Şimdi Ara

Dark CineMania Altyazı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar...dark cinemania cihazını yeni aldım,sitesinden son firmware versiyonunu da yükledim fakat altyazıları birtürlü göstermiyor...(aynı filmleri bilgisayarda sorunsuz seyrediyorum)...bilen arkadaşlardan acil yardım rica ediyorum.

• cihaz bende yok ancak gelen bir cevap vereyim.

film adını altyazı ile aynı yapmanız gerekiyor.
    birebir aynı olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

örneğin ;

1.avi
    1.srt

gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

cihaz bende yok ancak gelen bir cevap vereyim.

film adını altyazı ile aynı yapmanız gerekiyor.
    birebir aynı olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

örneğin ;

1.avi
    1.srt

gibi.

teşekkür ederim birader,birde altyazı ayarlarında umts yerine türkçeye almak gerekiyor.
  • bir sorum daha olacak: cinemania'nın içine harddisk taktım,cihaz fazla ısınıyor ...bu ısınmanın cihazın kendi iç devrelerine zararı olurmu,herhangi bir soğutucu kullanıyormusunuz,bu konuda sorun yaşayan oldumu? yoksa kafaya hiç takmayayımmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 18 Mayıs 2013; 16:52:18 >
  • saatlerce çalıştığı oldu fakat herhangi bir sorun yaratmadı, ayrıca HDD ısısı bilgisayara bağlı iken everestle baktığımda 4-5 saat çalıştığında 45 derecenin üzerine çıkmıyordu diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

saatlerce çalıştığı oldu fakat herhangi bir sorun yaratmadı, ayrıca HDD ısısı bilgisayara bağlı iken everestle baktığımda 4-5 saat çalıştığında 45 derecenin üzerine çıkmıyordu diye hatırlıyorum.

cevap için tşk. küçük laptop soğutucusu almayı düşünüyorum yinede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 20 Mayıs 2013; 1:10:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.