robot roman yükleme disinda ne gibi özellik sunuyor cihaza

Root demek istedim çocuğu arkadas neden olduğunu bilmeden yapiyor cihaza neden kazandiriyor

• quote:

quote:

Root demek istedim çocuğu arkadas neden olduğunu bilmeden yapiyor cihaza neden kazandiriyor

Burada bazı bilgiler verilmiş....
    http://www.akillirobot.com/2013/03/01/root-olmak-ya-da-olmamak-avantajlar-dezavantajlar-sik-sorulan-sorular/

• quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

quote:

quote:

Burada bazı bilgiler verilmiş....
    http://www.akillirobot.com/2013/03/01/root-olmak-ya-da-olmamak-avantajlar-dezavantajlar-sik-sorulan-sorular/

Tesekkurler kardes arkadas, tanimladi yüzeysel anlatmis daha detayli bilgileri bekliyorum bu tableti tam anlamiyla kullanmak gerek[

• Arkadaşlar, bazı arkadaşlar mesaj yazmışlar ''internete nasıl bağlanıyorsun bu cihazla'' diye.

Bende turkcell 3g modem var. huawei e173

internetten tp-link in bir ürününü aldım ondan bağlanıyorum. Çokda memnunum.. cihaz küçük bişey, ayrıca gittiğin heryere yanında götürebiliyorsun.. elektrik akımı olmadan da tablete otg kablo ile bağlayıp yine int. girebiliyorsun.. inceleyin derim.. bununla alakalı resim video isteyen olursa yükleyebilirim.. buarada tp-link almadan önce muhakkak modeminizle uyumlu mu değil mi onu iyi öğrenin!! sonradan sıkıntı yaşamayın.. ürünün kendi sitesinde hangi ürün hangi modemlerle uyumlu yazıyor.. sevgilerle..
  • NTFS problemini Nexus 10'da da yaşıyorum.
  • sifir ayarinda 2 aylik hepsiburada.com dan alinmis yaninda kilif vbg. hediyeleri bulunan dark evopad r9720 satilir. toplamda 2 kere sarj ettim toplam kullanim suresi 72 saati asmamistir. Tablete ihtiyacim olmadigi icin satiyorum suan piyasada en uygun kdv + kargo 520 TL

Ben garantili hediyeli daha jelatinleri sokulmemis kutulu full kulakligi falan hic acilmadi 430 TL istiyorum kargo benden...

isteyene resimleri linki atabilirim.
  • merhaba arkadaşlar, dark evopad r9720 ile 9722 arasında acaba ne fark var? Hb'den tanıdık biri için fiyatı uygun diye 9722 siparişi verdik, fakat her yerde 9720 ile ilgili bilgi bulmamıza rağmen 9722 hakkında neredeyse hiç bilgi yok. sadece satış yapan sitelerde karşılaştırma imkânı bulabildiğim için orada bakınca 9722 bir milimetre daha ince görünüyor o kadar. 9722 ile 9720 arasında yazılım farkı var mıdır? 9720 için rom, root vs. işlemlerini 9722 üzerinde uygulayabilir miyiz? bilgileriyle yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...
  • ben de almayı düşünüyorum ama r9722 var o nasıldır haberiniz var mı yada bilgi alabilirmyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamingMan

Kusura bakmayın işten güçten pek vaktim olmadı bu gün gece merak edilen konulara değinip ss leri eklerim bide video eklemeyi düşünüyorum herkes için teşekkürler

Ben Dark Evopad R9730 Almayı düşünüyorum.Retina ekranlı falan.Sence o modeli iyi mi,bir bilgin var mı o model ile ilgili?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Kusura bakmayın işten güçten pek vaktim olmadı bu gün gece merak edilen konulara değinip ss leri eklerim bide video eklemeyi düşünüyorum herkes için teşekkürler

Ben Dark Evopad R9730 Almayı düşünüyorum.Retina ekranlı falan.Sence o modeli iyi mi,bir bilgin var mı o model ile ilgili?

