Şimdi Ara

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
9
Favori
78.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazır bukadar DARK Tablet kullanıcısını bulmuşken sorayım

Arabamda navigasyon amaçlı kullanmak için GPS li T7000 modelini almayı düşünüyorum araç içerisinde video ve navigasyon için kullanacağım işimi görür mü?

DARK T7000 ile Piranha Bussines GPS 7" arasında kaldım fiyat seviyeme uygun cihazlar bunlar

link:
    http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evopad-t7000-8gb-7-tablet-gps-4-adet-hediye/productDetails.aspx?productId=bd301479&categoryId=3008012&SKU=BD301479&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd301479%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253ddark%255cu0020evopad%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simonmc -- 11 Şubat 2013; 18:28:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

Hazır bukadar DARK Tablet kullanıcısını bulmuşken sorayım

Arabamda navigasyon amaçlı kullanmak için GPS li T7000 modelini almayı düşünüyorum araç içerisinde video ve navigasyon için kullanacağım işimi görür mü?

DARK T7000 ile Piranha Bussines GPS 7" arasında kaldım fiyat seviyeme uygun cihazlar bunlar

link:
    http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evopad-t7000-8gb-7-tablet-gps-4-adet-hediye/productDetails.aspx?productId=bd301479&categoryId=3008012&SKU=BD301479&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd301479%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253ddark%255cu0020evopad%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Hocam bana sorarsan navigasyon amaçlı kullanacaksan direk bi navigasyon cihazı al bence . Daha rahat edersin

• bakalım bizde sipariş verdik yarın elime geçmesi lazım kargo bizim semtteki şubesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: whizkid

quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

Hazır bukadar DARK Tablet kullanıcısını bulmuşken sorayım

link:

Hocam bana sorarsan navigasyon amaçlı kullanacaksan direk bi navigasyon cihazı al bence . Daha rahat edersin

İnceledim navigasyon cihazlarını da, gerçekten ne ekran kalitesi ne dokunmatiği yeterli gelmiyor.

Birkaç iyi model var ama o fiyatlara da tablet alırım diyorum 7".

• Nextin Hepsiburada.com'da 350 - 400 liraya çok güzel TV li navigasyon cihazlari var.İgo Primo yüklü üstelik.Tablet almayın sakın navigasyon için kullanılmaz.
  • dark evopad r9720 yi en uygun nereden alırım
  • Bugun bende aldim. Elime aldigim an kaliteli oldugunu anladim. Fiyat/Performans olarak ciddi bir tablet. 430 TL ye aldim ben. 430 TL demek bence gayet iyi bir performans demek bu tablet icin. :)
  • 430 tl ye sıfır mı aldınız nereden aldınız
  • Beyler r9730 sakın almayın kuzende var 1080 p filmde kasıyo benim ultimixte kasma yok gercek f/p ürünü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9720 de bazen takılmalar oluyor. yaklaşık 10 sn donuyor fabrika ayarlarına dönsem düzelirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

9720 de bazen takılmalar oluyor. yaklaşık 10 sn donuyor fabrika ayarlarına dönsem düzelirmi?

Açılırken mi donuyo ? bendede oluyo sonra takılma hiç olmuyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ucuz nerede satiliyor bu
  • 16 ocakta aldığım ürün 28 şubatta ekranda sorun çıkardı.Hepsiburadaya değişim için yolladım ve 15şubat itibariyle bi gelişme yok. Hepsiburada dan alacaklara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

16 ocakta aldığım ürün 28 şubatta ekranda sorun çıkardı.Hepsiburadaya değişim için yolladım ve 15şubat itibariyle bi gelişme yok. Hepsiburada dan alacaklara duyurulur.

Akortek ile iletişime geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

quote:

16 ocakta aldığım ürün 28 şubatta ekranda sorun çıkardı.Hepsiburadaya değişim için yolladım ve 15şubat itibariyle bi gelişme yok. Hepsiburada dan alacaklara duyurulur.