en kralı ztn darkevopad r9730 bunları bırak 2 gb rami napçan 1 gb ram şuan bütün uygulamları rahat açar ztn çekirdek sayası arttıkça daha fazla enerjş ama şarzı çok çabuk biter ve dark çöüzünürlüğü çok güzel tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan1998

quote:

quote:

en kralı ztn darkevopad r9730 bunları bırak 2 gb rami napçan 1 gb ram şuan bütün uygulamları rahat açar ztn çekirdek sayası arttıkça daha fazla enerjş ama şarzı çok çabuk biter ve dark çöüzünürlüğü çok güzel tavsiye ederim

Evet retina ekran olduğu için ekran çok güzel.Bataryada 10000 mAh olduğu için sarjı yeter diye düşünüyorum.Zaten eksileri ses az geliyormuş.Ama merak ettiğim bir şey daha var.Acaba ev içinde iyi çekiyor mu wifi'si?Sen biliyor musun?

Not:Bide üya goldda Dark R9730 sitede 560 tl.Bir gittim 660 demesin mi?Ayıp yani adamı resmen kandırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Mayıs 2013; 19:22:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet retina ekran olduğu için ekran çok güzel.Bataryada 10000 mAh olduğu için sarjı yeter diye düşünüyorum.Zaten eksileri ses az geliyormuş.Ama merak ettiğim bir şey daha var.Acaba ev içinde iyi çekiyor mu wifi'si?Sen biliyor musun?

Not:Bide üya goldda Dark R9730 sitede 560 tl.Bir gittim 660 demesin mi?Ayıp yani adamı resmen kandırıyorlar.

çeker her türlü

• Arkadaşlar merhaba,
    teknobiyotik.com'da Dark Evo R9722 369 TLye düşmüş..Arkadaşların yorumlarına göre fiyat iyi ama bilmek istediğim bir konu var..

Bu tablete herhangi marka bir 3G USB modem takıp (Vınn veya başka marka) mevcut interneti olan Vodafon simkartım ile internete girebilirmiyim..

Yardımcı olursanız sevinirm, teşekkürler..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

çeker her türlü

Peki sana bir şey daha sorucam.Sence nexus 7 mi yoksa evopad r9720 mi?Ekran çözünürlüğü olarak nexus daha iyi ama bir türlü karar veremedim.Fiyatda aynı sayılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadiryi

Merhabalar
    Tableti alıp almamakta çok terreddüte kalmıştım.Buradaki yorumlara bakarak hepsiburada dan aldım.

Bence fiyatına göre çok iyi bir tablet. Sarj süresi çok iyi Wifi sürekli açık şekilde 8-9 saat gidiyor. Ekranın dokunmaktik hassasiyeti güzel. Wifi çekim gücü tatminkar.

Fakat benim su şekilde bir sorunum var.

1080 ve 720p filimlerde 4-5 saniyede bir takılmalar oluyor(çok kısa süreli saniselik) .Bu donanım özelliklerine göre olmaması lazım.En fazla kullanılan izleme programlarını indirip kurdum hepsinde aynı sorun.Sadece Bs player da akıcı bir şekilde izleyebildim. Bsplayerda da filmin en üstünde çok tüm yatay alanda karelenmeler görüntü bozuklukları olmakta var.

Youtube den izlediğim 720 ve 1080 p videolarda herhangi bir sorun yok.

Bunun nedeni nedir acaba?

Bende tablet almayı düşünüyorum. HDMI ile TV'ye bağlayıp film izlerken 720p ve 1080p filmlerde kalite nasıl oluyor donma oluyor mu?
    Birde ben HDD'yi tablete bağlayıp filmi öyle izleyebilir miyim?
    Son olarakta altyazı dosyası sorun oluyor mu? Görüşlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lega -- 15 Mayıs 2013; 20:39:25 >

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.