Iletisime gectim zaten ama onlarda "ben bilmem beyim bilir" ayagiyla topu hb ya atti. Hepsiburada genel merkezine gittim biriyle gorustum tamam ben ilgilenicem dedi numarami vs aldi ama sonra adam arazi. Cidden hepsiburada dan alisveris yapmadan once 3kez dusunun derim. Uzun suredir alisveris yapiyordum ama bidaha tovbe. Urun kusursuzsa sorun yok ama urunde sorun cikarsa adamlar resmen arazi.

• quote:

quote:

quote:

Iletisime gectim zaten ama onlarda "ben bilmem beyim bilir" ayagiyla topu hb ya atti. Hepsiburada genel merkezine gittim biriyle gorustum tamam ben ilgilenicem dedi numarami vs aldi ama sonra adam arazi. Cidden hepsiburada dan alisveris yapmadan once 3kez dusunun derim. Uzun suredir alisveris yapiyordum ama bidaha tovbe. Urun kusursuzsa sorun yok ama urunde sorun cikarsa adamlar resmen arazi.

Şimdi bu durum şu şekilde;
    Hepsiburada güzel bir firmadır.Garanti konusunda oldukça iyidir.Ben basit bir çizik var diye koskoca ekmek makinesini değiştirdim.Değişim 10 gün falan sürdü.En sonunda Arçelik Merkezi aradım 30 dk sonra kargoya verildi benim yeni makinem.
    Hepsiburadan ürün alın ama garantisi Akortek gibi firmalarsa direk firma ile iletişime geçin.Hepsiburadaya gönderiyorsunuz 3-4 gün sonra onlar Garanti firmasına gönderiyor.Süre uzuyor bu yüzden siz direk akorteke gönderseydiniz 1 hafta içinde çözülebilirdi sorun.Garanti Firmasına ulaşabiliyosanız siz gönderin bakın hepsiburada.com'da aynısını söylüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsiburada güzel bir firmadır.Garanti konusunda oldukça iyidir.Ben basit bir çizik var diye koskoca ekmek makinesini değiştirdim.Değişim 10 gün falan sürdü.En sonunda Arçelik Merkezi aradım 30 dk sonra kargoya verildi benim yeni makinem.
    Hepsiburadan ürün alın ama garantisi Akortek gibi firmalarsa direk firma ile iletişime geçin.Hepsiburadaya gönderiyorsunuz 3-4 gün sonra onlar Garanti firmasına gönderiyor.Süre uzuyor bu yüzden siz direk akorteke gönderseydiniz 1 hafta içinde çözülebilirdi sorun.Garanti Firmasına ulaşabiliyosanız siz gönderin bakın hepsiburada.com'da aynısını söylüyor.

Akortek in musteri hizmetleri nunarasi ariyorum kullanilmayan numara diyor. Mail attim onlarda hepsiburada ya sorun diyo. Urun siparisten 4 gun sonra geldi ama degisim 17. Gununde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Akortek in musteri hizmetleri nunarasi ariyorum kullanilmayan numara diyor. Mail attim onlarda hepsiburada ya sorun diyo. Urun siparisten 4 gun sonra geldi ama degisim 17. Gununde.

Simdi hb ya girdim urun servisten dondu yazmislar. Ben degisim istemistim acaba durum ne olacak.

• Dark Evopad R9720 ile R9730 arasındaki fark ne arkadaşlar. Yani özellik olarak tamam farklar belli oluyor ama ne biliyim kullanış açısından ne farkı var ne değişiklik gösterir. Bir de çok fazla şikayet var ürünlerinin yarısından çoğunda hata oluyor herkes şikayetçi bir şeyinden güvenilir mi sorun çıkartır mı bu firma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbaba168

Beyler r9730 sakın almayın kuzende var 1080 p filmde kasıyo benim ultimixte kasma yok gercek f/p ürünü.

Kendinde sorun vardır ürünü kirletme bence ben 1080p 2 saatlik film izledim hiç donma olmadı ? hemde alt yazı eklentisi bile etkindi
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.